Otevřený dopis lékařů vládě, parlamentu a médiím ohledně tzv. koronavirové krize


Nepřihlášený uživatel

/ #169

2020-10-07 07:12

Děkuji vám. Tato opatření doslova ničí lidem životy. Nikdo nás tzv. obyčejné lidi nechce a nebude poslouchat,protože tomu přece nerozumíme:( Máme právo jen sebou nechat vláčet a mlčet. Protože jsme podřadní? Nikdy jsem se necítila tak zle,jako v dnešní době pod velením pana Prymuly. Jsem frustrovaná,deprimovaná a demotivovaná. Mám neskutečný strach z restrikcí a nátlaku,které tento člověk zavede,až zjistí,že lidé o vakcinaci nebudou mít zájem a bude nás chtít k tomuto donutit. Protiví se mi,jak na jeho objednávku vychazí články z výzvami odborníků proti signatářům této petice. Člověk s rozporuplnou minulostí, bez morálního kreditu ničí naši zemi a psychické a fyzické zdraví lidí. Tvrdí,že ostatní zdravotní péče není zanedbáváva,není to pravda,je zanedbávána a velmi. Kolik lidí bez covidu doplatí na covid? Úplně mě to drásá. Je jich mnohonásobně více než těch s covidem. Kde je ona epidemie? Nesplňujeme ani základní parametry pro vyhlášení epidemie,natož pro nouzový stav. Do našich životů se s Prymulou vrací totalita. Velmi mě to vše trápí. Děkuji vám,že za námi stojíte a nenecháte se zastrašit. Zuzana




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...