Petice na podporu JUDr. Kláry Samkové, Ph.D, advokátky.


Nepřihlášený uživatel

#1

2016-05-26 14:17

podepsala jsem, ale nepřeji si dostávat jakékoli maily, děkuji za pochopení LP

Nepřihlášený uživatel

#2 Re:

2016-05-26 14:27

#1: -  

 Děkujeme, maily by neměly chodit. Jen a pouze pokud je zasílá server sám a to lze, domníváme se, vypnout.
Děkujeme ještě jednou za podporu Svobody slova.

Pavel Havlíček


Nepřihlášený uživatel

#3

2016-05-26 14:32

Pokud se za osobni nazor bude vyhazovat z prace, jsme zpatky v totalite. A s tim naprosto nesouhlasim.

Nepřihlášený uživatel

#4

2016-05-26 14:51

Pro mne je svoboda nesmírně důležitá. Ať se jedná o svobodu slova nebo svobodu člověka. Je to základní právo každého z nás, proto nemohu mlčet a podepsal jsem.

Roman Šimůnek


Nepřihlášený uživatel

#5

2016-05-26 15:34

Dost dobře nerozumím o co se snaží tajemník České advokátní komory JUDr. Ladislav Krym.
Je mladý a tak není z té staré garnitury, pochopil jsem, že svojí praxi postavil na nezaplacené složenky jak je psáno v roce 2012 "Někdo má byznys z drahých dálnic, my z nezaplacených složenek", hájí se advokát vyjádřil se tajemník České advokátní komory JUDr. Ladislav Krym a zajisté si pamatuje, že od roku 1989 je vyjádření svobodného slova. Vystoupila jako občan ČR JUDr. Samková a tak co se do toho plete?

Pavel Havlíček
Autor této petice

#6

2016-05-26 16:46

Děkujeme. Aspirant na novodobého prokurátora Urválka?


Nepřihlášený uživatel

#7

2016-05-26 17:14

Z našeho státu se stává díky politikúm EU a díky naši vládě, totalitní stát, ve kterém nás politici učí opět žalovat, práskat a udávat. Naše vláda by si zaslouzila defenestraci.

Nepřihlášený uživatel

#8

2016-05-26 19:41

Máme u nás dost historických zkušenosti s říkáním pravdy.
Tady se vždy za pravdu buď upalovalo nebo popravovalo potom zavíralo do kriminálu už jsme hodně pokročili budou lidi jenom ničit existenčně . Ladislav Volráb

Tomáš Vališ

#9 Podpora JUDr. Samkové

2016-05-26 20:25

S tím, co řekla paní Samková, se plně ztotožňuji a připadá mi naprosto absurdní, aby byla za svůj názor jakkoliv trestána. Doufal jsem, že žijeme ve svobodné demokratické společnosti, kde platí svoboda slova, naše základní ústavní právo, ale asi jsem se krutě mýlil. Racionální kritická diskuse, základní stavební kámen evropské civilizace, se pomalu stává minulostí, svoboda slova je pozvolna osekána pod záminkou politické korektnosti a určitá témata jako problém islamizace a nefunkčnost utopického multikulturního konceptu společnosti jsou v médiích stále více tabuizovaná. Kdo by to byl býval řekl, že čtvrt století po pádu komunismu bude vládnout taková cenzura. Jaký je rozdíl v tom, že se kritika komunistického režimu trestala zamezením studovat na školách či vyloučením ze společnosti a dnes kritika migrační politiky a zrůdné ideologie islámu vyhazovem z práce, popotahováním u soudu apod? Je mi vážně smutno z toho, jakým směrem se naše společnost pod rukama fanatických konatelů dobra ubírá. Snad se náš národ zavčas probudí a nenechá nás spoutat do takových okovů politické korektnosti jako v toliko opěvované "demokratické" západní Evropě.


Nepřihlášený uživatel

#10

2016-05-26 20:37

Je nespravedlivé, trestat za pravdu!

Nepřihlášený uživatel

#11

2016-05-26 21:18

Je nepřijatelné, aby byl kdokoliv popotahován za vyslovení osobního názoru. I kdyby to byla hloupost na n-tou. Komunisti tu veřejně propagují zločinný systém a nikdo je nestíhá. Jsme opravdu nemocná společnost a já pevně doufám, že nás nevyléčí až válka s Islámem.

