Petice na podporu JUDr. Kláry Samkové, Ph.D, advokátky.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2016-06-20 18:48



Nepřihlášený uživatel

#177

2016-06-20 19:59

Paní Samková říká fakta a pravdu tak jak to vnímá naprostá většina národa.

Nepřihlášený uživatel

#178

2016-06-21 18:29

Souhlasím plně se slovy pani Samkové. Trestáni by měli být Ti,
co nám lžou. Islám je větší zlo než nacismus a komunismus dohromady.
Jirka

#179 Re: Re:

2016-06-21 19:22

#14: - Re:  

 Důležité je co paní Samková veřejně obhajuje, je rozdíl veřejně vystupovat, stát si za svými názory, o proti  našemu, anonymnímu tlachání na fórech politických, nebo jiných debat... Snižovat hodnotu názorů, poukazováním na nějaké chyby z mládí, je ubohé a dětinské.

Jirka

#180 Re: Re: Re: Re:

2016-06-21 19:38

#129: Dušan - Re: Re: Re:  

 svoboda slova a svoboda ve své postatě umožňuje projevit své názory i nesouhlasy, samozřejmě slušnou formou, nikoli urážkami a bláboly či pomluvami... není třeba žádné spoléhání se na posudky a rozhodnutí více, nebo méně zmanipulovaných soudů, pro běžnou komunikaci slušných lidí postačí přirozená sebereflexe a autocenzura, asertivita..


Nepřihlášený uživatel

#181

2016-06-21 20:25

Držím palce, paní Samková. Zdejší totalitní justice by z vás ráda udělala druhou Miladu Horákovou, nedovolme jim to!!


Nepřihlášený uživatel

#182

2016-06-24 10:52

Nesnášenlivá a hašteřivá "Romka".


Nepřihlášený uživatel

#183 Re:

2016-06-24 17:19

#182: -  

 Šabatovou na tebe!


Nepřihlášený uživatel

#184

2016-06-27 16:15

Ano... Již by nás zase rádi "kádrovali" a "regulovali" a hlavně UDÁVALI!!! Pamatuji si ještě ty "zlaté" bolševické "časy" a HLAVNĚ !!!MANÝRY!!! Jistá dávka maoistických "dobroserů" se zřejmě "najde" "vždy"...

K zodpovědnosti, a hlavně k potrestání, by však měl být !!!POVOLÁN!!! ten, kdo "vymyslel" tzv. "politickou korektnost" - tedy ZATAJOVÁNÍ skutečností a holých faktů, manipulaci s lidskými názory a hlavně snahou se "zavděčit" a lézt do p***... "někomu" (tušíme kam a taktéž si domyslíme komu)...

Snad mohu s některými názory nesouhlasit. Ale co je !!!TRESTUHODNÉ!!! a !!!NEOMLUVITELNÉ!!! = s úmyslem "mít" "nahoře" - tedy u (ne?)-MOCNÝCH tohoto světa "čárku" - za potlačení zcela regulérního názoru...

Jak říkám. Je NORMÁLNÍ nesouhlasit, ale je !!!AMORÁLNÍ!!! za názor (kohokoliv) TRESTAT!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#185 Re:

2016-06-27 17:46

#1: -  asi jste všichni zapomněli koho hajila v novém Boru teď cítí koryto před volbami lidé nezapomeňte 

 


Nepřihlášený uživatel

#186 Re: Re:

2016-06-27 22:12

#168: - Re:  

