STOP krácení dotací soukromým a církevním školám


Nepřihlášený uživatel

/ #197

2014-08-12 11:40

Připojuji se k této petici. Mé děti (3) chodily do církevní základní školy. Mám zkušenosti, bohužel, špatné zkušenosti se stáními základními školami!

Našemu prvnímu handicapovanému, ale i mimořádně talentovanému dítěti,se velmi  zhoršil již v první třídě základní STÁTNÍ školy jeho zdravotní stav.

Paní ředitelka v další (museli jsme ho dát jinam) STÁTNÍ škole mi doporučila, abych anonymně přepadla a zbila žáka druhé třídy, který našemu synovi celoročně ubližoval. Na konci druhé třídy mu totiž onen žák hodil laso kolem krku a škrtil ho!!! A na tuto "akci" reagovala paní ředitelka takto : "Zbijte toho žáka, tak, aby neuměl říci, že jste to byla vy. Počkejte si na něj zabalená v dece..."


Samozřejmě jsem viděla, že NECHCI , aby mé dítě chodilo do takové školy!!! A to byla již DRUHÁ státní škola !!! V té první státní škole našeho syna týrala učitelka ...


Po těchto zkušenostech jsme dali syna do ZCŠ sester voršilek, kde zdárně dochodil základní školu až do 9.třídy.
NEVIDÍM DŮVOD PROČ BY MĚLY BÝT NESTÁTNÍ ŠKOLY ZNEVÝHODŇOVÁNY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!