Petice za osvobození politického vězně Davida Ratha


Nepřihlášený uživatel

/ #269

2012-07-13 13:10

Petice za osvobození politického vězně Davida Ratha je ale také peticí proti nevybíravým provokacím a aroganci vlády P. Nečase. Tuto vládu jsem nikdy nevolil a přesto mi vládne. Přesto, že strašně nechci, tak ji nadále musím platit. Musím platit vládu, která působí proti mým zájmům. Musím platit vládu, která mi škodí. Vládu, která působí proti zájmům více jak 90% občanů této země. David Rath není zločinec. Není gauner. Není lupič. David Rath je politik, který mé zájmy hájil. Je to stále ještě čistý politik, kterému rád zaplatím co mám, protože jeho práci věřím. Moc a moc mu držím palce aby se vrátil zase na své pracoviště a pokračoval tam v dosud velmi úspěšném politickém boji, při kterém tak často ukazoval právě na zločince, gaunery, lupiče, zkr. lidi bez morálky, kteří se neštítí obírat mne o mé peníze cpát si je do kapes vysmívat s mi strouhat mi z televizních obrazovek mrkvičku a prostředníkem mne pasovat na jedničku. Všechno co pomůže svrhnout tuto dnes již beze sporu nelegitimní vládu a dostat Dr. Ratha zpět do své pozice patrona pravdy a morálky je mi svaté a podporuji to. Držím pěsti. A přeji jen to nejlepší Pane politický vězni. M.L