Petice za zákaz dálkového ovládání činnosti lidského mozku

Konec Světa

#26 Tupost lidí nezná hranic

2013-04-21 14:24

Vy jste ale banda debilů :D Zajděte si k psychiatrovi pro prášek :D

Nepřihlášený uživatel

#27

2013-04-21 14:59

Mohl bych dálkovým ovladačem donutit ženy plavat v bazénu před mými zraky? Cool

Nepřihlášený uživatel

#28

2013-04-27 14:56

Vše se u nás děje s požehnáním naší vlády to každý normální člověk ví ale jak vyhnat slabochy a šplhouny, bez tučných provizí a něčeho slíbeného by to nedělaly to jim nezáleží ani na svých dětech, taky na to dojedou.

Nepřihlášený uživatel

#29

2013-05-04 18:47

Žijeme v kontrolovanej spoločnosti už desiatky rokov. Ľudia si to neuvedomujú, že títo bastardi, ktorí plánujú zníženie populácie na planéte sa nezastavia pred ničím. Predovšetkým mladí ľudia musia zdvihnúť päste a povedať DOSŤ!!! a pohnať tú bandu svinským krokom do horúcich pekiel.
Mgr.Horniaková, Kremnica,SR
Realista toužící odhalit jasnou odpověď

#30 Zcela nezávislý pohled na věc

2013-05-05 20:26

Zdravím vás zde ... Jakožto bývalý zatvrzelý skeptik a oběť tohoto systému jsem došel až k samému počátku poznání. Výsledek je takový že toto co se zde tvrdí že jsou psychologické zbraně, tak mi vysvětlete jedno... říkáte bludy schizofrenie, magoři, nebo blázní, halucinace, představy atd.. Znáte vůbec definici a význam slova halucinace nebo bludy ?? Dva lidé nemohou mít stejné bludy nebo haldy !!! Sou li ještě ktomu každý z jiného koutu republiky a z jiných podmínek ! JSEM NAPROSTO PŘESVĚDČEN ŽE TADY NĚCO NEHRAJE... JEDINÉ CO MI TYTO PSYCHOTEORIE A TVRZENÍ VYVRACÍ JE TEN FAKT, PROČ TO JEŠTĚ NEZKUSILI NAMĚ ?? JÁ SE OTO SNAŽÍM NĚKOLIK LET, NĚKOLIK LET JSEM NARUŠITEL, NĚKOLIK LET RÝPU DO MINISTERSTEV A SNAŽÍM SE DOSLOVA OTO ABYCH ZAŽIL NĚCO "NEMOŽNÉHO CO SE ZDE POPISUJE " A EJHLE ! JÁ TO FAKT ZAŽIL PO JISTÉ MÉ AKTIVITĚ KTEROU JSEM SE DOČET OD JEDNOHO CO MI DAL NÁVOD SPOLU STÍM TVRDIL ŽE DO PÁR DNÍ PŘILETÍ ČERNÝ VRTULNÍK BEZ OZNAČENÍ MAPOVAT TERÉN !!! LIDI PŘÍSAHÁM VÁM NA SVOU ČEST !! ŽE TO SE OPRAVDU STALO !!! NEMÁM VE ZVYKU LHÁT NEBO SE DĚLAT ZAJÍMAVÝM ALE VRTULNÍK PŘILETĚL, ZCELA JAKOBY NIC KROUŽIL NAD PANELÁKEM KDE BYDLÍM BYL TAK BLÍZKO MÉHO OKNA ŽE ZAČÍNALI I SOUSEDE VYLÉZAT DÍVAT SE CO SE TO DĚJE... TOTO