S karty - zrušení

jája

/ #60

2012-10-19 02:08

Kolik má byt podpisu aby to zrusily???podle me to ale nezrusi :-( a jen si zase nekdo nahrabal kapsy...jako chápu ze chteji zrusit slozenky.....ti kterí nemaji ucet na tom mozná neco ziskaji ze nemus vecne litat na postu a hledat slozenku atd....a nemusi obýhat banky kde jim co nabidnou...ale proc já která mám ucet u ceské sporitelny musim mít dalsi kartu???navic mám ucet u ceske sporitelny tak k cemu mit druhý ucet u stejný banky??navic je to preci na kazdým u koho má ucet ci ne.....stejne to ted kazdýmu chodi jinak :-( a neverim tomu ze timhle se neco zmeni..... me to ted prislo az 15 v poledne,ale nikoho nezajimá ze maminky na MD nemuzou najit slusnou brigádu aby zaplatily veskerý veci....me treba holka stoji min..4.tis mesicne....nikoho nezajimaji výdaje jen prijmy...a to dite musi i nekde bydlet mit co jist,veci na sebe atd....a já mám jist co?korinky???to ze mi ted posunuly datum mi zpusobily znacné poblémy....já si doma jidlo najdu vzdy,ale ditku asi tezko vysvetlim ze mezi nohy by dostala noviny pác kvuli nim neni na pleny....nebo ze bude pít misto sunaru jen vodu...by asi taky neproslo.....