Petice pro záchranu týraných koní a zvířat v Mokré - Horákov,


Nepřihlášený uživatel

#1

2013-11-14 10:18

Je potřeba tyto lidi vymítit a sebrat jim zvířata.

Nepřihlášený uživatel

#2

2013-11-14 11:43

jeto hruza co setu deje.jeto smutne ale verim ze s pomoci dobrych lidi to dopadne dobře.

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2013-11-14 15:10



Nepřihlášený uživatel

#4

2013-11-14 17:31

...co dodat..není na tyrany metr..

Nepřihlášený uživatel

#5

2013-11-14 18:33

Každá snaha o pomoc a nápravu má smysl a naději na záchranu zvířat ! Zvířata jsou plně odkázaná na lidi, nezavírejme oči a pomáhejme tam, kde je to nutné a možné. Každé zachráněný tvor za to stojí. A my lidé jim to dlužíme.

Nepřihlášený uživatel

#6

2013-11-14 19:01

Autorum petice drzim palce, aby ziskali podporu od lidi, kterym neni lhostejny osud koni a zvirat v Mokre - Horakove a verim, ze vysledek a zachrana se brzy dostavi. Robert

Hana Kmentová
Autor této petice

#7 Re:

2013-11-14 19:16


Nepřihlášený uživatel

#8

2013-11-14 19:46

Je až neskutečné, že úřady opět nezasáhli, zvířata trpí a umírají dál...proč????Zakázat chov dalších zvířat!

Nepřihlášený uživatel

#9

2013-11-14 20:42

viděla jsem jen video, a musím říct, že za takovou péči by majiteli nejen zvířata měla být IHNED odebrána, ale borca by měli zavřít až zčerná! ale ne do teplé cely s postýlkou a televizkou, na beton bez podestýlky a bez žrádla! zajímavé je, že prasata ve vedlejším chlívku jsou tlustá dost...

Nepřihlášený uživatel

#10

2013-11-14 20:43

Hana Kmentová
Autor této petice

#11 Nesestříhané video zde:

2013-11-15 07:59


Nepřihlášený uživatel

#12

2013-11-15 14:23

Držím pěsti
Hana Kmentová
Autor této petice

#13 Re:

2013-11-15 18:04

#12: - Bude to boj, ale slibujeme, že co bude v našich silách ,budeme bojovat. Když to projde jemu, usnou na vavřínech i jemu podobní ,,chovatelé,, a to se nesmí stát, prosím přivítáme jakoukoliv pomoc a i rady ,klidně na odkazu FB skupinky , bojovat budeme i s institucemi jako veterinární správa a jiné, pokud nemáte FB , je možné mě i kontaktovat na mailové adrese HanaKmentova@seznam.cz , předem moc děkuji

 

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-11-15 19:59



Nepřihlášený uživatel

#15

2013-11-15 20:08

Podepisuji tuto petici z důvodu, že vím že se koně opravdu nemají dobře. Nejsou možná týraní, ale rozhodně jim majitel neposkytuje kvalitní péči, kterou potřebují nepodstupují pravidelné veterinární prohlídky, očkování, nejspíš ani odčervení a pravidelnou korekturu kopyt. Podle svědků jsou koně nepravidelně krmeni a nemají dostatek pohybu v podobě výběhu. Navíc je mezi sebou množí bez podstatného evidování a očíslování. Snad to k něčemu bude a majitel koní a jiných hospodářských zvířat uzná že je to na něho moc a koně sám sníží na nižší unosný stav nebo je prodá úplně a nebo mu budou odebráni.


Nepřihlášený uživatel

#16

2013-11-15 21:22

Držím palce, ať se to povede!!!! i.k
Ivana

#17 Petice

2013-11-16 06:09

I když jsem z druhého konce republiky připojuji se s podpisem
pod petici a držím palce ať se podaří. Každý živý tvor na této planetê má právo na důstojný život a je naší povinností nebýt k tomuto lhostejní. Jen mě zaráží, že z devadesáti procent podepisují petici ženy...??

Nepřihlášený uživatel

#18 Re: Petice

2013-11-16 08:08

#17: Ivana - Petice

protože z devadesáti procent se ve stájích pohybují pouze ženy :-) láme se to až ve výkonnostním (vrcholovém) sportu, kde se poměry vyrovnávají a otáčejí :-)


Nepřihlášený uživatel

#19

2013-11-16 14:42

Jsem proti týrání všech zvířátek §§§§§

Nepřihlášený uživatel

#20

2013-11-16 17:03

Neměla by se sepsat také petikce pro to, aby v případě týrání zvířat bylo postupováni stejně jako v případech týrání dětí? Nechci to srovnávat, ale zvířata mají asi tak stejnou možnost se bránit jako děti, mnohdy menší. Týrané děti jsou okamžitě předány do vhodného prostředí, týrání je okamžitě zabráněno. V případě zvířat přijdou nechutné a dlouhé tahanice, možná finanční postih, žaloba.... ale do vyřešení zvířata trpí dál.

Nepřihlášený uživatel

#21

2013-11-16 19:08

lidé z kamenným srdcem,nepořizujte si zvířátka...mají ,právo na důstojný život a chtějí a musejí žít...rozdávají nám úsměv a radost a naplňují naše srdce....Tak vy kteří to neumíte neserte se do toho...
Hana Kmentová
Autor této petice

#22 Předmět

2013-11-16 19:08

Všem moc děkujeme za podporu , hrozně moc nám to pomáhá , prosím přidejte se i ke skupince, bude tam aktualizováno vše co se kolem věci děje !
ouhara

#23 Re:

2013-11-16 20:13

#20: -

já bych vyměnila v prvé řadě úředníky, kteří rozhodují od stolu a ještě špatně !!!


Nepřihlášený uživatel

#24 Re: Re:

2013-11-18 06:25

Souhlasím, občas jednají opravdu mě nepochopitelně, př. pokuty .... jako pokud chovatelé nemají peníze na krmivo, pokuta něco vyřeší?

 

Hana Kmentová
Autor této petice

#25 Předmět

2013-11-18 18:42

Zdravím všechny členy a lidičky,co mají rádi zvířata....dnes jsem si přečetla příspěvek,co připnul včera na zeď pan chovatel....že tři koně půjdou do světa a světe div se..měli by jit do lepších podmínek...doufáme,že to tak bude a že se budou mít dobře..jak jsme již řekli,jedná se nám hlavně o to,aby zvířata se měla dobře a pokud by pan chovatel potřeboval zvířata buď prodat nebo ustájit koně..máme tady spoustu nabídek lidí,co chtějí pomoct a dělají to bez nároku na finance.....zitra máme ještě nějaká jednání s veterinářem a pokud vše pujde dobrým směrem..pak můžeme říct,,,,,konečně se nám povedlo zachránit koně v horákově...nicméně petici vezeme ve středu do horákova ke starostovi..k dnešnímu dni ji podepsalo 575 lidí..je vidět,,že nikoho nenechávají tyto akce chladným,...jen doufám,že vše dopadne dobře..koníci najdou nový domov a pan chovatel se umoudří a uzná,že už na vše nestačí.
Dále bych chtěla navrhnout,když už jsme udělali tolik práce,podpořit akci v Ratíškovicích a přidat se svýmy podpisy pod jejich petici za záchranu dalších koní...to nás ještě čeká......