Petice za osvobození politického vězně Davida Ratha

Ťuhýk

#251 Voliči ODS fandí Krabicemu

2012-07-10 16:42

Tak jsem se podíval na podpisy petice a samozřejmě - mezi podepsanými jsou David Rath, Stanislav Gross, Pancová a možná i další. Voliči ODS svými podrazáckými metodami (jinak to ani neumí) fandí Krabicemu a ODS. Hned jsem si vzpomněl na vtip na Facebooku a najednou mi to nepřipadá tak hloupé a "genocidní" jak tvrdil jakýsi Vidim (vyžírka a zloděj ODS z parlamentu)...
firo

#252

2012-07-10 23:06

Davide vydrž, brzy bude po všem-

Nepřihlášený uživatel

#253

2012-07-11 00:52

Duo cum faciunt idem, non est idem.

Nepřihlášený uživatel

#254

2012-07-11 01:27

Petice by měla být doručena vrchnímu st.zástupci P.Zemanovi, aby se zasadil o okamžité propuštění MUDr.Ratha z vazby a o jeho vyšetřování na svobodě.Dále položit mu dotaz, proč nebyla uvalena vazba na p.Parkanovou.Spolu s p.Kalouskem ovlivňují svědky jejich kauzy,vyhrožují vyšetřovatelům. V tomto případě by byla vazbana místě

Nepřihlášený uživatel

#255

2012-07-12 16:18

Jsem přesvědčena o nevině Dr.Davida Ratha. Důkazem je pro mne jeho dosavadní politické působení ve prospěch dobrých věcí, jeho inteligence a vzdělanost a také hmotné zajištění celé jeho rodiny, získané prací.
Dr. Rath je jedním z mála opravdových politiků.

Nepřihlášený uživatel

#256

2012-07-12 16:51

Pane doktore, jsme s Vámi. Přátelé a lidé, kteří vidí, co dobrého jste vykonal.

Nepřihlášený uživatel

#257

2012-07-12 16:56

Nesouhlasím se zatčením pana Davida Ratha.Je tady spousta jiných, kteří by to zasloužili.

Nepřihlášený uživatel

#258

2012-07-12 16:57

Žádám, aby pan Ráth byl okamžitě propuštěn na svobodu a jeho věc, ze které je obviněn, se řešila na svobodě.Domnívám se, že naše soudy jsou podjaté vůči panu Ráthovi.
S úctou Marie Víšková

Nepřihlášený uživatel

#259

2012-07-12 17:05

Pane doktore, jsme s vámi.

Nepřihlášený uživatel

#260

2012-07-12 17:14

Mám čím dál větší pocit, že v kauze Buštěhrad je třeba vést k trestní odpovědnosti především toho, kdo stojí za prodejem zámku podezřelé firmě a dále tu firmu, která nechala zámek zchátrat. Místo toho je pronásledován (alespoň tak je to prezentováno) ten, který se snažil zámek zachránit. Jenomže politicky je to (jak vidět) vhodnější...

rk

#261

2012-07-12 19:19

Okamžité zrušení jeho cenzury a možnost se veřejně hájit.
Kolik tříd obecné školy autor petice vystudoval? Podle formulace této věty skončil přinejlepším v sedmé třídě.

Nepřihlášený uživatel

#262

2012-07-12 20:05

..VADÍ MI OSOBA MINISTRA KUBICEHO A ROZHODOVÁNÍ PREDS.PS NEMCOVÉ A MĚNĚNÍ PROHLÁŠENÍ SZ BRADÁČOVÉ---

Nepřihlášený uživatel

#263

2012-07-12 21:09

Jsem pro propuštění poslance Rátha bez zbytečných průtahů.

