Za podporu festivalu Made of Metal v Hodoníně

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2015-09-19 18:06


Petiční výbor

#27

2015-09-19 18:11

Neustálé vstupování anonymního trolla, nyní již napadajícího Petiční výbor, je jasným důkazem, jakých metod užívají odpůrci festivalu a příznivci hodonínské politické opozice.

Ludek Dvorak

#28 Re:

2015-09-19 19:47

#24: Petiční výbor -  

 Presne  tak.  Proč se schovavat  at ten dotyčný co tady prudí  napíše sve jmeno. Nebo se snad stydí zasvuj nazor??


Nepřihlášený uživatel

#29

2015-09-19 19:56

Jsem dal veřejně a rokeři jsou pohodáři jen masmedia a komerce z nás dělají hudební spodinu

Nepřihlášený uživatel

#30

2015-09-19 21:08

Nechápu, který idiot může mít námitky proti takovéhle akci, která může městu přinést větší věhlas a nemálo tržeb? Bez ní je Hodonín s prominutím pouze tuctový zapadákov.

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2015-09-19 23:41


Petiční výbor

#32

2015-09-20 05:39

Troll stále pokračuje v anonymních pomluvách festivalu, takže budeme muset i nadále mazat. Tato podivná existence si přitom není schopna přečíst ani základní informace u petice, tedy kdo je členem petičního výboru a jaké je téma petice. Anonymní vulgární vzkazy organizátorům sem nepatří. Tuto petici organizují fanoušci festivalu a je určená fanouškům festivalu. Je opravdu možné tak jednoduchá pravidla nepochopit?


Nepřihlášený uživatel

#33

2015-09-20 11:08

Pokud je město Hodonín správný hospodář, tak by bylo blázen, kdyby si nechalo takový festival přestěhovat někam jinam,(resp.kdyby ho přestali podporovat). Něco podobného zkusili udělat i ve Vizovicích, tak se organizátoři naštvali a chtěli fest přesunout jinam...a jak to dopadlo? Nakonec Vizovičtí přilezli s prosíkem, aby tam festival zůstal. Místní podnikatelé, živnostníci, restauratéří atd.by je totiž jinak vykostili a v příštím volebním období asi každý tuší jak by to dopadlo...
Jirka

#34 Parádní akce

2015-09-20 17:08

Těším se na další ročník, máte mou podporu.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-09-21 10:42


Viťas

#36

2015-09-21 10:53

Tak asi takto: 5 lidí 2x na koupališti - včetně občerstvení cca 1800 Kč,  2x oběd v Hodoníně - 2000 Kč, Baťův kanál - včetně občerstvení cca 1200 Kč a to jsme nebyli v Zoo.  Hodoníne, Hodoníne.....

kombo

#37 paradni akce

2015-09-21 21:57

Nechapu toho sprominutim hnupa co píše pořad něco proti takové super akci jako je MoM

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2015-09-22 23:07



Nepřihlášený uživatel

#39

2015-09-23 09:11

Podporuji akci Made of Metal!!

Zrzek

#40

2015-09-23 11:02

Organizátoři MoM, máte můj velký obdiv a podporu. Věřím, že ročník 2016 bude.


Nepřihlášený uživatel

#41

2015-09-23 15:23

V Hodoníně jsem žila do roku 1994 a bylo to nudné a docela ošklivé město. Nikdy se mi po něm nestýskalo a nenapadlo mě se někdy vracet.
Po dvaceti letech jsem se svojí dcerou přijela, protže chtěla, po navštěvě jiných evropských festivalů, vidět začínající MoM v Hodoníně.
Musím říct,že mě Hodonín mile překvapil tím, jak se celý proměnil. Je z něj krásné a upravené město. Což hodně napovídá o lidech, kteří se na této změně podíleli.
A festival, který je na svém počátku by bylo škoda zrušit, může také přispět k té proměně.
Zorganizovat takovou akci je neskutečná práce, kterou ti, kteří se do ní pustí, dělajjí z čistého nadšení.Nikdo si nemůže myslet, že by to mohlo být pro někoho z nich ke zbohatnutí.
Festival byl skvělý. Prostor je naprosto na 1, atmosféra 1, parkování, které vám můžou jinde závidět. Bylo pár malých chyb v občerstvení, ale to jsou věci, které se vychytají, když dostanou další příležitost.
Ničit takový projekt hned v jeho začátku je nesmysl a pro Hodonín je a jistě bude přínosem.
Vizovice by svůj festival nezrušily a ten je přímo v centru města.
Přesto by ani nikdo z místních obyvatel nechtěl, aby se tato akce nekonala.
Máte skvělý prostor, lidi, kteří jsou schopni toto zorganizovat a fanoušky.
Příští rok určitě znovu přijedeme a naši přátelé také.
Přeji hodně štěstí a zdravého rozumu.
www.yourdeadpartner.com



Filip

#42

2015-09-25 09:30

Neskutočné, čo sa ešte dnes v týchto našich republikách deje. Držím palce MoM a tým opozičným pokrytcom u Vás na radnici odkazujem, nech sa skúsia radšej povenovať niečomu, čo vytvára hodnoty, lebo pindať a kaziť prácu iných vie každý idiot! Hanba!


