Uzavření škol do konce školního roku

Uzavření škol do konce školního roku / Oznámení / Roušky / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#151

2020-04-11 11:14

Vláda padla na hlavu. Říkají, že desinfekce a roušky pro děti budou. Tak bych jen ráda pripomela, že na jednoho žáka to může být i víc jak deset rousek na jeden vyučovací den. + Cesta do školy a ze školy. Pochybuji, že ty roušky mají. Říkali, že se budou posílat roušky poštou aby je měl každý občan. Nemám úplně pocit, že by se tohle někdy stalo. Děti nemám ale i tak si myslím, že je hloupost je do škol pouštět takhle brzo. Udělejte maturity tak jak to tu lidí stále píšou a děti nechte doma dokud se situace úplně neuklidní. Děti stejně se budou slejzat po skupinkách před školou i po škole. Bude to jako časovaná bomba. Přijde mi, že ačkoliv vláda o této petici moc dobře ví, tak se jí snaží přehlížet protože děti prostě do škol chtějí poslat. Pár dní zpátky prece i v televizi ministr školství docela zavrhl tuhle celou petici a stal si za tím, že se to prostě uklidní atd atd.. doufám že se jim to všem vymstí jestli je teda do těch škol opravdu pustí :) přijde mi že vláda myslí jen na sebe a na peníze co potřebuji aby dospělí chodili do prace a nestarali se doma o děti atd, ale zdraví mladých je očividně nezajímá. Ať si třeba zemřou, že? Pitomost.. nicméně, podepsala jsem a máte moji plnou podporu, snad to vyjde. Jestli vláda tuhle petici dostane a i přes těch skoro 100 000 podpisů a značných nesouhlasu děti do škol pošle, tak máme oficiálně vládu padlou na hlavu a vládu, co se nezajímá o zdraví naše a našich dětí, generaci co tu budou po nás :) to jsme si teda zvolili skvěle lidí, za hlavy státu.

D

#152 Re: Re:

2020-04-11 11:20

#143: Marie - Re:  

Děkuji Vám, vážím si toho, Vám také.


Nepřihlášený uživatel

#153

2020-04-11 14:07

Přestaneme šít roušky pro děti zadarmo a uvidíme, jak lehce projde naše petice!

Nepřihlášený uživatel

#154

2020-04-11 18:02

A co děti na internátech? Jak ony budou řešit roušky? Kolik jich mají mít na týden? Jednorázové nejsou a i kdyby byly ,budou drahé. Na internátě je nevyperou a povezou je v pátek domů ???? Nesmysl!!!!

Nepřihlášený uživatel

#155

2020-04-12 08:49

A co lidi, kteří třwba bydlí na intru? Ty jsou předurčení na to koronu dostat že?
LFCFAN92

#156 Radši řešte, aby se odvolal z pražského hradu ruskej šváb Zeman !!!!!!!!!!!!!!!!

2020-04-12 12:43

Kurva, to je zas petice k hovnu. 

Tuhle petici vymysleli nějaké debilní děti co nechcou do školy že jo?

Sory jako ale řešíte prostě totální pičoviny a sory že to říkám ale, zasloužíte spíš pár přes držku !!!

Radši řešte, aby už konečně odvolali toho zkurveného knedlovepře Zemana zvaného Ovar z pražského hradu !!!!!

Ovar je totiž agent Moskvy a Pekingu a tím trvale zrazuje naší republiku a její prozápadní směřování zakotvené v našem členství v NATO a EU !!!! Ovar je proruský zkurvenec !!!!!!!

Proto ho musíme odvolat, aby už tam nebyl pičus jeden !!!!!!!!

Rusko je zasraná fašistická země vedená zkurveným Putlerem a okupuje Ukrajinu !!!!!!!

Ať žije Ukrajina !!!!!!!! Ať žije NATO !!!!! Ať žije USA náš přední spojenec !!!!!!!!!!!!!

A vy všichni agenti Rusáků si polipte prdel. stejně vás všechny pověsíme vy dementní šulini !!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#157 Re: Radši řešte, aby se odvolal z pražského hradu ruskej šváb Zeman !!!!!!!!!!!!!!!!

2020-04-12 17:27

#156: LFCFAN92 - Radši řešte, aby se odvolal z pražského hradu ruskej šváb Zeman !!!!!!!!!!!!!!!! 

