Vláda Petra Nečase je nejhorší vládou od r. 1950


Nepřihlášený uživatel

#1

2012-09-22 11:33

Nečasova vláda je bandou prokazatelně bezohledných, resp. sociopatických karieristických gaunerů,intrikánů a naprosto jednoznačných diletantů, kteří nejen že nic pozitivního nedokážou vyprodukovat, ale naopak tento stát a národ až fatálně jak morálně, tak i ekonomicky rozvrací. Jsou to jednoznační defraudanti a tedy kriminální živly. Viz: Nečasovy výroky na oslavu bří Mašínů, viz: Nečasovy astronomické finanční odměny své sekretářce, která prý dřela 12 hod/ den, atd. při deklarování rozpočtové zodpovědnosti ,atd.
Další z plejády zločinec a a zjevem odpudivý intrikán Kubice, to je kapitola sama pro sebe, Drábek a Heger, to snad není třeba komentovat, atd, atd... Je to prostě mafiánská banda zločinců !!
česká ovce

#2

2012-09-22 11:39

Já již od kauzy Drobil (Michálek) žádnou vládu nemám, nicméně vládní zvěrstva se mě (nás všech) bohužel dotýkají a proto je nutné tento zhoubný nádor odstranit.

Nepřihlášený uživatel

#3

2012-09-22 11:42

Ta je nejhorší od protektorátních vlád.
Kryton

#4 " Najlepšia vláda "

2012-09-22 11:47

Keď tu bola Topolánkova vláda, tak som si myslel,
že horšia vláda snáď už nemôže byť. Ale potom
prišiel Nečas so svojími melody boys a ďaleko prekonal moje očakávania. Keď ho a členov jeho
vlády vidím v televízii plkat svoje múdra tak
sa vo mne prebúdzajú nízke pudy smerujúce k brachiálnemu násiliu.
kNEDEL

#5 sdělení prostého voliče

2012-09-22 11:52

souhlasím s tím,že vláda je asocialní,rozvrací socialní stát,poškozuje nejen občany,ale i stát a napomáhá pod rouškou ,,demokracie,,vyvražďování obyvatel v cizím státě což je terorismus a za peníze z našeho rozpočtu na úkor občanů novodobého protektorátu dnes se mu říká EU a opět dominuje německo.Snad se dočkám toho že Nečas s tou svojí suitou bude popohnán k odpovědnosti a neujede jak skončí např.do Austrálie,budoucí řídící středisko Nového řádu,ten Karl von tam není zbytečně,ale byl bych velice potěšen vzhledem k rozhodnutí o prodloužení těžby na Rožínce,kdyby dostali rovnou šanci a pod dohledem by je tam naučili pracovat a potom mohli pracovat samostatně za minimální mzdu a Píčem by jim mohla foukat na mozoly.
Nokenwele

#6 Opět tyto strany zvolíme

2012-09-22 11:53

Ve státě proběhly regulérní volby, lidé nečtou volební program stran. A nesledují případné nedodržování slibů. A teď se máme chytat za nos? Většina lidí si to zvolila. Jen ať je hůř. Ať si voliči a ti co nechodí k volbám uvědomí, komu dávaj hlas.

Nejvíce mi bylo úsměvné, kdy některých skolách proběkhla akce Volte ODS, a pak se tyto školy pozastavují nad škrty.
Riki

#7

2012-09-22 11:55

Nemám slušných slov.


Nepřihlášený uživatel

#8

2012-09-22 12:17

Nechci žít v rozvojové zemi,bez lidského,hmotného a nerostného bohatství !!!
Harryson

#9

2012-09-22 12:18

Tolik beznaděje jako nyní jsem ještě nezažil.

Nepřihlášený uživatel

#10

2012-09-22 12:20

S něčím tak hrozným jsme se setkali naposledy za Protektorátu B.u.M. a za Stalinovy éry.
Bohumil Trávníček

#11

2012-09-22 12:26

Jistě komunistické vlády v 50. letech byly asi horší než je ta současná, ale to jen relativně. Tehdy nás totiž ovládal cizí politický subjekt (SSSR), takže tehdejší vlády byly do značné míry loutkové. Ta dnešní je ale nejhorší proto, že ji k tomu žádná cizí mocnost nenutí aby pracovala proti většině národa. Svědčí to o její mimořádné zlovůli a/nebo hlouposti.

Nepřihlášený uživatel

#12

2012-09-22 12:28

Já bych řekl , že je nejhorší od r.1918
Pepa

#13 Dodatek.