Nepřihlášený uživatel

#264

2012-07-12 22:13

Je opravdu velmi nespravedlivé ,to co panu Rathovi udělali ,zajali ho ho jako vraha,bez ohledu na presumci neviny.....a jiní obvinění z téhož,za co pan Rath sedí nám vládnou ....a jiní ani nejsou obviněni ,protože jsou právě u lizu .....je tu zkrátka bordel.Tak nechme kompetentní soudit ...a měřme všem stejnou měrou.Blanka Kuchtová


Nepřihlášený uživatel

#265

2012-07-13 01:52

Díky za Vaši aktivitu.
Jirka

#266 Cenzůra?

2012-07-13 08:53

Jaká cenzůra? Jak, že se nemůže hájit? Právě jsem dočetl šestý "dopis" Dr. Ratha. Přestaňte lhát a krást. Pak se nebudete muset takhle blbě obhajovat.

Nepřihlášený uživatel

#267 souhlas!!Re: vtip?

2012-07-13 09:35


Nepřihlášený uživatel

#268

2012-07-13 11:06

Nevím, zda se MUDr Rath dopustil korupce či nikoliv, ale vzhledem k tomu, kolik měl možností pro sofistikovanou korupci (a.s. s akciemi na doručitele pracující na státních zakázkách ap.) nevěřím, že se dopustil tak idiotské korupce. Kromě toho účelová vazba, jejíž právní důvody v podstatě pominuly, mi připadá absurdní, zejména v situaci, kdy skuteční gauneři lyžují ve Švýcarsku, opalují se na Bahamách či v JAR. MUDr Rath by měl být propuštěn z vazby a stíhán na svobodě.

Nepřihlášený uživatel

#269

2012-07-13 13:10

Petice za osvobození politického vězně Davida Ratha je ale také peticí proti nevybíravým provokacím a aroganci vlády P. Nečase. Tuto vládu jsem nikdy nevolil a přesto mi vládne. Přesto, že strašně nechci, tak ji nadále musím platit. Musím platit vládu, která působí proti mým zájmům. Musím platit vládu, která mi škodí. Vládu, která působí proti zájmům více jak 90% občanů této země. David Rath není zločinec. Není gauner. Není lupič. David Rath je politik, který mé zájmy hájil. Je to stále ještě čistý politik, kterému rád zaplatím co mám, protože jeho práci věřím. Moc a moc mu držím palce aby se vrátil zase na své pracoviště a pokračoval tam v dosud velmi úspěšném politickém boji, při kterém tak často ukazoval právě na zločince, gaunery, lupiče, zkr. lidi bez morálky, kteří se neštítí obírat mne o mé peníze cpát si je do kapes vysmívat s mi strouhat mi z televizních obrazovek mrkvičku a prostředníkem mne pasovat na jedničku. Všechno co pomůže svrhnout tuto dnes již beze sporu nelegitimní vládu a dostat Dr. Ratha zpět do své pozice patrona pravdy a morálky je mi svaté a podporuji to. Držím pěsti. A přeji jen to nejlepší Pane politický vězni. M.L