VÁM POTVRDÍ CELÝ PANELÁK... NO POŘÁD TO PROMĚ NEBYLO DOSTATEČNĚ PROKAZATELNÉ. no ale ono to neskončilo vrtulníkem, co mě utvrdilo v toomto scifi neuvěřitelném zážitku bylo to jak jsem jeden den jezdil v jedné felicii od známé která ji řídila ... celý ten den byl jako každý jiný... až pozdě večer něco po 3tí hodině jsem náhodou vykoukl z okna ... a co jsem neuviděl to sem zněho málem vypad !! A toto mi dalo jasnou odpověď a totu: NEJSEM BLÁZEN ! Z TOHO OKNA JSEM BYL SVĚDKEM JAK PŘIJEL LUXUSNÍ SUV MERCEDES VELICE ATYPICKÝ KTERÝ JSEM MIMOCHODEM VIDĚL POPRVÉ VŽIVOTĚ NA UZEMI ČR :) NO A TEN JEL PO PARKOVIŠTI... ZASTAVIL SE U JEDNÉ FILETY STEJNÉ BARVY A VYFOTIL JI :) ŘÍKÁM SI CO TO DĚLÁ A KDO TO DĚLÁ PROČ :D ALE CO JSEM VIDĚL PAK TO MĚ DORAZILO... TO AUTO POPOJELO K NAŠÍ FELICII A TU SI TAKÉ VYFOTILI !! TUDÍŽ NEVĚDĚLI PŘESNĚ KTERÉ BYLO AUTO VE KTERÉM JSEM SE VEZL !! BYLY 3H BYL TO ATYPICK Y LUXUSNÍ MERCEDES S KOUŘOVÝMI OKNY... JSEM NAPROSTO PŘESVĚDČENÝ ŽE NĚCO OPRAVDU EXISTUJE DO ČEHO MY OBČANÉ NEVIDÍME... TEN MERCEDES MĚ ASI 2 MĚSÍCE SLEDOVAL... ALE TAK ŽE MI NADTÍM ROZUM STÁL... ONI PROSTĚ VĚDĚLI KDE SE ZROVNA NACHÁZÍM, JAK TO VĚDĚLI TO NECHÁPU... DOKONCE JEDNOU JSEM VIDĚL I OSOBU VTOM MERCEDES JAK TOTIŽ PROJEL DOST BLÍZKO PROTOŽE JSEM NÁHLE ZMĚNIL SMĚR KAM DU.. TAK JAK PROJÍŽDĚL OKOLO MĚ CHYTNUL SE RUKOU DRŽADLA V AUTĚ TAK ABY SKRYL SVŮJ KSICHT... TO AUTA BYLO VŠUDE KDE SEM SE HNUL !! A JAKO TŘEŠÍNKA NA DORT ! NAJDĚTE SI INFORMACE O TOMU CRUISOVI A KATE HOLMESOVÉ POPISUJÍ TÉMĚŘ TOSAMÉ CO JÁ... DLOUHO JSEM HLEDAL NEŽ SEM COKOLI O TÉTO ZKUŠENOSTI NAŠEL.. OD TÉ DOBY JSEM ZAŽIL JAKÉ ZÁSAHY SE DĚLAJÍ PROTI ŠÍŘENÍ NEBEZPEČNÝCH INFORMACÍ... TŘEBA JSEM NÁHODNÝM ZPŮSOBEM VYHLEDAL JEDEN DEN INFORMACE DŘÍV NEŽ CENZURA GOOGLU... AKORÁD ASI O PÁR VTEŘIN CCA 10 STRÁNEK NEFUNGOVALO DÉLE JAK PÁR MINUT POTÉ BYLY MAZÁNY ! DÁLE UŽ SEM SLYŠEL OD VÍCE LIDÍ CO POPISUJÍ, NABOURÁNÍ SE DO JEJICH MOZKŮ, OVLÁDÁNÍ JEJICH MYSLI, NEBO MUČÍCÍ PSYCHOLOGICE TAKTIKY A PŘÍSTROJE VYŠETŘOVATELŮ. BOUŽEL VŠEM CHYBĚL NĚJAKÝ JAKÝKOLI DŮKAZ, JEŠTĚ KTOMU BRALI DROGY A BYLY UŽ TO ZNÁMÉ PŘÍPADY KTERÝM NIKDO NIC NEVĚŘIL. DALŠÍ VĚC ČEHO SI VŠÍMÁM JE NESCHOPNOST PŘEMÝŠLET O TĚCHTO VĚCECH, ALE VÍM JAK TUTO BLOKACI PŘEKONAT... TO ZE STRATEGICKÝCH DŮVODU NEZVEŘEJNÍM :)

