Otevřený dopis guvernérovi ČNB
Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Otevřený dopis guvernérovi ČNB
|
nemám rád tuneláře |
#1 Divná hra p. Štěpánka2013-10-16 16:57Jiří Štěpánek na fóru mesec.cz potvrdil, že je v jiné situaci, než většina vkladatelů MSD a ve svým prohlášeních jde na ruku vedení MSD. Dávám ke zvážení, jestli takové petice chcete podporovat. Pro alternativní názory čtěte forum.mesec.cz |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22013-10-16 17:56Je to hrůza,jak se Stát chová!Kdo za tím stojí?Kdo se bojí konkurence?Banky?Milionáři? |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#32013-10-16 17:57Souhlasím s peticí. To co se děje ze strany ČNB nemá nic společného s demokracií a svobodou. Je to účelově vedená kampaň na základě něčí objednávky. Jen slepý by to neviděl. Hanba ČNB! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#42013-10-16 18:00Souhlas. Co to může být jiného, než cílená likvidace? Co si myslet o postupu Smetanové a CNB? Ať už přestanou z lidí dělat blbce! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#52013-10-16 18:06Reakce na #2: Nezlobte se, ale proč se také nevyjádříte k prohlášením státní zástupkyně paní Smetanové? |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#62013-10-16 18:27V tomto státě neexistuje žádné právo pro slušné lidi. Tady mají šanci jen bezcharakterní individua. nakonec je to vidět i vr volební kampani. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#72013-10-16 19:09Plně souhlasím s obsahem petice |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#82013-10-16 19:21Připojuji se plně k petici a protestuji s neoprávněným nakládáním - zadržováním -mých peněz.V mém případě se jedná o peníze po mém manželovi,který zemřel v r.2012 - peníze nutně potřebuji. Již 2 x jsem MSD žádala o vydání finančních prostředků - bezvýsledně. Plně podporuji všechny kroky k okamžité nápravě |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#92013-10-16 19:53... je prostě nutné využít i tento způsob k vyjádření nespokojenosti s tím, že odmítáme býti rukojmí ČNB po dalších x měsíců ... |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#102013-10-16 20:00Petice je napsána velmi srozumitelně, slušně upozornuje VSZ a CNB jak poškozují mnoho lidí,jak neoprávněně zablokovali peníze.... Jak se mohou členové MSD dovědět, proč mají blokované peníze, když CNB stále tvrdí, že nesmí o vyšetřování vůbec nic sdělovat? Kdo zakazuje CNB nic nesdělovat ? policie, VSZ nebo ještě někdo jiný ?Myslím si, že CNB a VSZ ?podléhá pokynům nadřízených a kdo to tedy je jmenovitě ?kdo rozhoduje o činnosti CNB ? |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#11 Re:2013-10-16 20:10Je nutné využít všechny možnosti jak dostat naše poctivě vydělané peníze zpět, ale někdy mně to přijde,že tady u nás se lidi nepohnou ani když jde o jejich vlastní peníze.Lidi proboha vzchopte se vždyť nás je 15000 členů a podepište tuto petici ,která vznikla díky panu Štěpánkovi, nebo nás za chvíli okrade každý a o všechno. !!!!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#12 Re:2013-10-16 20:11Ano,jak se našla právní možnost zablokovat peníze,je i právní možnost peníze odblokovat, ......jen musí být vůle, musí chtít ten, kdo zablokování nařídil....najde se tento člověk ?/ CNB určitě ví, kdo zablokování peněz poručil !!!/ |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#13 Re: Re:2013-10-16 20:13Poručil ho ten zloděj kterýho bolí ,že nemáme peníze u něj protože nic výhodného nenabízí. !!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#14 Re: Divná hra p. Štěpánka2013-10-16 20:18 |
|
| |
|
Obcan |
#152013-10-16 20:18Neni to jedno? Clenum MSD jde hlavne o to, aby mohli nakladat se svymi penezi jak uznaji za vhodne. Jestli p. Stepanek rekl. ze v jeho zajmu je MSD, tak to je velice otevrene tvrzeni, ktereho si muzeme vazit, ale nikterak to nemeni skutecnost, ze MY se k vlastnim penezum NEMUZEME dostat!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#16 Re: Re:2013-10-16 20:23Problém bude asi v tom, že všichni členové nemají internet, ani o petici neví,.... a taky je problém v tom, že máme ministerstva, které nic nedělají, jen okrádají všechny pobíráním velkých platů......obyčejný člověk k nim nemůže, tak nenajdeme člověka, který má v umyslu MSD likvidovat...../ všechno, co se u nás děje závisí jen na jednání lidí !/ |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#17 Re: Re: Divná hra p. Štěpánka2013-10-16 20:30#14: - Re: Divná hra p. Štěpánka Až navrhnete Vy nějaký postup k odblokování peněz MSD, pak můžete kritizovat pana Stěpánka ! Asponˇ můžete být konkrétní a napsat, s čím v petici nesouhlasíte nebo co tam není pravdivé ! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#18 Re: Re: Re:2013-10-16 20:34O petici by se členové družstva mohli dozvědět prostřednictvím emailu, který by MSD opět ochotně (?) rozeslala všem svým členům ... |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#19 Re:2013-10-16 20:35Plně s Vámi souhlasím !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
|
| |
|
Jitka |
#202013-10-16 21:15Připouští tu vůbec někdo možnost, že nás MSD chtělo okrást a naše peníze vytunelovalo? Proč nás nevyplácí? VSZ zablokovalo jenom část peněz. Ze zbytku nás mohli vyplatit. Nedělají to! Tvrdí, že vyplácejí, ale komu z nás přišla platba? S jakým datem? Podívejte se, kolik MSD vykazuje peněz, kolik je zablokováno a kolik zbývá na výplatu členů! http://www.petice24.com/signatures/za_vyreseni_patove_situace_zalozny_msd/ |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#212013-10-17 05:41Plně souhlasím s peticí. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#222013-10-17 06:45Souhlasím s peticí a také se připojuji. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#23 Re:2013-10-17 07:21Několirát se tady či na jiných fórech psalo, že VSZ zablokovala jen část peněz tak proč nevyplácí MSD ze zbytku klienty. Přece MSD nemá 15miliard na účtech, ty peníze jsou zainvestování, rozpůjčeny a postupně spláceny. Nechci spekulovat o skutečné výši dostupnosti peněz , množství rozpůjčených, ale rozhodně to není tak, že na účtech MSD leží všechny vklady klientů :-) |
|
| |
|
Vilda |
#24 petice2013-10-17 07:28Je zajímavé, že zhruba asi měsíc před kontrolou v MSD a dalších kampeličkách prohlásil zástupce velkých bank, že za této situace (kampeličky mají velký příliv klientů) by se měla učinit opatření, jako např. zvýšení příspěvků do Fondu pojištění vkladů pro kampeličky. Pak na to šli ale jinak. Rovnou útokem. Není bez zajímavosti, že "problémy" mají akorát ty kampeličky, které mají vyšší úrok :-) |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#252013-10-17 07:44Chceme svoje peníze uložené v MSD,což je v právním státě normální a zákonné ve vztahu k pojištění úspor.Jsme znechucení přístupem a liknavostí všech zúčastněných institucí.Nelíbí se nám, že jednají s našimi penězi, jako kdyby byly jejich. |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.