Petice za zákaz dálkového ovládání činnosti lidského mozku


Nepřihlášený uživatel

/ #51 Re: Mind Control - Ovládání mysli v ČR

2015-07-25 07:57

#35: VictimCZ - Mind Control - Ovládání mysli v ČR 

 Dobrý den, četla jsem Váš komentář k psychotronickým zbraním a zajímala by mě jedna věc. Je to pár let, co jsem odešla ze sekty, která nejspíš k ovládání svých členů používala psychotronické zbraně. Domnívám se, že za použití biblických textů.  Asi 10 let jsem byla pod jejich vlivem a pak jakobych se dostala nad ně a začala mít svůj vlastní náhled na to, co jsem  v té bibli četla a své vlastní porozumění, velmi osobní. Bylo to v roce 2001, co jsem odešla a od té doby mám občas zvláštní stavy. Občas mi něco, nějaký text nebo situace, nebo někdo jakoby nastartuje reakci, jako kdyby někdo zapnul tlačítko a já musím psát nebo jinak tvořit.....jako když se dostanete na vlnu inspirace a vaše myšlenky se derou ven bez ohledu na vás........již několikrát se mi podařilo se slušně ztrapnit, takže mi vadí, když tyto stavy nemám pod kontrolou. Domníváte se, že to může být následek používání psychotronicklých zbraní? Mám pocit, že občas ztrácím rozlišovací schopnost, co je realita a co fantazie...jakoby mi ty dva světy (ten vnitřní a vnější) splývaly v jeden celek? Víte, připadám si vcelku nevýznamná osoba, daně platím poctivě a politika mě vůbec nezajímá, žiji pro svou rodinu a práci a jsem spokojený člověk...tak nechápu, proč bych zrovna já měla někoho zajímat do té míry, aby mě atakoval psychotronickými zbraněmi? Jedině snad lidi, kteří se zabývají výzkumem sekt...?

Haisová