Nepřihlášený uživatel

#31 K terorizování psychozbraněmi

2013-07-05 17:21

Pokud budou tyto zrůdné prostředky vyráběny a otevřeně propagovány včetně neletálních zbraní ČSA bude obtížné až nemožné s tím něco dělat.
Úchylů kteří se zabývají jejich výrobou a použitím je čím dál víc. Američani od padesátých let. A ten kdo to zpochybňuje je buď stejný darebák nebo hlupák. Jeden z těchto zločinců je nabízí za několik stovek dolarů:
ABQ Techzonics Sound,Audio,Ultrasonic,Infrasonic Test Equipment,Meters
http://www.techzonics.com/sound-audio-ultrasound-infrasound.htm
A dnes to má jako součást zbrojního prohgramu mimo USA a naší armády většina imperiálních armád. Tím již otevřeně útočí na samu podstatu lidství. O likvidaci svobody a demokracie nemluve. Je to otevřený, bezskrupulózní fašismus!

Nepřihlášený uživatel

#32

2013-07-07 10:01

Toto je vrchol ohavnosti,proti lidskému druhu.Nemám slov!!!

Nepřihlášený uživatel

#33 Info regarding discount louboutin shoes real

2013-07-09 00:52

take a look at they are . Buying louboutin shoes online|louboutin stockists uk|uk louboutin|louboutin bridal shoes uk|buy louboutin uk|cheap louboutin shoes uk|louboutin shoes outlet|louboutin outlet store|louboutin online uk|louboutin sale shoes uk|louboutin uk shoes|louboutin outlet online|louboutin cheap uk|louboutin boots uk|louboutin uk online|louboutin shoe sale co uk|louboutin shoes sale uk|buy louboutin shoes uk|louboutin shoes uk sale|louboutin discount uk|louboutin sales uk|discount louboutin shoes uk|louboutin in uk|louboutin pumps uk|uk louboutin shoes|buy louboutin online uk|genuine louboutin uk|louboutin wedges uk|discount louboutin shoes uk|louboutin outlet shoes|louboutin outlet online store|buy louboutin uk}. Potentially formal www.redbottomsshoescheapsale.com

mocked
,each time a


Christian Louboutin N. Prive fabric slingbacks Multi-color

Please visit it:red bottoms shoes cheap sale

Nepřihlášený uživatel

#34

2014-01-31 16:35

Lidi bojujte
VictimCZ

#35 Mind Control - Ovládání mysli v ČR

2014-02-15 09:43

Píše se rok 2014 a elektronický vzdálený Mind Control jako nová zbraň se provozuje, experimentuje se s ní u nás už řadu let. Toto dálkové elektromagnetické torturování bezúhonných civlistů je prováděno pravděpodobně na zakázku pro nějakého dobře platicího zahraničního objednatele. Několik bezbranných civilistů již zemřelo. Těla některých byla zabavena, neboť mají v sobě skrytě, tajně a proti vůli naimplantovány neobyčejně drahé Chipy, MikroChipy a poslední dobou i NanoChipy, které pomáhají pachatelům přesně zacílit torturovanou oběť na dálku. Jste-li tzv. Targeted Individual - zacílená osoba - oběť elektronického torturování, všimněte si značného množství bílých přepravních skříňových vozů (většinou bez reklamy) pohybujících se okolo Vás všude kam se hnete a pak doma je máte celý den i noc z obou stran obydlí. Uvnitř sedí operátor 12 hodin denně, který tam má kuchyňku i WC a který nesmí během směny vystoupit z této skříně. Pak celá skříň odjede někam pryč aby se operátoři mohli vystřídat. Ale pozor, když oni tuší že jste si všimli těchto vozů, občas tam zajedoui i s prázdnou bílou skříňovou dodávkou - jako šidítko. Tento skříňový operátor je napojený na satelit a pak na UAV drony, které máte nad svým obydlím a které vysílají ty torturovací elektromagnetické, skalární frekvence přímo do vaší hlavy a zpětně získávají informace o vás - tj. Mind Control. Ty drony snadno najdete na obloze nad vaším obydlím za tmy a bezoblačnosti jako dvoubarevně blikající objekty.
Jelikož se jedná o trestnou činnost pokusů na lidech bez souhlasu těchto, nedivil bych se kdyby ve vývoji té nové technologie byly zahrnuty i neobyčejně vysoké částky na korupci.
Na internetu najdete mnoho anglických odkazů k Mind Control, Directed Energy Weapons, Gang Stalking, Targeted Individuals, občas se vyskytnou i české odkazy jako Mikrovlny útočí, Oběť útoků promlouvá atd.