Neodpovídejte tomuto stvoření, to do školy asi moc nechodilo, dle jeho pravopisu. Má problémů sámo se sebou až přílíš, nepříkládejte mu.


Nepřihlášený uživatel

#158

2020-04-13 09:57

Mě by spíše zajímalo jakým způsobem chtějí zajistit aby školy dodržely hygienické nařízení a předpisy třeba o svačinách či na obědech

Nepřihlášený uživatel

#159

2020-04-13 14:56

Já si třeba nedokážu představit jak by ve škole třeba cvičili, s rouškou? A ve škole je i tam velké teplo, takže jakmile se děti zpotí, hned je potřeba rouška vyměnit. Už vidím jak má každý na výměnu tolik roušek pro dítě. A to jsou rodiny s více dětmi. Takže za mě nepředstavitelné.

Anonymous

#160

2020-04-13 17:17

Dobrý den , Tak a teď mi řekněte, když teda do konce školního roku nechají uzavřené školy. Zruší OČR ? Jak budu moci chodit do práce. Už teď jsem na OČR jelikož manželka děla ve zdravotnictví v první linii a já o když jen za 60% mzdy, ale aspoň něco. Přijde mi petice nedomyšlená. Ne každý má starší rodiče co by děti hlídali i , když z důvodu Covid 19 omezovat přístup k starším lidem. No nevim.. S pozdravem Mešter
LFCFAN92

#161 Re: Re: Radši řešte, aby se odvolal z pražského hradu ruskej šváb Zeman !!!!!!!!!!!!!!!!

2020-04-14 11:13

#157: - Re: Radši řešte, aby se odvolal z pražského hradu ruskej šváb Zeman !!!!!!!!!!!!!!!! 

Ty sám máš se sebou problémů až přílíš, vypičený šulíne !!!!!!!!! Nejsi náhodou agent Kremlu ty zkurvenče ?


Nepřihlášený uživatel

#162

2020-04-14 14:02

ty roušky se dají vyprat, a použít znovu, pokud jsou látkové.

To autora Petice asi nenapandlo


Nepřihlášený uživatel

#163

2020-04-14 20:03

Manzel jezdi s kamionem do zahranici. Chrani se, ale nedej boze se nakazi a nez se to projevi, tak nakazi nas a syn pak nakazi ostatni deti vc. ucitelky a znova to zavrou ? Je to nesmysl. Nebo udelaji ententyky, ktere dite pujde do skoly ? Syn je v 1. tride, je nervozni, kdyz ma mit rousku 5min natoz 4h. Rodice malych deti nastoupi do prace a kam prvnacek pujde, kdyz budou zavrene druziny a neni hlidani ?

Nepřihlášený uživatel

#164

2020-04-14 20:37

Dobry den, taky se chci zeptat: Paracetamol pro deti neni dostupny, tekute mydla ani dezinfekce nejsou poradne k dostani...jak chteji resit jine nemoce, urazy, nakazy? Ne jen Covid-19? Vubec se nehovori o testovani...proste chteji promorit spolecnost. Vyuziji k tomu rodiny s detmi.

Nepřihlášený uživatel

#165

2020-04-15 06:44

Je to nesmysl aby děti měli ve školách roušky.... Po hodině v roušce bude dítě unavené , ospalé.... Z nedostatku vzduchu. A nemluvě o tom že asi by je neměl kdo hlídat aby opravdu byly roušky na obličeji a ne někde v kapse nebo házené po spolužacich... A co svačiny?.. Jak budou děti jíst, pít... Nemluvě o obědech.... To by museli vydržet bez jídla domů?... Co ty děti co dojíždí domu hodinu autobusem plus půl hodiny čekají na autobus.... Takže opravdu bude nejlepší nechat děti letos doma.... A rodiče co si stěžují že jsou vytížení.... Já mám dvě děti, a zvládám ... Učení, domácnost... Stačí si to jen správně rozdělit... A jde všechno... Krásný den..


Nepřihlášený uživatel

#166

2020-04-15 17:29

neasi kkti

Nepřihlášený uživatel

#167

2020-04-16 18:50

Já svoje děti nepustim úkoly doma děláme, tak nevidím důvod proč by měli chodit do školy.

Anonymous

#168 Re: Re: Re: Re: Re:

2020-04-19 16:58

 

 

 

 




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...