STOP ROLLKURU!


Nepřihlášený uživatel

/ #18 twl

2013-10-25 05:11

Njn Češi co po nich máte chtít....
Zajímalo by mě kolik lidí z vás do to podepsali se aktivně z věnují jezdectví... asi skoro nikdo, že??
Nejdřív k tomu videu... najděte mi jediný obrázek který je o síle... žádný tam není! Najděte mi jediný obrázek kde má kůň ru hlavu bez své vůle a drží mu jí tak jezdec... Ne žádná tam není... jezdec si buď přendával otěže..... hlavně koně jsou tak už naučení protože to do roolkuru prostě patří... tam není kam jinam mu dát hlavu...ta fotka co není ve videu je jediná fotka koně co je cvičen na sílu je to další z těch momentek kde koník špatně Sám! Popošel a namáčknul se na zeď.... už vám je jasné proč je tato petice skoro k ničemu?? Ano třeba to někde vypadá strašně ale je to jen momentka... kdyby tu bylo video s roolkurem... OK ... ale tohle nemá smysl.... a ani nepište že nemám ráda protože nemám... já koně miluju a jsou můj život....na rozdíl od vás vím o co v této petici jde.... aby se zrušil druh ježdění z anglického stylu...radši zrušte něco z westernu... tam mají třeba ostruhy které koně bolí jako kdyby vy jste spadli a udělali si vnitřní modřinu....navíc chcete připravit koně o ušlechtilost? Za chvíli budou jen tažní koně kteří budou líni jezdectví propadne v zapomnění a vy místo sedla budete sedět na koňské sekačce a nitit koně aby něco dělal... kůň potřebuje sílu a důvod trénovat.... to mu dáváte vy jezdectvím ... myslím že možná pochopíte o jakou blbost se jedná... takovýhle lidi mi lezou na nervy... hovno víte tak se do toho neserte...!! Takže nazdar....