Petice na podporu JUDr. Kláry Samkové, Ph.D, advokátky.


Nepřihlášený uživatel

/ #191

2016-07-14 13:54

Podepisuji s velkou radostí,sdílím stejný názor na Islám jako paní doktorka Samková,myslím si,že tento názor musí sdílet každý slušný a myslící člověk na naší planetě! Muslimska vražedná mašinérie páchá ve jménu náboženství horší zvěrstva,než fašisté za 2SV! Nelze zakrývat to,co je prokazatelně natočeno a že toho není málo! Nelze rozdělovat islám na umírněný a radikální! Všichni muslimové žijí a jednají podle Koránu,jsou od narození vychovavani podle Koránu,tudíž k nenávisti proti naší většinové společnosti ať již křesťanské,nebo ateisticke! Zakrývat tuto nenavistnou ideologii za náboženstvím je nehoráznost největšího kalibru! To,že zde bylo povoleno islámské náboženství je pro mne neuvěřitelné. Je pro mne v rozporu se zakladnit listinou lidských práv a svobod a to jíž z toho důvodu,že jsem žena a ateista! Také nemohu souhlasit s vměšováním představitelů cizích států do rozhodování jak má svrchovaný stát postupovat! Tito lidé by si měli uvědomit,že jsou zde POUZE hosty ! Obzvlášť turecký velvyslanec,velvyslanec státu,kde je porušování lidských práv a svobod pod vedením současného prezidenta na denním pořádku!!!!