STOP ROLLKURU!
Rollkur kam se podíváme, už mě vážně nebaví dívat se na ty trpící zvířata, lidi si myslí že jim do huby narvou páku a silou zbalí, měli by taky přemýšlet o tom že to jsou zvířata a mají i city a že je to asi bolí. STOP ROLLKURU..prosím podpořte tuto petici! Sdílejte
PS: http://www.youtube.com/watch?v=47x6KwYmbOg !!
https://sphotos-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/970037_10151684415398454_66510152_n.jpg
Kontaktovat autora petice
Oznámení od správce této webové stránkyTuto petici jsme uzavřeli a vymazali jsme osobní údaje podepsaných osob.Obecné nařízení Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR) vyžaduje, aby pro ukládání osobních údajů byl legitimní důvod a aby informace byly uchovávány po co nejkratší dobu. |
| Chcete-li svou petici spravovat, přihlaste se. |
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.