Putna profesorem

Tomáš pupik Hejzlar

/ #92

2013-05-21 11:41

Pana Martina C. Putnu osobně neznám, stejně jako nepochybně většina komentátorů. S jeho názory někdy mohu souhlasit a jindy nikoliv. Ale bez ohledu na předchozí jasně a zřetelně říkám, že ve státě kde politické názory a sexuální orintace nesprávného typu, správný typ určovala KSČ, často vedly k potížím jak v profesním tak v osobním životě, jsem již žil, je mi skoro 53 let, a opravdu, ale opravdu si to již nechci nikdy zopakovat. Bohužel jsem nucen konstatovat, že Zeman tento způsob vlády jasně prosazuje. To, že Zeman může ovlivnit takovýmto způsobem chod instituce jako je UK, kterému ještě ke všemu nejenže nerozumí, ale vzhedem ke svému způsobu myšlení ani rozumět nemůže, je vyzitka práce našich politických představitelů, kteří přijetím dotčeného zákona tuto situaci jednoznačně způsobili. Nejenže zákon dává v tomoto případě provomoc osobě které nepatří (nemyslím Zemana ale prezidenta), ale ještě to vše popisuje či chcete-li stanovuje tak vágně, že je možné vše vykládat naprosto rozdílně. Nezbývá než dodat, že lidí kteří odsoudí druhého jen proto, že jeho politické názory jsou jiné než jejich, a jeho sexuální orientace jiná než oni preferují, je mi osobně líto.