Za důstojný život mladých i seniorů


Nepřihlášený uživatel

/ #41

2012-04-16 07:43

Stačí se podívat na aktuálně.cz,seznam.cz,idnes.cz a ostatní vyblitky a mám celý den po náladě!Ze vzteku budu volit komunisty!Už mám toho bordelu dost,za komunismu jsem žil 40 let a rozhodně mi špatně nebylo,pořídil jsem si družstevní byt,novomanželskou půjčku 30 litrů(z čehož mi bylo odpočítáno 6 litru za děti,měl jsem jistou práci,bezplatné zdravotnictví a vrcholem bylo že na křížek jsem byl v lázních KV zcela zadara(4 týdny),může se někdo po operaci žaludku s tím dnes pochlubit?Mladí spíše čekají až staří zakalí aby měli kvartýr a něco po nich zdědili(komunistické kralíkárny-dle Havla?)Za komunistu nikdy jsem nepotkal bezdomovce,neznal jsem rodiny na pokrají životní existence,důchodce kteří přemýšlejí jestli si mají koupit léky nebo stravu,nezaměstnané(kdo zažil tak to zná).Nebyl jsem každý den naštvaný,maximálně jsem se dozvěděl o bandě parazitu z Charty77, kterým se nechtělo makat,zkrátka lehkoživky dotované (královský) ze západu.Kdyby se komunisti dostali k moci,rozhodně by to nebylo horší než je teď!Kašlu na to jestli byli banány a hajzlpapír,jestli jsem mohl cestovat nebo ne,dnes teoretický můžeme vše to co jsme za komunistu nemohli,bohužel ale nemáme na to prachy,které nám dennodenně krade vládnoucí garnitůra.Vládnou nám mega zloději a mafie.CosaNostra se musí stydět,protože proti těm naším mafiánům mohla hrát tak nanejvíc okresní přebor!Chlapec od dětsví vychovávaný estébákem a předsedkyní KSČ v Himlově Hradišti,svazácký funkcionář na škole,i předseda Svazu přátel SSSR,v kasárnách v Prostějově svazácký politruk a politický školitel vojska celého útvaru s nezapomenutelnými plamenými projevy prošpikovanými kecy o lásce k SSSR a KSČ.A v roce 89 ? Zalezlý,čekající jak to dopadne.Až už bylo jasné,že KSČ skončila,onen muž,jezdící v tatově lampasáckém žiguli,vlezl,kam jinam,do ODS.Dál to znáte.Najednou antikomunista,konzervativec a už prý dokonce i křesťan.Že tak do modra obrácený "Ferdyš Pištora",jinak zaslouženě přezdívaný Tolja,bude ve Strakovce neúspěšně rušit mamě,tatovi i sobě KSČ,vejde do dějin.Tomu člověku kromě Nagyové,nelze věřit ani ten jeho vykrmený báchor!To je opravdu na blití!