Petice proti trvalému označování - čipování psů - zatím ne občanů


Nepřihlášený uživatel

/ #280 čipování

2013-05-20 12:36

Dobrý den,nepíšu sice o čipování,ale dnes ráno v 6.45 jelo kolem mě policejní auto a dali mi pokutu za volně puštěné psy.Nemám žádné trhače, ale dva malé špice.Dokonce šel ten jeden policista se mnou až domů aby zjistili jestli jsem ta, co jsem jim řekla. Aby zastavili auto a vystoupili a šli za mnou jen aby mi dali pokutu tak ráno, to mi hlava nebere.Já znám tolik lidí co v životě neměli psa na vodítku a nikdy je nikdo nechytil.Je zajímavé, že v zimě policisty neuvidíte.Asi dostali příkaz vybírat dneska pokuty.V životě jsem neviděla tak ráno aby tady jezdili policisté autem , to chodím se psy už 40 roků.Jsme normální policejní stát a rozhodla jsem se, že se odsud odstěhuji.Absolutně není kam se psy jít,ty plácky co tady jsou na venčení,to je spíše k pláči, les komplet zničený,loni tady v něm udělali cyklistickou stezku (ovšem zajímalo by mě jaký přínos dávají cyklisté do městské pokladny na rozdíl od majitelů psů a nikdo je nešikanuje za neustálé porušování vyhlášky že nesmějí jezdit po chodnících.A ještě se jim vybudují cyklistické stezky).Fakt toho mám už dost,aby nikdo nedodržoval předpisy, ale trestáni jsou hlavně majitelé psů.