Petice proti trvalému označování - čipování psů - zatím ne občanů


Nepřihlášený uživatel

/ #371 čipování

2013-09-04 18:19

Jak tady čtu ten boj proti čipování,ještě více mi vadí,že policie neustále šikanuje majitele psů za volné puštění psa.Tady je tolik problémů v této republice a největší problém jsou psi.Minulý týden jsem šla od porubské hvězdárny směrem po cestě ke Krásnému Poli a tam takováhle cedule,že je zákaz volného pobíhání psů pod pokutou.Tak kam už má jít člověk svého kamaráda pustit volně.Na těch smradlavých kouscích trávy kolem hlavních cest kde spousta lidí psy nemůže vůbec pustit? Všichni nemůžeme mít chatu a nebo bydlet někde v přírodě.A neustále nám znepříjemňovat život ať už čipováním, nebo šikanou kvůli volně puštěnému psovi.Jsem neskutečně zhnusena a jen doufám,že se primátor Kajnar neobjeví v nějaké vyšší funkci a nebude dál vymýšlet ptákoviny jen aby lidem znepříjemňoval život hloupostma.Ale povedlo se jim něco v co možná naši radní doufali a to je,že až pochovám svoje dvě fenky (pokud ony nepřežijí mě),nikdy si už psa nepořídím protože mi tak tady všechno zhnusili.A taky o tom jim možná šlo. U mě se jim to dokonale povedlo.