Jste nejspíše naprosto nablblý fašizoidní "sluníčkář"... Ovčem pokud jste zároveň "teplý" a "zelený" a nevím co ještě, vězte, milý člověče, že si vaši islámističtí kámoši brousí kudly tak jako tak především právě na vás, a váš obdiv k nim vám nebude naprosto nic platný. Stejně tak "nic" u nich "nepomůže" ani mně, kterému je jejich nesmyslná víra naprosto šuma-knedla ukradená. Asi tak jako křesťanství a jiné bláboly vpodstatě ze stejného "ranku" - NEKRITICKY VĚŘ TOMU CO SE TI PŘEDKLÁDÁ - BĚDA JAK UHNEŠ... Tedy jen tupá a stupidní dogmata, o kterých se v žádném náboženství, ale ani u fašistů, nácků, bolševiků a jiných podobných blbů NEDISKUTUJE - středověk jako když VYŠIJE!!! Navíc prostě nemíním ani poslouchat jejich muslimácké ranní, polední, popolední, odpolední, noční a půlnoční halekání z kdejaké věže... Ne Samková, která říká co říká, a vůbec, ať si říká co chce!!! Ale nejspíše vy máte nějaký duševní problém... A že její navýsost pravdivá slova "neunesl" jakejsi arogantní Turek??? Kdo ho sem zval??? Co tady vůbec chce??? Jestli mu vadí NAŠE kultura a náš způsob života a naše názory, tak ať sem vůbec neleze, a basta!!! Já jim tam taky nelezu "něco" vykládat, kašlu jim na JEJICH Turecko, milej zlatej pane... Je to JEJICH Turecko, a to je pro mě SVATÉ!!! A je to totiž hlavně o toleranci. Že i když mě ti lidi čímsi vadí, tak pokud mě nechají na pokoji, já je taky nechám na pokoji. Nemusím souhlasit s jeho názorem, ale nebudu mu dělat peklo ze života, jen pro jeho víru, byť mi po ní nic není... Pokud mi nebudou ráno hulákat z věže do bytu a nebudou si mě nijak všímat, ať jsem jakej jsem, nebudou mi vadit... Ale oni si, milej zlatej pane, táhnou svoje pseudoproblémy světem jako šneci svoje boudy na zádech. Proto je tu !!!NECHCI!!! A perzekvovat statečnou ženskou za její názor a za nic jiného??? Zabila snad někoho??? Ukradla něco??? Způsobila z nedbalosti něčí smrt či jinou újmu, kromě urážky vašeho nablblého fašizoidního a maoistického ega??? To je "zločin"??? Kdo jste??? Komunista, fašoun, člen spolku nějakejch "elitářů"??? Ať jste co jste, vězte, že jste bezpochyby hlupák... Samková žádný zločin ROZHODNĚ tím, že věci pojmenovala pravými jmény, NESPÁCHALA!!!

A o tom to je, vy ANTIDEMOKRATE...

Pokud jste nedej bože vystudoval nějakou "vejšku", měl by jste vrátit státní prachy, které vaše studium republiku stálo, a měl by jste si to vlastníma ručičkama odpracovat. A pak si "moralizujte" koho a jak chcete, vy troubo jeden, až budete něco vědět o skutečném životě a tvrdosti chlebových kůrek!!!

Hynek

#187 Trpká balada červencová

2016-07-01 21:57

Byl pozdní večer, první júl,

večerní júl, alláh je vůl.

 

Pelikánův zval ku zatýkání hlas,

kde zradou zaváněl kraj.

 

O islámu šeptal tichý muž,

nahlas však mluviti nemohl.

 

Svou lásku k islamonacismu Dienstbier pěl,

až jej jevil vonný vzdech.

 

Evropa hladká v křovích stinných

zvučela teskně tajný bol

a islám ji objímal kol a kol.

 

A islámofilní žvásty jak ze světů jiných

z médií pletly lidem hlavy,

ti havlisti jsou snad zhulení z trávy.

 

Je pozdní večer, první júl,

první júl, alláh je vůl.

 

A ten hajzl Mohamed

zaslužil by zarazit

do prdele bajonet,

protože je parazit!


Nepřihlášený uživatel

#188

2016-07-10 11:20

kolik bělochu musi ještě zemřit aby skončil africkej a islámskej teror 

 

Pelobezpela

#189 Re: Re:

2016-07-13 18:39


Nepřihlášený uživatel

#190

2016-07-14 11:52

Byl jsem u toho,když Turka 3x proklela.Běhal mi mráz po těle.Držím jí palce,zcela s ní souhlasím.

