S karty - zrušení


Nepřihlášený uživatel

/ #75 Jsme lidé a je vhodné,aby se tak vláda chovala

2012-10-19 14:46

Jsem proti zavádění S karet,protože je nedůstojné,že opět si někdo z vládních činitelů vymyslel takový projekt,který prospěje jen České spořitelně,která bude si tímto úročit peníze států a navíc když jsou to sociální dávky,je to ostudné,je to potupující pro postižené obyvatele a taky nejstarší generaci,kde lidé třeba neumí pracovat s bankomaty a tak zadává další možnost vláda,jak nechávat okrádat důchodce a hned u bankomatů,když se jim nějaká pochybná existence nabídne,že jim peníze z bankomatu vybere a navíc S karta vlastně o vás vypovídá,že jste nezaměstnaní,pobíráte soc. dávky a je spousta lidí,kteří přišli o práci a nedokáži se s tím vyrovnat,ovšem když zaplatí S kartou a nebo ji kdekoliv použijí,okamžitě to o nich okolí bude vědět a bude to pro tyto občany pro psychiku podstatně horší.Navíc by mě hodně moc zajímalo,kolik tento projekt celý stál,když jsme země s mnoha miliardovým schodem,tak proč nenavyšovat nesmyslně dluhy za stupidní projekty,proč mají lidé za výběr platit? Jsou přeci na soc.dávkách,proč mají živit spořitelnu? Jestli někdo namítne,že se platí až za další výběr,no tak to by se dávky musely sloučit do jednoho dne a všichni by museli vědět,od kterého data jsou na tom účtě....Promiňte mi prosím tak dlouhý komentář,ale tato hloupá věc S-karta se neslučuje s vyspělým státem,s inteligencí,ani s EU,prostě je to opět bič a ponižování v ČR.