Podpořte Zoo Ústí nad Labem

Neureiterová

/ #59 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zamyšlení nad zamyšlením

2015-10-19 23:33

#47: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zamyšlení nad zamyšlením 

 Pan Marek nemusí být moderátor, aby neměl chuť číst Vaše idiotské, sprosté, primitivní příspěvky. Mě už taky štvou, otravujete celou diskuzi bláboly o ničem. Škoda, že jste zbabělec a neumíte si dát alespoň nějakou vymyšlenou přezdívku, abych viděla, co jste psal a mohla to rovnou přeskakovat.

Mimochodem, já jsem z toho Brna, jak zmiňujete. Nebo od Brna. Ale v Ústí jsem žila zhruba půlku svého života a do ZOO jsem chodila do kroužku. Což tedy, jestli to dobře chápu, jsem s ní měla víc společného než Vy. A odtud taky znám Jirku Bálka, protože byl vedoucím kroužku. Nemůžu proti němu říct jediné křivé slovo. Naopak jeho jednání se nedalo nic vytknout. Jistě, že se člověk časem mění a ve funkci ředitele se pak může chovat jinak. Ale já osobně se za svůj podpis pod peticí nestydím, i když je to podpis z daleka (což Vás dráždí), a věřím tomu, že dělal to nejlepší, co uměl a mohl. Nemyslím si, že je neschopný nebo tyran. A jak vyplývá ze zdejší diskuze, tak "argumenty", které byly předkládány jeho odpůrci, tu jsou postupně vyvraceny. Slušnou formou, konkrétně a racionálně a z pozice znalosti ZOO zevnitř - což se o Vašich příspěvcích nedá říct.