S karty - zrušení

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno S karty - zrušení


Anonymous

#1

2012-10-18 14:06

ZRUŠIT OKAMŽITĚ ..NENECHÁME SE OKRÁDAT   PAKÁŽÍ NAHOŘE . JSME LIDI  A TĚMI ZŮSTANEME ......


Nepřihlášený uživatel

#2

2012-10-18 14:11

Nechápu proč si na nás pořád něco vymýšlejí, jsou to jen peníze a peníze....
motka1991

#3

2012-10-18 14:13

Jen korupce a podvody a tohle byl dobře mířený tah aby si někdo mohl nahrabat do kapes že? ;-) proč zrovna KB? to je záhada :-D Ale já jsem pro okamžité zrušení! je to zbytečnost a jak se píše u petice co ti co jsou na vozíčku???!!!

Nepřihlášený uživatel

#4

2012-10-18 14:17

je to fakt padlý na hlavu...já mám ucet tak proc dalsi kartu?kdyz si to stejne budu hned preposilat na svuj ucet...
Veronika Křečková

#5

2012-10-18 14:22

80% lidí co už dostali skartu má své vlastní účty. přeposílání peněz je stráta času. peníze chodí pozdě a nikoho tam nahoře nezajímá, že splátky atd. se opozdí. banky vstříc nevycházejí ani náhodou a mi obyčejní lidé za to akorát platíme pokuty, úroky, odblokace z důvodu nevčasné splátky, atd. kdo nám to zaplatí?? nikdo akorát na tom budou bití děti, pro které ty peníze měli být!!!
cecilka

#6 cecilka

2012-10-18 14:25

s skartama jsem souhlasila, kdyz to melo byt puvodne pro ty co jsou na socce a praci se vyhybaji a bezdomovce, aby si nemohli kupovat alkohol a gemblit....v momente kdyz praseci mozek vymyslel to, ze to dostanou lide co prisli o praci, rodiny s detmi a jeste bude moznost si to preposlat na ucet jsem uz jen pomyslela, ze nejaky hovado si namastilo kapsu a zajimalo by me, kolik tam zahucelo milionu...
Macek

#7

2012-10-18 14:29

JJ a hlavně ta dnešní demokracie! Hlavně že za nás už vybírají u které banky mít peníze! Zase si ti nahoře napakovali kapsy!!!
garina31

#8

2012-10-18 14:30

Naše vláda stále vymýšlí nějaké hovadiny aby ty lidi už tak sražené k zemi prošením se na co mají právo ještě více zdeptali a bude to fungovat jak dlouho ? a kdo vzal za takový nesmysl zas prachy navíc.No je to děs co si musí obyčejný člověk v této republice nechat líbit.
M.

#9 Re:

2012-10-18 14:42

#5: Veronika Křečková -

jak jste sama napsala, prispevek je pro dite, takze ,,chubit se,, verejne pod svym jmenem ze vy okradate vlastni dite o jeho pridavek a splacite tim svoje pujcky je trochu smesne.

Beena

#10

2012-10-18 14:42

Hele já jsem taky pro, ale co ty pravopisný chyby v textu? A ty zdrobněliny, jako třeba PENÍZKY? To tam přece vůbec nepatří! Já vím, že to nic nemění na tom, co tím chceme říct, ale tak ať to nějak vypadá a berou to vážně! Jde to nějak opravit???

Nepřihlášený uživatel

#11

2012-10-18 14:44

bezvýznamné!
madlenka

#12

2012-10-18 14:49

podvod!jeden velký tunel!
nemá to logiku ani smysl!prostě výsměch lidu!oni ví proč takový nesmysl udělaly!kdyby radši místo karet vytvořily lidem pracovní místa!


Nepřihlášený uživatel

#13

2012-10-18 14:50

Tento přístup není DEMOKRACIE,ale BUZERACE a OMEZOVÁNÍ se rozhodovat sám
Mony

#14 RE: M. 9

2012-10-18 14:52

Milá dámo, napadat tady někoho, že okrádá svoje dítě tím, že přes účet splácí půjčky, tak to jste trochu přestřelila!! Každá normální rodina používá účet, hlavně na to aby zaplatil měsíční poplatky jako je voda, elektrika, nájem, topení atd. . To, že to paní platí z mateřské je snad úplně normální, když je na mateřské a jiný příjem jí tudíž na účet nechodí, to ale přece neznamená, že peníze na dítě nemá!!! Co, ale určitě teď nemá, tak to jsou zaplacené trvalé příkazy včas!! Jste tady asi jediná co s Skartama souhlasí, v tom případě sem ani nelezte!!
madlenka

#15 Re:

2012-10-18 14:52

#13: -

demokracii mají pouze někteří!ne my!když už s karty,tak at si banku každý zvolí sám!vybrala  bych tu svou a aspon bych neplatila poplatky!

