Zachraňte velrybu a BETACHAT! Několik Vět, Charta 69.

Jan Horák

/ #9 Ženskologie 3

2015-06-30 18:12

Ja nemam potrebu se chlubit svym sexualnim zivotem, i kdyz bude na 100 procent bohatsi nez ten vas. Chtel sem napsat dalsi dil zenskologie kdyz FF uz nepise nic ale Franta mi rek at ho napisu ale nemam blog. Zakladni rada je kdyz vas vsechny zensky poslou do prdele jako me, kdyz s vama nechce uz ani pichat Roman v motelu pro kamionaky a vyhodej vas z kazdyho gay klubu v Madridu s tim ze kdyby chteli sukat zpevaka z Coldplaye nebudou chtit nejakou plesatou nahrazku co neumi zpivat... hele tak kdyz uz vam nikdo nezbyl, dycky si muzete zaplatit shemale. Tady v Madridu sou dycky na predmesti kus vod dalnice, pro par eur jdou s kazdym. Nikdy jsem nepotkal shemale ktera by mela mensiho nez ja, ale mozna to neni tezky prekonat. Takze, prijdete k shemale a reknete "budeme mit dneska sex?" a kdyz si rekne o prachy, zaplatte. Neni to vubec tezky a brzo budete suknickari... i kdyz z tech minisukni plandaj chlupaty sourky. Mam fakt dobrej zivot, jen me sere to ajc, to mi dost kazi plany. At zije chat, kluci a ritte se podle mejch rad.