Petice za zákaz kouření v restauracích

Erpede

/ #179 K cigaretovému dýmu...

2013-05-29 20:52

Jsem jediný nekuřák v naší rodině, a to jen z toho důvodu, že jsem se to nikdy nenaučila...prostě na to nemám talent=o) Cigaretový kouř mi opravdu vadí. Můj názor je takový, že pokud je někomu jedno, jaký vliv má na jeho tělo fastfoodová strava, ať si takhle jí... pokud má někdo potřebu kouřit, ať si kouří... Ale stejně jako KFC strávník nenutí k ke konzumaci prázdných kalorií ostatní, kuřák by měl mít ohledy k lidem okolo něj a nenutit je dýchat cigaretový kouř. Ač je to pro mě nepochopitelné, spousta kuřáků je naprosto bezohledných a neuvědomuje si, že asi 15 metrů za ním jde ráno do práce člověk, který se poslední 2 roky trápil na zeleném křesle nemocnice na "Žluťáku", a protože ho život baví, je vděčný za každý strávený den, který mu byl jako druhá šance nabídnutý...tohle mu jeho život neuvěřitelně krátí....

Moje maminka kouří přes 30 let, ale nikdy jsem ji neviděla kouřit "mezi lidmi". Pokaždé si našla koutek, kde věděla, že kouřem nebude nikoho obtěžovat...sedla si v parku na místo, kde nikdo okolo nebyl a na poslední lavičku tak, aby vítr kouř neposlal na druhou stranu k přechozím lavičkám...