Americkou armádu na našem území nechceme!


Nepřihlášený uživatel

/ #14

2015-03-09 23:22

Nevidím nejmenší důvod pro to, aby půdu mé vlasti, kde jsem se narodil a jež měla již v r. 1348 vlastní univerzitu, a před tím 400 letou bohatou historii špinila noha okupanta, ať patří třeba i k tomu "nejdemokratičtějšímu" výkvětu západní společnosti. Stačí si vzpomenout, na životech koho vyrostla tato zaoceánská prý "nejlidštější společnost" a slušnému člověku se udělaá nevolno. Kdo zdecimoval téměř zcela původní obyvatelstvo na severní části amerického kontinentu? Nebyli to snad především občané největších evropských koloniálních mocností? A jak se zdá, nepřešly je tyto choutky ani na vlastním mateřském kontinentu, na němž ruku v ruce pod vlajkou EU decimují hospodářství zemí východní Evropy včetně Československa a z nás by si nejraději, oháněje se lidskými právy nadělali novodobé otroky. Nestojím o to, aby tuto zemi špinily kroky jakéhokoliv cizince, byť by se oháněl T.G. Masarykem či jakýmsi Havlem, jenž mi bude vnucovat svou vojenskou pomoc. Naprosto nesouhlasím s postoji generála Pavla /jehož kariéra před r. 89 i poté je mi záhadou/ a stejně tak nesouhlasím s postoji nějakého Zaorálka, jehož znalost světa se dá vměstnat do jednoho krásného rčení že: "Na světě je jenom jedna vůně, tvrdí chrobák neochvějně, proživ celý život v lejně." Ať se ta americká verbeš sebere a jede dělat pořádek tam, kde to v posledních 20 letech rozvrtali. Věřím, že si dokážeme poradit i bez nich.