Nepřihlášený uživatel

#191

2016-07-14 13:54

Podepisuji s velkou radostí,sdílím stejný názor na Islám jako paní doktorka Samková,myslím si,že tento názor musí sdílet každý slušný a myslící člověk na naší planetě! Muslimska vražedná mašinérie páchá ve jménu náboženství horší zvěrstva,než fašisté za 2SV! Nelze zakrývat to,co je prokazatelně natočeno a že toho není málo! Nelze rozdělovat islám na umírněný a radikální! Všichni muslimové žijí a jednají podle Koránu,jsou od narození vychovavani podle Koránu,tudíž k nenávisti proti naší většinové společnosti ať již křesťanské,nebo ateisticke! Zakrývat tuto nenavistnou ideologii za náboženstvím je nehoráznost největšího kalibru! To,že zde bylo povoleno islámské náboženství je pro mne neuvěřitelné. Je pro mne v rozporu se zakladnit listinou lidských práv a svobod a to jíž z toho důvodu,že jsem žena a ateista! Také nemohu souhlasit s vměšováním představitelů cizích států do rozhodování jak má svrchovaný stát postupovat! Tito lidé by si měli uvědomit,že jsou zde POUZE hosty ! Obzvlášť turecký velvyslanec,velvyslanec státu,kde je porušování lidských práv a svobod pod vedením současného prezidenta na denním pořádku!!!!
Vani

#192

2016-07-14 13:57

Podepisuji s velkou radostí,sdílím stejný názor na Islám jako paní doktorka Samková,myslím si,že tento názor musí sdílet každý slušný a myslící člověk na naší planetě! Muslimska vražedná mašinérie páchá ve jménu náboženství horší zvěrstva,než fašisté za 2SV! Nelze zakrývat to,co je prokazatelně natočeno a že toho není málo! Nelze rozdělovat islám na umírněný a radikální! Všichni muslimové žijí a jednají podle Koránu,jsou od narození vychovavani podle Koránu,tudíž k nenávisti proti naší většinové společnosti ať již křesťanské,nebo ateisticke! Zakrývat tuto nenavistnou ideologii za náboženstvím je nehoráznost největšího kalibru! To,že zde bylo povoleno islámské náboženství je pro mne neuvěřitelné. Je pro mne v rozporu se zakladnit listinou lidských práv a svobod a to jíž z toho důvodu,že jsem žena a ateista! Také nemohu souhlasit s vměšováním představitelů cizích států do rozhodování jak má svrchovaný stát postupovat! Tito lidé by si měli uvědomit,že jsou zde POUZE hosty ! Obzvlášť turecký velvyslanec,velvyslanec státu,kde je porušování lidských práv a svobod pod vedením současného prezidenta na denním pořádku!!!!


Nepřihlášený uživatel

#193

2016-07-14 14:02

Podepisuji s velkou radostí,sdílím stejný názor na Islám jako paní doktorka Samková,myslím si,že tento názor musí sdílet každý slušný a myslící člověk na naší planetě! Muslimska vražedná mašinérie páchá ve jménu náboženství horší zvěrstva,než fašisté za 2SV! Nelze zakrývat to,co je prokazatelně natočeno a že toho není málo! Nelze rozdělovat islám na umírněný a radikální! Všichni muslimové žijí a jednají podle Koránu,jsou od narození vychovavani podle Koránu,tudíž k nenávisti proti naší většinové společnosti ať již křesťanské,nebo ateisticke! Zakrývat tuto nenavistnou ideologii za náboženstvím je nehoráznost největšího kalibru! To,že zde bylo povoleno islámské náboženství je pro mne neuvěřitelné. Je pro mne v rozporu se zakladnit listinou lidských práv a svobod a to jíž z toho důvodu,že jsem žena a ateista! Také nemohu souhlasit s vměšováním představitelů cizích států do rozhodování jak má svrchovaný stát postupovat! Tito lidé by si měli uvědomit,že jsou zde POUZE hosty ! Obzvlášť turecký velvyslanec,velvyslanec státu,kde je porušování lidských práv a svobod pod vedením současného prezidenta na denním pořádku!!!!
Vani