Nepřihlášený uživatel

#36

2014-03-04 14:41

TAKÉ CHEMICKÝ KOKTEJL ZA VOJENSKÝMI A MOŽNÁ I NĚKTERÝMI CIVILNÍMI LETADLY ZVANÝ CHEMTRAILS JE PŘÍRODĚ A ŽIVÝM TVORŮM Z HLEDISKA JEHO DLOUHODOBÉHO POUŽÍVÁNÍ ŽIVOTU NEBEZPEČNÝ. SKLÁDÁ SE PODLE ANALÝZI VZORKŮ Z HLINÍKU, ANTIMONU, BARIA, KADMIA A JINÝCH KOVŮ, NANOČÁSTIC, VIRŮ A BAKTERIÍ, NAPŘ.GENETICKY UPRAVENÉ BAKTERIE PSEUDOMONAS AERUGINOSA, VYTVÁŘÍ HLENOVITÉ CHUCHVALCE ODOLNÉ NA ANTIBIOTIKA. ETYLÉN DIBROMID ( EDB ), KTERÝ VYTVÁŘÍ MRAKY, KDYŽ JE VDECHNUT NARUŠÍ CENTRÁLNÍ NERVOVÝ SYSTÉM, ZPŮSOBUJE NAHROMADĚNÍ TEKUTINY V PLICÍCH, KRÁTKÝ DECH, ÚZKOST, DUŠNOST, KAŠEL. JE TO RAKOVINOTVORNÉ ADITIVUM A INSEKTICID. TYTO LÁTKY JSOU VYPOUŠTĚNY ZE ZŘEJMĚ VOJENSKÝCH LETADEL NAD NAŠÍM ÚZEMÍM. JISTĚ JIŽ TÉMĚŘ KAŽDÝ TYTO STOPY ZA NĚKTERÝMI LETADLY VIDĚL. PŘIVÍTALA BYCH PETICI ZA ZÁKAZ TOHOTO KOKTEJLU, MOŽNÁ BY BYLO NA MÍSTĚ I TRESTNÍ OZNÁMENÍ !

Nepřihlášený uživatel

#37

2014-04-01 07:14

Vše o čem se tu píše a mnohem více je plně, ale skrytě používáno.

Nepřihlášený uživatel

#38 Re: OVLÁDÁNÍ MYSLI....

2014-05-02 12:12

#11: ANGEL - OVLÁDÁNÍ MYSLI....

To je paranoidní schizofrenie!


Nepřihlášený uživatel

#39 Havířovan - obě't Mind Control pokusů ???

2014-05-10 14:21

Nevíte někdo, ten český občan z Havířova, který byl nalezen s částečně vymazanou paměti v Norském Oslu v prosinci 2013, není on náhodou oběti Mind Control torturovacích pokusů ?

Nepřihlášený uživatel

#40 #39 Havířovan - obě't Mind Control pokusů ???

2014-05-11 10:32

Nevymazali tomu Havířovanovi tu část paměti u nás? A pak ho odvlekli co nejdál to bylo možné, aby zahladili stopy po Mind Control - Ovládání mysli - elektromagnetických pokusech záření na vybraných přesných frekvencích? Norsko se jím zřejmě dobře hodilo, jelikož ten Havířovan má určité rysy jakoby Skandinávce. V okrese Karviná pravděpdobně působí neobyčejně početná skupina pachatelů používající Mind Control, Directed Energy Weapons, LRAD atd. zbraně. Snad tady mají nějakou výcvikovou a experimentální základnu? Možná pracují na zakázku nějakého dobře platícího zbrojaře? A jak je ve světě známo, vybírají zpravidla osoby s vysokým IQ - to sedí s tím Havířovanem a navíc se ve světě občas stává, že vybírají i některé osoby, které dříve pracovaly pro investigativní orgány. Kdo to jen může být - ti pachatelé Mind Control nových moderních zbraní?? A odkud berou tak obrovské finanční částky na páchání této trestné činnosti? Stojí za tím nějaký zahraniční zbrojař?

