S karty - zrušení

Absolutně se mi nelíbí celý vývoj rodičovských  příspěvků , příspěvků pro postižené, příspěvků dávek nezaměstnaných atd. a jejich vyplácení.Vyhozené penízky z kapes daňových poplatníků  z NAŠICH KAPES..... Jen  zbytečné papírování a  vydělávání na nás lidech tam někde nahoře. Kdo se prosil? NIKDO.  Krom toho když je člověk   vlastnící S- kartu na vozíčku tak ani na bankomat nedosáhne :-/ a svěřte v dnešní době kartu někomu cizímu ať Vám vybere penízky:-/ .  Krom jiného lidé, kteří zrovna nebydlí nejblíže bankomatům či nejsou poblíž ČS   těm nezbyde nic jiného než si dojet pro peníze.Bohužel S-karta přináší jen samá negativa .Jsem pro okamžité zrušení.Nemám ráda když nás stát  okrádá a už toho všeho je myslím DOST ......

,,Smyslem celé akce je podle organizátorů upozornit veřejnost, že v České republice se rozjíždí projekt, který nemá obdobu v jiné zemi,, Bohužel se nedivím, že toto opravdu v jiných zemích obdodbu nemá je to nehorázný nesmysl .

 

Co na to   postižení občané?

Postižení mají k zavedení takzvaných sKaret, které mají sloužit k distribuci sociálních dávek, celou řadu výhrad. Upozorňují například na to, že většina bankomatů je pro různé osoby nepřístupná či že zavedení karet diskriminuje určitou skupinu občanů k přístupu ke službám a porušuje tak antidiskriminační zákon. Nelíbí se jim také, že si musí každý povinně zřídit účet výlučně u České spořitelny.