Za podporu festivalu Made of Metal v Hodoníně


Nepřihlášený uživatel

/ #41

2015-09-23 15:23

V Hodoníně jsem žila do roku 1994 a bylo to nudné a docela ošklivé město. Nikdy se mi po něm nestýskalo a nenapadlo mě se někdy vracet.
Po dvaceti letech jsem se svojí dcerou přijela, protže chtěla, po navštěvě jiných evropských festivalů, vidět začínající MoM v Hodoníně.
Musím říct,že mě Hodonín mile překvapil tím, jak se celý proměnil. Je z něj krásné a upravené město. Což hodně napovídá o lidech, kteří se na této změně podíleli.
A festival, který je na svém počátku by bylo škoda zrušit, může také přispět k té proměně.
Zorganizovat takovou akci je neskutečná práce, kterou ti, kteří se do ní pustí, dělajjí z čistého nadšení.Nikdo si nemůže myslet, že by to mohlo být pro někoho z nich ke zbohatnutí.
Festival byl skvělý. Prostor je naprosto na 1, atmosféra 1, parkování, které vám můžou jinde závidět. Bylo pár malých chyb v občerstvení, ale to jsou věci, které se vychytají, když dostanou další příležitost.
Ničit takový projekt hned v jeho začátku je nesmysl a pro Hodonín je a jistě bude přínosem.
Vizovice by svůj festival nezrušily a ten je přímo v centru města.
Přesto by ani nikdo z místních obyvatel nechtěl, aby se tato akce nekonala.
Máte skvělý prostor, lidi, kteří jsou schopni toto zorganizovat a fanoušky.
Příští rok určitě znovu přijedeme a naši přátelé také.
Přeji hodně štěstí a zdravého rozumu.
www.yourdeadpartner.com