Uzavření škol do konce školního roku


Nepřihlášený uživatel

/ #151

2020-04-11 11:14

Vláda padla na hlavu. Říkají, že desinfekce a roušky pro děti budou. Tak bych jen ráda pripomela, že na jednoho žáka to může být i víc jak deset rousek na jeden vyučovací den. + Cesta do školy a ze školy. Pochybuji, že ty roušky mají. Říkali, že se budou posílat roušky poštou aby je měl každý občan. Nemám úplně pocit, že by se tohle někdy stalo. Děti nemám ale i tak si myslím, že je hloupost je do škol pouštět takhle brzo. Udělejte maturity tak jak to tu lidí stále píšou a děti nechte doma dokud se situace úplně neuklidní. Děti stejně se budou slejzat po skupinkách před školou i po škole. Bude to jako časovaná bomba. Přijde mi, že ačkoliv vláda o této petici moc dobře ví, tak se jí snaží přehlížet protože děti prostě do škol chtějí poslat. Pár dní zpátky prece i v televizi ministr školství docela zavrhl tuhle celou petici a stal si za tím, že se to prostě uklidní atd atd.. doufám že se jim to všem vymstí jestli je teda do těch škol opravdu pustí :) přijde mi že vláda myslí jen na sebe a na peníze co potřebuji aby dospělí chodili do prace a nestarali se doma o děti atd, ale zdraví mladých je očividně nezajímá. Ať si třeba zemřou, že? Pitomost.. nicméně, podepsala jsem a máte moji plnou podporu, snad to vyjde. Jestli vláda tuhle petici dostane a i přes těch skoro 100 000 podpisů a značných nesouhlasu děti do škol pošle, tak máme oficiálně vládu padlou na hlavu a vládu, co se nezajímá o zdraví naše a našich dětí, generaci co tu budou po nás :) to jsme si teda zvolili skvěle lidí, za hlavy státu.




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...