Nepřihlášený uživatel

#12

2016-05-27 03:32

je jediná, která se nebojí jít za pravdou ... a stojí při nás a bojuje za nás

Nepřihlášený uživatel

#13

2016-05-27 04:04

Naprosto mně mluví z duše.

Nepřihlášený uživatel

#14 Re:

2016-05-27 05:32

#13: -  

 Ta "romská princezna"???

Karel

#15 Re: Re:

2016-05-27 06:58

#2: - Re:  

Děkujeme ještě jednou za podporu Svobody slova.

 Svoboda slova neznamená svobodu urážet!


Nepřihlášený uživatel

#16 Re: Re: Re:

2016-05-27 07:15

#15: Karel - Re: Re:  

 ...máte pocit, že paní Samková urážela pana Islám? Nebo Islám svým učením uráží jinověrce tím, že je nařizuje v mnoha případech usmrtit a obsahuje dokonce reálnou světskou kodifikaci trestného práva a také určije tresty za taxativně vyjmenovaná "provinění"? Pak ano, máte pravdu, Islám mnoho lidí uráží a dokonce vybízí k násilí. Ovšem Islám není člověk, který požívá ochrany občanských Svobod, jakou je i Svoboda slova, přijatá naším civilizačním okruhem a Islámem odmítaná.
Ale nejde tu primárně o obsah projevu paní Samkové. Jde o obranu občanských Svobod. A zdůrazňuji, že Občanských svobod. Nejde tu o lidská práva. Děkujeme za příspěvek.


Nepřihlášený uživatel

#17

2016-05-27 07:22

Já se o vážné korupci v ČR a vyhrožování dne 26.05.2016 písemně vyjádřila Advokátní komoře ČR.
V ČR je tak vysoce vážná situace, každý soudce, zástupce si dělá co chce. Soudci odsuzují podle sympatie a nenávisti. Člověk nesmí v ČR vůbec nic říct. Zveřejnila jsem reportáž stream - Zmizelí zesnulí a skoro jsme tehdy se 14 tiletým synem v 12/2010 přišli přímo nepřímo o život, abychom nikdy nemohli svědčit. Já tyto zástupce spravedlnosti považuji za zločince největšího kalibru, kteří jsou chráněni min. spravedlnosti. V ČR rozhodně neexistovala , neexistuje a nikdy existovat nebude žádná demokracie !!!

Nepřihlášený uživatel

#18

2016-05-27 07:24

"Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale budu do smrti bránit vaše právo to říkat."'

Voltaire.


Nepřihlášený uživatel

#19 Re: zaponěla jsem se podepsat a přihlášit

2016-05-27 07:25

#17: -   podpis   Hana Lošťáková

 


Nepřihlášený uživatel

#20

2016-05-27 07:27

Omezovat svobodu muslimsti poskoci nebudou
Miguel

#21

2016-05-27 07:38

Krym na Krym


Nepřihlášený uživatel

#22

2016-05-27 07:41

Nechci muslimy v mé vlasti, a přísáhám že je budu pronásledovat a diskriminovat a dělat vše abych jim pobyt v mé vlasti znepříjemnil a pokud se oni dopustí na mé rodině nějakého bezpráví, bez milosti budu střílet

Nepřihlášený uživatel

#23

2016-05-27 07:50

souhlasím s vyjádřením p. Samkové a podotýkám, že 90% občanů minimálně, souhlasí taktéž, jen mají obavy se vyjádřit veřejně, nebo si myslí, že je takovéto vyjádření zcela zbytečné. JB

Nepřihlášený uživatel

#24

2016-05-27 07:53

Je velmi žalostné, že vůbec podobné petice musí vznikat. Kvůli komu vznikla tato? To když budu protestovat proti lovcům lebek, budu postihován? Evropa už není zrcadlo kultury a pokroku? Už nemáme své vize, hrdost a páteř? Je mně smutno a děkuju bohu, že mi je už téměř šedesát, a nebudu muset jednou bojovat za opětnou tvář mého kontinentu.

Nepřihlášený uživatel

#25

2016-05-27 07:59

Plně s pí. advokátkou K. Samkovou souhlasím.
M. Cieslarová