Jana

#41 Re: Pokusy s ovládáním lidí

2014-09-14 09:41

#2: - Pokusy s ovládáním lidí 

 Především, aby bylo dostatek důkazů.........


Nepřihlášený uživatel

#42

2014-09-14 09:58

Sama jsem obětí podobných útoků, proto mi není lhostejné , co se děje...........

Nepřihlášený uživatel

#43 Re: Je to trochu jinak

2014-09-14 10:24

#5: - Je to trochu jinak 

Sama  procházím něčím podobným. A věřte mi, neberu žádné drogy, prášky , nekouřím a nepiji.

A se zákonem jsem nikdy nic neměla. Až budete prožívat něco podobného co já , ráda Vás uvítám do svých řad. :-)


Nepřihlášený uživatel

#44

2014-11-18 20:24

Mám za to, že: "Dobro znamená, v případě nutnosti, naučit se dobře zacházet i s mečem."
Kdo můžete, prosím chraňtě ty které můžete. Nechť odvaha vládne a strach vyhyne!
Vladan

#45 Re: Re: Je to trochu jinak

2014-11-18 20:41

#43: - Re: Je to trochu jinak 

Já to prožíval uvědoměle od roku 2000, jinak od mala, má přítelkyně intensivně uvědoměle sledována už cca 5 let, jinak též napadána od narození. Také jsme nic s nikým neměli, nekouříme, nepijeme a žijeme co nejzdravěji v přírodě.

Vladan

#46 Pro chytráky a necity

2014-11-18 20:49

Verze 1.:

Ti, kteří se vysmívají a chlubí tím, že jim nic není a že jde o hloupost - mohou později litovat!

I jim se může stát něco takového. Až padnou nejen na kolena se zástavou srdce a pak je nechají traumatizované žít dál, asi až pak poznají jaká tyranství se dějí lidem.

Takovým to i z celého srdce přeji. Kdyby tušili vo co go, sklopí ušiska a snaží se místo ponižování a zesměšňování pomáhat nebo alespoň mlčet!

 

Verze 2.:

Ti, kteří se vysmívají a chlubí tím, že jim nic není a že jde o hloupost - pro ně nejspíš pracují.

a) vědomě - přisluhovači či operativci

b) nevědomě - posedlí či ovládaní

c) internetová verze komunikace UI


Nepřihlášený uživatel

#47 Nová Petice proti ilegálním experimentům s lidmi

2014-11-29 11:07

Dobrý den.

Vedle této Petice za zákaz dálkového ovládání činnosti lidského mozku

v listopadu 2014 se objevila nová

Petice proti ilegálním experimentům s lidmi

http://www.petice24.com/petice_proti_ilegalnim_experimentm_s_lidmi

nick

#48 Mind Control

2015-03-12 20:31

Tyto ohavné pokusy dělá npor. Mudr Karla Janoušková

franz

#49 Mind Control npor. Mudr Karla Janoušková

2015-03-12 20:32

Tyto ohavné pokusy dělá npor. Mudr Karla Janoušková a její team : Link

bývalý pediatr

#50 Autismus a psychotronické zbraně

2015-07-23 18:35

Rád bych upozornil naši vládu i vlády ostatních zemí na rostoucí výskyt autismu u dětí. V roce 1980 trpělo autismem 1 z 10000 dětí. Dnes je to číslo 1 z 50 ti dětí. Takto rychlý nárůst vylučuje, že by se mohlo jednat o dědičné onemocnění a rovněž vylučuje, že by mohlo jít o následek očkování.  Vždyť i generace prarodičů dnešních dětí byla očkována a výskyt autismu byl mizivý. Co se ale změnilo a co vysvětluje tento extrémní nárůst je používání psychotronických zbraní a tato skutečnost časově odpovídá extrémnímu nárůstu autismu u dětí. Dětský mozek je pochopitelně citlivější na vliv  psychotronických zbraní, než mozek dospělých. 

Pokud se domníváte, že je na této mé hypotéze něco pravdy, je třeba jednat rychle, dokud se nám na světě ještě rodí zdravé děti. Při takto akcelerovaném růstu výskytu autismu je totiž pravděpodobné, že to dlouho trvat nebude a poměr 1 autista na 50 zdravých dětí se otočí na 50 autistů na 1 zdravé dítě.... a co pak?