STOP ROLLKURU!


Nepřihlášený uživatel

/ #72

2013-11-23 10:30

Nedávno jsem poslouchala radio kde moderárorka upozorňovala na nebezpečí závažného onemocnění krční páteře a mozku v souvislosti s používáním chytrého mobilního telefonu. Všimněte si ,jak jedinci kteří mají mobil s připojením na internet, jak do něj pořád čučí. Hlavu skloněnou až na prsa, ohnutá záda a tak jsou schopni vydržet několik hodin. Potom se narovnávají s bolestmi hlavy a masírují si scepenělý krk. Sama jsem se přesvědčila,že je to docela nepříjemná bolest. Vaše petice mi vyprávění z radia a mou zkušenost tvrdě připoměla.Jsem milovník zvířat sama jsem za svuj život pozbírala kde co chlupatého. Neskromně mohu říct,že mne nikdy nic nepokousalo a bezmezně milovalo. Jak mne ti chlupatci mají rádi, tak je mám ráda i já. proto jsem nezaváhala a podepsala. Nikdo nemá právo dělat takový věci, aniž by si je nejdřív nevyzkoušel sám na sobě. Vůbec kdo vymyslel, že ohnutý a scepenělý koňský krk je "krásný". není vždyť příroda umí dělat všechno krásně ,jen se musíme umět koukat "jinak". Dějuji ,že jsem mohla vyjádřit co jsem měla na srdci. S pozdravem a přáním zastavení týrání zvířat Stenhauserová