Petice proti hodnocení písemných maturitních prací z češtiny


Nepřihlášený uživatel

/ #81 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: blbost

2012-06-26 22:57

#80: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: blbost

"Jsem tolerantní člověk, ale nemám ráda lidi, kteří vždy vědí všechno a to jste asi Vy."  napsala jste tohle. já vám stejnou ironií odpověděl. ´Viděl jsem celkem 4 práce lidí, kteří  prohlašují, jak byli podvedeni, že jejich práce je na 2 apod. no, byly hodně podprůměrné. Bohužel, více prací se na internetu asi nenachází. Práci údajných premiantů jsem neviděl, vždy se po ní ptám, ale nikdo ji neposkytne - a mě už to silně rozčiluje. V médiích, novinách - všude píší o takových případech, ale nikde u toho neotisknou práci. To je demagogie. Neznám nikoho, kdo se odvolává, protože nikdo z lidí co znám, není přesvědčen o ukřivděnosti. Co hledám na těchto stránkách? Holt když někdo spamuje těmito stránkami a píše, ať to všichni podepíší, tak se podívám. moje maturita nehraje roli. jedničkářům nic ukazovat nepotřebuju, pouze ukřičencům, kteří jen křičí a křičí a dělají z maturity frašku a sami neposkytnou žádný důkaz. Proč bych měl mít svoji práci doma? na nic ji nepotřebuju a nemám důvod ji kopírovat.  A působíte docela inteligentně, narozdíl od jiných. tak doufám, že vám to nakonec uznají.