Ivula

#16 Re: Re:

2012-10-18 14:53

#9: M. - Re:

Jmenuje se to rodičovský příspěvěk o dítěti tudíž ani slovo,a ty hypotéky a pujčky určitě nemá paní kvuli sobě ale právě kvuli tomu dítěti je jedno za co to utratí pokud má dítě co jíst,chytáte lidi za slovo a to uplně zbytečně.

Lucie Novotná
Autor této petice

#17 Re:

2012-10-18 14:54

#10: Beena -  

 Našla jsem jedno  písmenko OPRAVENO:-) skákala tady po mě malá  :-) tak nedopatření:-) Jinak zdrobněliny Penízky ..prostě jsem to já a jen, aby to působilo hezky a vážně na lidi .Myslím, že důležitý bude počet podpisů, který bude působit mnohem vážněji než toto slovo ,,penízky ,, :-) díky za  Váš podpis  Beeno:-)


Nepřihlášený uživatel

#18

2012-10-18 14:55

Naprosto souhlásím, nikdy jsem neměla problém dostat včas peníze,ale díky S kartě jsem tenhle měsíc lítala, volala, zpozdili se mi odchody trv. příkazů,prostě jen samé problémy...

A ještě malá připomínka pro ty ,kteří tu napadají jiné maminky,ta dávka je rodičovský příspěvěk : tudíž i jak mi bylo vysvětleno právníkem,jedná se o dávku pro matku nebo otce,pro děti jsou dětské přídavky, i když částka 200,- s upozorněním,využít pro potřeby dítěte mi přišla směšná vzhledem k tomu, že mi to nepokrylo náklady ani 3 dny,ale to je celkem vedlejší.Já osobně z rodičáku platím druhému synovi obědy, platby za mobil apod.Takže díky S kartě a opožděnému připsání peněz - vzhledem ke zdržení díky převodu na jejich účet a posléze na můj- mi neodešla platby, načež jsem měla zablokovaný mobil, který mi slouží i pro děti-máme zdrav.problémy a je normální,že kontaktuji lékařku i 3 xtýdně- a dále jsem musela vyřizovat v jídelně,že platba dojde později, tak ať mi syna neodhlásí ze stravovaní,načež jsem platila asi 100,- poplatky za zprávy z banky,za to že mi neodešly ty trv.příkazy.

Takže ano, dle mne je to buzerace, ať si spočítají ,kolik peněz stálo vytvoření karet, kdo platí ten účet u české spořitelny, a opět se tím dostáváme,kam mizí naše peníze...

madlenka

#19 Re: Re:

2012-10-18 14:59

#9: M. - Re:

proč se tu do debaty zapojujete!já můžu platit co chci,hlavně že je o dítě postaráno a nic mu nechybí!zase nějaká moc chytrá se zapojila!paní veroniko křečková,stojím při vás!nic si z toho nedělejte,nějaký bl... se vždy najde!

 

Dragoni

#20 Re:

2012-10-18 14:59

#3: motka1991 -

jen malý detail-KB s tím nemá společného nic. Banka,která měla údajně vyhrát "výběrové řízení" je česká spořitelna. Nicméně s tím též nesouhlasím. Proč bych měla mít další účet někde,kde ani nechci,když mám svůj vlastní?Zbytečné další vyhazování peněz....

kludsisek

#21 Znechucení

2012-10-18 15:03

Tak nevím co po mě tento stát ještě chce!!! Mám dvě děti ale rodičovský příspěvek na jedno to nejmenší...to snad znamená že to druhé nemusí jíst...? Nechápu názor typu že okrádáme vlastní děti tím že s rodičovského příspěvku platím nájem, úvěr a pod. když nezaplatím tak dítě bude pod mostem, bez jídla , bez oděvu posléze bez rodičů protože se dostane do kojeneckého ústavu..taková tvrzení mi vážně zvedají adrenalin! A jinak já živím svým rodičovským příspěvkem 4 členou rodinu protože muž je nemocný a chybou lékaře nemá nárok na PN a zkončil na ÚP kde nemá nárok ani na podporu...takže zpoždění peněz díky skartě je pro mě likvidační, banky ani jiné intituce toto prostě nezajímá. A úsměvné je, že mám banku ČS kde mám vedený účet a po podpisu pár papírů se peníze budou přelývat z skarty na můj účet....nepochopitelné :(
hlavy

#22 zrušitl

2012-10-18 15:04

Zrušení proč by jse měli dávat ještě za poplatky tak máme hovno radši ať stát.matkam přidá a ne furt ubírá :-(

Nepřihlášený uživatel

#23

2012-10-18 15:05

Zase vyhozené peníze....
Adelle

#24 Adelle

2012-10-18 15:11

Myšleno dobře, ale jak už bylo zmíněno, chtělo by to trochu opravit - čárky v souvětích, smajlíci...to do vážně myšlené petice nepatří. Ale můj podpis máte!

Nepřihlášený uživatel

#25

2012-10-18 15:16

..........................................................