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-07-13 16:22


Adil
Nepřihlášený uživatel

#271

2012-07-13 21:05

Stydím se za to,že žijeme v policejním státě.Kdo sledoval pozorně tuto kauzu od začátku a myslí mu to jen trochu,musel jasně vidět do nebe volající nesrovnalosti.Až za takové ovce považují ti,co vše zosnovali,občany této země.Mysleli si,že si nikdo hrubých chyb narychlo zosnované politické popravy MUDr Ratha nevšimne.Bohužel vidím,že těch,co jim to trochu pálí je žalostně málo.Kolik ještě obětí bude muset být,aby si všichni uvědomili,že v jednotě je síla,což znamená spojit se a začít jednat?Proti bezpráví,proti stále rychlejším popravám důchodců,invalidů,ale i mnoha dalších občanů naší malé země.Použila jsem silná slova?Myslím si,že ne.Mnozí se již nápravy nedožijí.Pomalu umírají,protože nemají na jídlo,na léky,vío a víc občanů ztrácí střechu nad hlavou,není práce ani pro mladé,mnohdy se uchylují ze zoufalství i ke krádežím.Ne,aby si bezpracně žili na vysoké noze,ale aby se zbavili exekutorů,aby nakrmili hladové děti.Bolí mě když vidím,jak nešťastně obrací korunky v ruce starší paní,stojící u zeleniny a ptá se mě:" Kolik bych si mohla navážit rajčat za 10Kč.Za víc nemohu,neměla bych na léky."Pomohu ji,ráda bych i přidala,ale sama mám tak málo,že musím počítat s každou korunou.Bolí mne,když slyším maminku,která nic nechápajícímu synkovi vysvětluje,že mu nemůže koupit broskve,že jsou příliš drahé a na námitky synka,proč to jeho kamarádce maminka koupí už nenajde odpověď.Je to jen maličký případ z desetitisíců dalších.Když se k tomu přidá bezmoc z nemožnosti jakéhokoliv zastání od těch,kteří by měli své občany chránit,je to opravdu k pláči.Při sledování případu MUDr Ratha mě přeběhl po zádech mráz.Maně jsem si vybavila vše co jsem četla o životě našich občanů z doby druhé světové války a 5O.let.I tenkrát bylo zoufale málo těch občanů,kteří se nebáli říci pravdu a snažili se proti té hrozné politické zvůli něco dělat.A od té doby uplynulo několik desítek let.Obávám se,že uplynou další a nic podstaného se nezmění.Kdyby mi bylo o pár let méně,neváhala bych z naší krásné,ale zloději devastované země odejít.Proto se ráda pod tuto petici podepisuji a žádám o propuštění MUDr.Davida Ratha.Bylo to viditelně  na politickou objednávku i když diletantsky provedené.Naši politici neumí hospodařit s majetkem nás všech,neumí vést naši zemi k prosperitě,ale co jim nelze upřít?Umí mistrovsky ovládat masy lidí.Moc dobře vědí,že utáhnou-li jim pořádně opasky,že stačí předhodit do médií(jimi plně ovládanými)udičku naditou milonama a nebo jen pár tisíci,aby se většina obrátila proti těm,koho jim označí.Bohužel,jakoby to,že někdo "údajně" ,má víc než oni lidem zaslepila mozek a oni nebyli schopni rozumně uvažovat.Stačí se podívat na různé demonstrace,lékařů,učitelů apdb.Do médií byly vpuštěny pouze požadavky na zvýšení platů,ostatní nikoliv.Zdravě uvažující člověk by si vybavil slova J.A.Komenského :"Je-li zdravá duše a tělo národa,je to prosperující,spokojený národ."Pod pojmem duše národa myslel učitele,vzdělání všeobecně a pod pojmem národa myslel na lékaře,zdravotnictví a vědu.Netušil tenkrát,že se z naší země stane stát zlodějů,kterému kvapem ubývá mravní síla.Adil


Nepřihlášený uživatel

#272

2012-07-14 00:02

verim tomu ze po dnesku co vyslo na venek ze kalousek volal lesimu,tak ma prsti i vtomle pripadu.rad se zbavil rahta.

Nepřihlášený uživatel

#273

2012-07-14 20:05

Divadlo ,které media,policie předvádí se zadržením pan MUDr Ratha je neskutečná,stále se snaží o aktualizaci případu.
Když porovnáme podobné kauzy,Gross,Špidla,Drobil,Vondra,Besser,Kalousek,Parkanová,Barták tak vidíme veliké rozdíly v medializaci,přístupu policie a státního zastupitelství.
liška

#274

2012-07-14 21:27

ne že bych musela pana Ratha, ale moc mi chyběl v těchto dnech v kauze Parkanová a Kalousek. Myslím, že by jeho dikce a pádnost argumentů Kalouska úplně odrovnala. Jak říká jeden přispěvatel na netu,
takový rétor se rodí jednou za sto let.

Nepřihlášený uživatel

#275

2012-07-14 23:00


Pan Rath je politický vězeň a začínám se obávat o demokracii v této republice.Naše vláda má špinavé ruce.Tato vláda slouží jen vyvoleným,nikoliv lidu