Americkou armádu na našem území nechceme!

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Americkou armádu na našem území nechceme!


Nepřihlášený uživatel

#1

2015-03-04 22:26

taky se připojují ,že Americkou armádu nechci a že Kocáb nic neříká ,říkal ,že Cesko nepotřebuje žádnou cizí armádu.

Nepřihlášený uživatel

#2

2015-03-04 22:32

Varšavská smlouva se rozpustila,tak teď je nový agresor USA?? Nepotřebujeme u nás žádné ochránce před neexistujícím nepřítelem!!! Jestli sem vlezou,tak je to napadení svrchovaného státu a kdo s tím souhlasí,tak je zrádce ČR!!!

Nepřihlášený uživatel

#3

2015-03-04 22:32

Hajzlové z SSA zůstaňte doma!

Nepřihlášený uživatel

#4

2015-03-04 22:40

Nechceme žadne vojska na našem uzemí.V případě konfliktu nereflektují povolavací rozkaz.Za tuto zem at bojují oligarchové Kalousek schwarzenberg ritig a další.Vše je rozprodano není za co bojovat

Nepřihlášený uživatel

#5

2015-03-04 22:41

FRANKIE STAY AT HOME!!!

Nepřihlášený uživatel

#6

2015-03-04 22:43

Varoval jsem před tím již v roce 2007. Tehdy mě měl každý za blázna... Stačilo pouhých 8 let a hle - je to realita....


Nepřihlášený uživatel

#7

2015-03-04 22:43

Já si myslím že tady nepotřebujeme zfetované americké vojáky.Nebezpečí od Ruska nám nehrozí.

Nepřihlášený uživatel

#8

2015-03-04 22:45

Nechci je tu. Pokud nás někdo ohrožuje, tak je to NATO.

Nepřihlášený uživatel

#9

2015-03-04 22:47

Nesouhlasím se vstupem cizích armádních sil na naše území ČR...

Nepřihlášený uživatel

#10

2015-03-04 22:49

1968-2015 ! Již mi dochází, před kým nás Varšavská smlouva chránila.

Nepřihlášený uživatel

#11

2015-03-04 22:52

Nechci, aby mne moje děti považovaly za kolaborantské prase s největším nepřítelem světa. Můj děd zemřel za svobodu fašistickou rukou a já nikdy nedopustím, aby se americký fašismus rozlezl po celé naší zemi. Jsem obyčejný sedlák, ale za tuto kolaboraci budou naši politici souzeni.Nedopustme, abychom opět ryli držkou v zemi. Karle Kryle, odpust nám.....prosím....
fakus
Nepřihlášený uživatel

#12

2015-03-04 22:54

Nechci aby nas lid Ceske republiky byl vtazen do dalsi svetove valky . USA chce valku v evrope to je jasny, nejde o odstraseni Ruska . Je to jeden z dalsich lzivich triku jak rozpoutat valecny konflikt. Kam vlezou hadi z USA tam se valci ve prospech USA mamonu. Jejich nezastirany plan je ovladnuti sveta[ Novy Svetovy Rad] .To stejny planoval A. Hitler. Obama by mel vratit Nobelovu cenu za mir , jinak se toto oceni stava jen fraskou .  Obama je jen ulhana loutka mocnejch. Posledni opravdovy prezident USA byl J.f.Kenedy .


Nepřihlášený uživatel

#13

2015-03-04 22:55

Nechceme žádná cizí vojska na území České republiky !!!

Nepřihlášený uživatel

#14 Re:

2015-03-04 23:04

#12: -  

 Absolutně nechápu, jak je možné, že naše , česká vláda nevidí, že strkají svoje indulonou pomazaně hlavy do špatných řitních otvorů. Cožpak nevidí to zlo amerických  agresorů, snažících se nás vtáhnout do svých pletich a svárů.....

Jak je možné, že to každý hospodský moula cítí a ti kravaťáci to nevidí? To jsou slepí, nebo zaprodaní?

Tragedie českého národa, že sjlušní lidé se politiky stydí učastnit a selektivně se tedy účastní pouze ti s pevnými žaludky. Bojím se, že začíná nový protektorát.


Nepřihlášený uživatel

#15

2015-03-04 23:05

USA chce do svých špinavostí zatáhnout co nerjvíce států, a ty státy, které s zpěčují, obsadit... Toto nesmímme dopustit a musíme naši representaci donutit, aby USA vystavila stopku, absolutní, až p vystoupení z teroristické tlupy, NATO.

Nepřihlášený uživatel

#16

2015-03-04 23:06

Nechci zadne cizi vojaky na uzemi CR!

Franta z hor

#17 Proč?

2015-03-04 23:29

Proč nás naši politici přesvědčují, že čtvereček je kulatý? Přestaňme konečně držet hubu a krok. Pokud nás někteří, pro náš názor, považují za rudou lůzu a jakousi pátou kolonu, tak jim vzkazuji: Začněte používat vlastního mozku a nevěřte všemu co čtete, vidíte a slyšíte v našich veřejno-právních mediích.


Nepřihlášený uživatel

#18 Re: Re:

2015-03-04 23:31

#14: - Re:  

 Me z toho vseho vypliva , ze vse je naplanovane hezky z vrsku ty vsivy americky pyramidy z dolaru. Evropska unie je taky pod vedenim nasazenych kolaborantu kteri delaj vse aby oslabylo sobestacnost evropskych statu vsim i tema muslimama. Jinak si to nedovedu vysvetlit. A ti nasi kolaboranti ve vlade a spriznenci zla jako napriklad shlafenberg jim v tom pomahaji . 


Nepřihlášený uživatel

#19

2015-03-04 23:39

nesouhlasím však s peticí na odvolání našeho presidenta M. Zemana !

Nepřihlášený uživatel

#20

2015-03-04 23:47

bojím se.Vladimir putin..lépe se mi střílí bezpranní opozičníci do zad..

Nepřihlášený uživatel

#21

2015-03-04 23:54

Jsme suverénní, svobodný a mírumilovný národ, nikoli národ tupých ovcí! Na našem území nemá žádné cizí vojsko co pohledávat. Nepřeji si, abychom dopadli jako Ukrajina, Sýrie, Irák a další země, do nichž Američané vnášeli své pojetí demokracie. Ukrajina ani další země na světě nepotřebují zbraně a válku,ničit a bojovat, ale klid, domluvit se, práci, život v míru.

Nepřihlášený uživatel

#22

2015-03-05 00:00

Již před více než 40ti léty, co by malý školák, po přečtení děl Jana Matzala Trosky, jsem došel k jednoznačnému závěru, že všechny války rozpoutali právě vrcholní politici řady států, kteří nejrůznějšími způsoby rozeštvávají své i cizí obyvatelstvo. A to vše za peníze svých občanů, které putují na výrobu zbraní, která je právě placená z daní, a takto připravenou válku navíc vedou rukama takto okradených spoluobčanů.

Existuje jediný správný postup, kterým tyto zločince jde zastavit. A to otevřeně a nahlas říci, že zastřelíte každého, kdo Vás bude nutit na někoho střílet."

Nepřihlášený uživatel

#23

2015-03-05 00:14

Nejrozšířenější slogan na světě:

AMI GO HOME!!!!

Nikdy by mně nenapadlo, že jednou tohle bude aktuální i u nás...

Nepřihlášený uživatel

#24

2015-03-05 00:20

Nechci v České republice Americké vojáky !!!!!!!
fakusa

#25

2015-03-05 00:25

Delej Satanovy dobre a peklem se ti odmeni .