#194 Komentář

2016-07-14 14:21

  1.  Naprosto se ztotožňuji s nazory paní doktorky Samkove! Nelze oddělovat islám na umírněný a radikální! Islám je pouze jeden a není to o náboženství,ale o mocenské diktatuře! Ve jménu islámu jsou páchána zvěrstva takového kalibru,že zvěrstva spáchaná fašisty za 2SV jsou proti tomu malá!  Nelze zakrývat skutečnosti,které jsou samotnými muslimy nahrávány a pouštěny do éteru! Jsou plni nenávisti ke všemu,co jim jejich doktrina,zvaná korán od mala vstěpuje do hlavy,čím jim naprosto vyplachuje mozky a činí z nich poslušne,nesamostatně myslící stádo! Děkuji paní Samkove,že prezentovala názor,se kterým se musí ztotožnit každý slušný, mírumilovny a myslící člověk!

Nepřihlášený uživatel

#195

2016-07-19 08:32

Škoda, že se nepovdl turecký převrat. Tomu islamistickému praseti Erdoganovi by slušela oprátka kolem krku jako plesové šaty princezně Sisi. Třeba by pak nová vláda odvolala tohoto velvyslaneckého pošuka a poslala sem někoho normálního..


Anonymous

#196

2016-07-22 14:23

Každá organizace, která zneužívá přirozené lidské touhy po duchovnu k tomu, aby lidi zotročila a zneužívala k válčení, je zločinná organizace, jelikož porušuje právo, byť by se za právo schovávala. To platí jak o ortodoxním islámu, tak i o ortodoxním křesťanství. Naše civilizace se rozvíjí hlavně díky tomu, že nám přestali vládnout křesťanští duchovní. Nepřipusťme světskou moc muslimským duchovním.

Nepřihlášený uživatel

#197 Re:

2016-08-07 10:54

#196: -  

 tady tě trochu upozornim křestane nikdy nevalčily pokud nemisliš katolickou cirkev ktera se vždy považovala za křestany ale z křestanstvim nemaji nic společneho zvlašt když v katolicke cirkvi ma nejvyšši postaveni papež františek kterej se považuje za svateho otce ale jediny svaty otec je naš stvořitel buh kterej k nam před 2000 lety seslal sveho božiho syna ježiše krista navic papež františek liba nohy muslimum je to katolicka cirkev ktera vyprovokovala křižove vypravy nejvic mrtvich maji za celou historii lidstva 2 světova naboženstvi katolicka cirkev a islám muslimove od vzniku sveho naboženstvi v 7 stoleti až po dnešek povraždily vic lidi než hitlerovo německo za 2 světove války nepotporuju války ale jsem rad že bily křižove války jinak bychom dnes žily v islámskem evropskem chalifatu války s islámem bily a bilo jich hodně posledni válka s islámem se odehravala v roce 1683 bitva o viden když osmanske turecko zautočilo na viden a chtěla ovladnout evropu ale turci prohraly i když byli v přesile a byli vyhnani spět do turecka stim tureckem ktere ovlada erdogan kterej chce vratit spatky osmanskou řiši a ktere chce bezvizovy styk z evropou navic kdyby se vratily křestanšti duchovni bylo by to zachrana evropy před islámem je duležite si važit svich tradic a historie doporučuju ti přečist si něco o křižovych vyprav a historii válek muslimu vše najdeš na internetu 

fhf65

#198 Samkovou

2016-10-23 15:56

nakopat do řiti,svini 1 islamofobní

fbfbf

#199 Re: Tenhle turecký státník by s paní Samkovou jistě souhlasil

2016-10-23 15:59

#171: - Tenhle turecký státník by s paní Samkovou jistě souhlasil 

 Mustafa Kemal byl nacistický genocidní hajzl


Nepřihlášený uživatel

#200

2016-10-24 22:05

Vážím si paní Samkové pro její statečnost říkat pravdu. Dnes je to vzácný jev.