Nepřihlášený uživatel

#43

2015-09-30 12:29

S peticí zásadně nesouhlasím. Jako občan Ratíškovic jsem v době konání akce slyšel velmi hlasitou hudbu a to i večer, což mě obtěžovalo. Navíc když jsem jel z Rohatce směr Hodonín, na silnici se potulovalo hodně opilců a měl jsem hodně co dělat, abych nezpůsobil né mojí vinou dopravní nehodu. Pokud má být podobná akce konána, tak nejpozději do 19.00 hodin, poté má být ukončena.    

Hodoňák

#44

2015-09-30 12:31

S peticí nesouhlasím, akci nerušit ale omezit její trvání do 19.00 hodin večer. Přiznávám, hudba mě dost rušila především v nočních hodinách .., bylo to chvílemi velmi nepříjemné a jen jsem čekal na den, až to zkončí.  

Přítel festivalu

#45

2015-09-30 16:06

Občane Ratíškovic opravdu jsem neslyšel takovou blbost už pěkně dlouho ,že by bylo slyšet až do Ratíškovic hluk z takové dálky to je totální blbost !!! V Ratíškovicích vždycky byl slyšet zvuk max z nedalekých Vacenovic když byla nějaká zábava  na Březíčku to jo ale z Hodonína a ještě z vodního cvičiště když byly stage na směrovány opačným směrem než leží Ratíškovice to postrádá logiku  a Občane Hodonína možná byste si měl  zjistit jaké akce se ještě v  termínu konání Made of Metal  v Hodoníně konali zvláště na přístavišti u Jezu !!! Protože z tama opravdu šla slyšet hlasitá hudba a ne z Made of Metal  takže prosím přestaňte neustále očerňovat tuhle akci  a hlavně lhát !!! Dyť už je to k smíchu  !!!!

Petiční výbor

#46 Jak lháři bojují proti festivalu MADE OF METAL

2015-09-30 17:41

Další krásný příklad předvedl troll, který napsal v průběhu dvou minut dva naprosto nepravdivé příspěvky o údajné hlučnosti festu a to jednou jako občan Ratíškovic a jednou jako občan Hodonína. V obojím případě je to naprostý nesmysl. MOM byl monitorován Krajskou hygienickou stanicí a to jak v ročníku 2014, tak i v ročníku 2015. V obou letech byla měřena hlučnost akce v nejbližších obydlených lokalitách, tedy v Hodoníně a v Rohatci. V obou případech je tedy prokazatelné, že nejen nebyly překročeny žádné zákonné limity, ale zvuk z Vodního cvičiště byl zcela přehlušován běžnou automobilovou dopravou i mírným deštěm, který byl rovněž v průběhu měření zaznamenán. Jde tedy zase a opět jenom o nesmyslná obvinění a krásnou ukázku, jak lháři bojují proti akci, jejíž přínos pro město je naprosto zřejmý.

Ludek Dvořák

#47 Re:

2015-09-30 21:29

#44: Hodoňák -  

 Kde bydlíš v Hodonine??? JA bydlim u lazní a moji 70 letou matku to ani trochu neoptěžovalo.


Nepřihlášený uživatel

#48

2015-10-15 16:46

Léta jezdím na Masters of rock ve Vizovicích,na Made of metal jsem byl dvakrát 2014,2015 a rozhodně přijedu i 2016. Můžu srovnávat oba festivaly a musím napsat,že MOM v Hodoníně se mi prostě líbí víc.Jednak výběrem kapel ale celkově i atmosférou. Je logické,že u menšího festivalu neočekávám kapely jako Nightwish nebo Within Temptation ale musím uznat,že pořadatelé mají dobrou ruku ve výběru kapel z nichž jsem většinu neznal (kromě těch hlavních) a přesto jsem byl nadšen.Je to navíc jediná akce tohoto typu v regionu. A proto se velice přimlouvám za pořádání dalšího Made of Metal 2016.
Libor Budovič

#49

2015-10-16 09:27

Přeji organizátorům mnoho úspěchů. Konečně se něco v tomto městě něco děje a to i na mezinárodní úrovni. Pozitiva :

+ Příležitost pro mladé brigádníky si malinko přivydělat

+ ŠANCE pro stánkaře asi taky dobrý přivýdělek

+ plné hotely v době konání

+ Návštěva ZOO, koupaliště, restaurací atd......

+ Pivovary region Jižní Morava vlastníci pouze Češi žádný Holanďan nebo Afričan nebo co.

 

JEDINÉ NEGATIVUM

AREÁL JE V BÍDNÉM STAVU NA TO ŽE JE TO MAJETEK MĚSTA MĚLO BY SE TROŠKU OPRAVIT ABY BYLO MOŽNO DO BUDOUCNA

POŘÁDAT I JINÉ AKCE !!!! MÍSTO JE TO OPRAVDU VHODNÉ.

 


Nepřihlášený uživatel

#50 Re: Rozum do hrsti

2015-10-26 08:14

#2: František Sudek - Rozum do hrsti 

 Jsem též z Hodonína a zůčastnil jsem se obou ročníků.

A mohu říct,že tímto festivalem žiju,po letech jsem pocítil hrdost,že se v tomhle malém,celorepublikově nevýznamném městečku,konečně udělalo něco pro mladou generaci a vzniknul festival který si získává velmi dobré renomé ve světě!!

Moc bych si přál,aby zvítězil rozum,nad politickým haštěřením a pořadatelům přeji pevné nervy.

Prosím nevzdávejte to(nejste v tom osamoceni),stojíme za Vámi.

 

Martin.