Vláda Petra Nečase je nejhorší vládou od r. 1950


Nepřihlášený uživatel

/ #101 Vladimír Ryšavý

2012-09-23 00:19

Podepsal jsem tuto petici a nejsem anonym, který se skrývá za IP nebo přezdívkou. Souhlasím s názorem p. Zavadila, že tato vláda je nejhorší od roku 1950, i když si dovolím dopřesnění, že tato vláda je nejhorší ze všech vlád od nepaměti národa s výjimkou vlád protektorátních. Bohužel, je to snad v genech Čechů, hrbit se před "vrchností" a nechat "vrchnost" rozhodovat o svém osudu - a při tom si sám neuvědomit, že princip demokracie je ve vládě většiny nad menšinou. Tak se jen dále nechávejme sdírat z kůže a bezostyšně okrádat několikaprocentní menšinou těch, co o nás rozhodují, nechme jim pravomoci rozhodovat o našich osudech a pak nadávejme u piva a (proboha) hlavně se do ničeho nezapojujme, dokud nebude jasný vítěz. Je mi z tohohle národa na blití a nejsem hrdý na to, že jsem Čech. To se tady opravdu nenajde nikdo, kdo by se hrdě postavil do čela občanského hnutí, schopného DEMOKRATICKY prosadit názor většiny proti menšinové finanční oligarchii ??? Nezasloužíme si nic jiného, než si nechat srát na hlavu, když se nedokážeme sjednotit. Howhg.