2012-09-22 12:34

S petici souhlasim, navic chci dodat, ze ve vyctu vad teto vlady chybi jeji angazma ve valkach USA.
prokop buben

#14

2012-09-22 12:35

Není co komentovat, je třeba jednat ! Prostě pěkně po staru, z okna ven !
Pepa

#15 Re:

2012-09-22 12:37

#11: Bohumil Trávníček -

Dnesni vlada je rovnez vladou loutkovou, nasi novi pani sidli za Atlantikem.


Nepřihlášený uživatel

#16

2012-09-22 12:40

souhlasím i s tím, že je to "vláda" vrahů
Nadja

#17 Za mého života ano, je to nejhorší vláda.

2012-09-22 12:44

Ač jsem mladší a nemohu posoudit vlády padesátých let, mohu posoudit šedesátá léta do revoluce. Od změny režimu v Česku ve vrcholné politice působí lidé s postižením. Nemaji totiž sociální inteligenci. Vnímají jen materiálno, předměty, na které lze sáhnout a nejvíce si cení peněz. Zájem státu jako společenství lidí, zájem aby se těmto lidem žilo co nejlépe, aby se všichni měli dobře, aby byli spokojení, sociální smír atd. se v hlavách politických elit posledních dvaceti let vůbec neobjevil. Pojem vzájemnosti a vzájemné spoluzodpovědnosti absentuje. Pravidla jsou stanovena jako kdysi na divokém západě: kdo má moc má pravdu. Tedy není tomu tak. Ze lži se nikdy pravda nestane. Vedení tohoto státu je morální odpad společnosti a vláda Petra Nečase je v mých očích nejhorší polistopadovou vládou, a jsem si vědoma, že lidem škodí více, než komunistické vlády padesátých let. Lidé maji demokratickou svobodu umřít hlady, protože neseženou práci, protože je ožebračí státem chránění soukromí podnikatelé = exekutoři, protože ani v zaměstnání nedostanou dostatečný plat k uhrazení nezbytného, protože nemají na placení zdravotního pojištění, protože musí platit nejvyšší cenu za elektrickou energii v poměru k příjmům na zeměkouli. Stát řeší své chyby vydíráním obyčejných lidí, místo aby si došlápl na banky a jejich nesmyslné a nikdy nekončící požadavky.... atd.
pierre.,paysan

#18

2012-09-22 12:49

Jen nebetyčný hlupák a pak každý, kdo na psa hledá hůl, může smysl slov Jaroslava Zavadila posunovat směrem ke schvalování politických procesů v 50.letech. Odborářský boss měljednoznačně na mysli kompetentnost, vlastně absolutní nekompetentnost vlády Petra Nečase a tu porovnal se všemi předcházejícími vládami.V tom má moji jednoznačnou podporu.

Nepřihlášený uživatel

#19 Říkají si vláda, ale jsou to jen zločinci.

2012-09-22 12:57

Z prvu jsem si říkal, na padesátá léta nemají, ale skutečnost je jiná, komouši popravovali své odpůrce, tihle šmejdi zabíjejí lidi svou aroganci a nesmyslnými škrty všeho co se jim nehodí. Jsou vinní za sebevraždy, i za mrtvé v lihové aféře.
Dědek

#20 Petice jsou k ničemu, jen hlas u voleb na druhý den má smysl

2012-09-22 13:04

Zbytečně ze sebe dělat blbce nemá smysl, ať se Nečas s odboráři nebaví, stejně je v ničem neposlechl, je to Kalouskovic loutka. A tak jen ať to drbe co nejvíce pořád dál. Volby se blíží. Lidé zvolí komunisty a ti jej časem doufám nechají zaplatit a většinu nesmyslů poruší.

Nepřihlášený uživatel

#21

2012-09-22 13:04

Nejde o to,zda zabíjí vláda oficiálně nebo neoficiálně přes soudy,ale o to,JAK slouží 99% občanům a voličů-a to tato vláda neplní ani náhodou!!
Kuca

#22

2012-09-22 13:05

Zapoměl nám p.Klaus vr.93 říct, že to utahování opasků bude okolo krku. A nejen krku občana, ale i státu.
Richard Bébr

#23 Je to pravda

2012-09-22 13:09

Zažil jsem vlády od německé okupace až po dnešek a mohu s plnou odpovědností potvrdit, že toto je nejhorší, nejvíce zlodějská, arogantní, vulgární a odborně zcela neschopná vláda.
losos

#24

2012-09-22 13:31

Podepsáno, teď už jen budu čekat kdy zazvoní první estébák .
Pepík

#25 Páni politici?

2012-09-22 13:36

Tento kroužek tunelářů, odklonitelů, hrabalů a milovníků krabicového vína s neomezenou mocí ničit naše životy nejsou "páni" a upírám jim i příslušnost k biologickému druhu "člověk", je to něco přemnoženého čeho se musíme ve vlastním zájmu rychle a účinně zbavit