S karty - zrušení

simoneta78

/ #72 skarty

2012-10-19 13:50

Byla jsem v našem městě vybrána mezi prvními pěti adepty na tyto karty,prý na zkoušku,a už při přebírání nastaly první problémy.Při vyplňování všech iniciálů a úkonů nechtěl počítač spolupracovat,že se tam nechce něco potvrdit atd....,pak zdlouhavé vyplňování všelijakých papírů,smlouvy na kartu atd....potom převedení účtu z skarty na můj účet.....všeho všudy skoro třičtrvtě hodiny v kanceláři na pracovním úřadě.Na otázku "Proč se tohle všechno musí dít když je stejně v samém počátku všem jasný,že je to naprosto zbytečný"mi paní úřednice suše sdělila,že je to zase výmysl ze shora a že s tím nic nenadělá.Tohle všechno se dá nějak přežít,ale nekonečné čekání na peníze zdeptá určitě každého,kdo je odkázaný jen na pravidelné měsíční vyplácení z úřadu....to že nebudete mít včas zaplacené pohledávky jako je nájem,elektřina,plyn,pojištění atd... už vůbec nikoho nezajímá,natož někoho,kdo peníze má pořád a nestrádá.Po čtrnácti dnech nadávání,modlení se,kdy už konečně peníze přijdou,nakonec opravdu přišly.Už jsem ani nedoufala,ale paní z úřadu,kterou jsem mezi tím dvakrát navštívila,že peníze ještě nepřišly,mě ujišťovala,že je všechno v pořádku a peníze přijdou.Po nějaké době mi z banky přišel dopis a vněm podrobněji popsané výhody skarty,kdy vlastníci této karty mají zdarma jeden bezhotovostní převod,nebo jeden výběr z bankomatu ČS ke každé dávce.To mi zrovna dvakrát výhodný taky nepřipadá.Závěrem shrnuto,někdy se pozastavuji nad uvažováním mého přítele,že je,v jeho věku,někdy schopen nemyslet normálně,ale co předvádějí vyšší hlavy ve vládě je opravdu otřes!!!Doufám a budu Vás všude podporovat,že tato petice dokáže,že nám není leccos lhostejné.