VRAŤTE 300 milionů Kč určených pro tělovýchovné jednoty


Nepřihlášený uživatel

#76

2013-10-22 11:53

Je dobře, že se konečně někdo v tomto státě ozval kvůli penězům. Dlouhodobě jsem hrál a teď trénuji národní házenou. Tyto malé sporty jsou na pokraji krachu a nebýt zábav a plesů, které pořádame + místní sponzoři, ale to jsou většinou fandové našeho sportu a města, už by jsme vůbec nefungovali. Přeju nám hodně lidí podepsaných pod touto petici.

Nepřihlášený uživatel

#77

2013-10-22 11:53

Tělovýchovné jednoty si to plně zaslouží.

Nepřihlášený uživatel

#78

2013-10-22 17:22

Podpora od Magistrátu nebo ÚMO je nevyhovující přesto, že se staráme o 250 mládežníků věnující se kopané.

Nepřihlášený uživatel

#79

2013-10-22 17:29

Sport je důležitou součástí našeho života a velmi dobrou pomůckou při výchově naší mládeže.
Poslední dobou mi připadá, že sportovci ne vlastní vinou dostávají stále méně peněz.

Nepřihlášený uživatel

#80

2013-10-22 18:46

Sport - především mládežnický je nutné finančně podporovat. Je to i v zájmu státu i měst. Na druhou stranu je nutné aby TJ prokazatelně zveřejňovali, kam a na co peníze na sport (především mládežnický) skutečně použili.

Nepřihlášený uživatel

#81

2013-10-23 06:28

Zdá se mi, že s peticí jste přišli trochu pozdě. Jinak jsem psal našemu předsedovi Veselskému - Rekreační sport. V letošním roce poprvé za celou dobu nedostaneme žádnou dotaci ani od okresu ani od ministerstva školství. Máme 538 členů a naši cvičitelé a trenéři dělají scela zdarma. Mládež u nás platí příspěvky 100.- Kč na rok. Pan Kocourek nemůže ze strachu, bo jsou předčasné volb nic dělat. A máme zjištěno, že nosí slipy nikoliv trenýrky. bo nikdy nesportoval. Zd.Novák - předseda SK PODOLí Hradec nad Moravicí
MM
Nepřihlášený uživatel

#82 Začít s novým klubem, to chce odvahu ....

2013-10-23 06:56

Jsme mládežnický sportovní klub florbalu. Začali jsme v roce 2010. Kromě "drobných" od města jsme od státu nedostali jinak ani korunu. Vše táhneme ze svého. Je to hanba jak stát podporuje sportování mládeže!


Nepřihlášený uživatel

#83 Re:

2013-10-23 06:59

#78: -

Kdyby šlo tolik peněz do jiných sportů jako do fotbalu, to by byla paráda. Nesmíte mít prohnilý a zkorumpovaný svaz.


Nepřihlášený uživatel

#84

2013-10-23 09:39

Jsem cvičitel sportovního offílu v Tj Harcov a opravdu, peníze se nedostává už poměrně dlouhou dobu. Poslední dobou bojujeme o holé přežití, aby jsme barák nemuseli rovnou zavřít. V těchto podmínkách je opravdu obtížné vést sportovní oddíl bez jakýkoliv financí a reprezentovat tu naší tělocvičnu, když kolikrát není ani na základní pomucky. Talášek

Nepřihlášený uživatel

#85

2013-10-23 09:57

Dcera závodně plave a byla účastnicí MS v Římě, takže máme i přehled o nedostatku peněz v plaveckých oddílech. Tyto nejsou mnohdy schopny zajistit nadějným plavcům účast na mezinárodních závodech a tak podpořit jejich rozvoj. Při snahách sehnat sponzory narážíte na odpovědi "sponzorujem jen fotbal nebo hokej to je politické kvůli zakázkám". Dalším problémem je využití peněz na zahraniční soustředění pro uzavřenou skupinu reprezentantů, která by se dala realizovat za nižší náklady a umožnit více plavcům účasti na ME,MS a jiných mezinárodních závodech.

Nepřihlášený uživatel

#86

2013-10-23 10:49

bez komentáře

Nepřihlášený uživatel

#87

2013-10-24 14:01

už si nakradli dost.

Nepřihlášený uživatel

#88

2013-10-24 17:11

Přeji Všem dobrovolníkům sportu v ČR hodně štěstí a vytrvalosti v boji za záchranu volnočasových činností ,které jsou nedílnou součástí vyspělé společnosti ,mezi kterou doufám stéle patříme.Jsem předsedou TJ na malém městě ,unavující boj o zachování sportu nás dobrovolníky již dlouhou dobu vyčerpává a proto jsem se rád za tento počin podepsal. Sportu zdar.

Nepřihlášený uživatel

#89

2013-10-25 19:54

Tata je pro a souhlasím s tím, nepodporovat darmošlapy a Kalousky. Howg-domluvil jsem. Tata

Nepřihlášený uživatel

#90

2013-10-28 17:28

Souhlasím,další komentář není potřeba.
Petr Vytejček

Nepřihlášený uživatel

#91

2013-10-28 22:42

Investice do sportu a potažmo i do zdraví občanů se státu vždy vyplatí.

Nepřihlášený uživatel

#92

2013-10-29 11:43

Jsem matka syna, který již několik let dělá lukostřelbu. Nefetuje, nepije, sportuje a zřejmě díky tomu si za trest vždy zaplatí každé startovné včetně Mistrovství republiky. Tam se dostat znamená poctivou práci. Tak proč si to musí ještě platit? Když jsem viděla, jak ti mladí sportovci na Mistrovství republiky v lukostřelbě dostanou diplom, protože se dá vytisknout na pc, dívky kytici natrhanou na zahrádce, jak za výsledek dostanou čokoládu,jak maminky napečou buchty a navaří polívky, aby se mohli občerstvit, nevěřila jsem vlastním očím, kam jsme to dopracovali. Kdyby bral drogy, dostane se mu větší podpory, než když sportuje. Že Vám, kteří se o tohle zapříčinili, není hanba. Děkuji za tuto petici.

Nepřihlášený uživatel

#93

2013-10-31 12:01

Nechat sportovní oddíly dětí bez finanční podpory , to je jen rychlý konec sportu pro mládež.

Nepřihlášený uživatel

#94

2013-11-08 15:48

Do dnešnich dnů jsme nedostali na sport ani korunu,provozujeme odbíjenou a stolní tenis v okresním přeboru Vyškova,to jest 2.družstva odbíjené a 4.družstva ve stolním tenisu + 1.družtvo žáků - celkem 48 členů v registraci sportu,celkem v sokole Drnovice v roce 2013 153 platicích členů. Nazdar

Nepřihlášený uživatel

#95 Re: zneužití pro jiné zájmy !!

2016-04-07 08:01

#11: -  

 ..  přesně tak, jen co pan René Novotný dostal křeslo starosty a další funkce v městě Brně, je ticho po pěšině!