Petice proti trvalému označování - čipování psů - zatím ne občanů

Petice proti trvalému označování - čipování psů - zatím ne občanů / Oznámení / #402 Čipování pejsků v Ostravě - další pokračování . 2013-10-14 11:59 / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2013-10-14 14:26

Z té jedné čtvrtiny je velké množství navíc tetovaných, takže to ve skutečnosti je tak, že stejně skoro nikdo nečipuje, tedy ten, kdo nejezdí s pejskem za hranice ČR. Žádejte konkrétní data kolegové a držíme Vám všem pěsti!

Nepřihlášený uživatel

#3

2013-10-14 15:36

Moje odpověď na čípování pejsku,naších miláčku,mnohdy jediných které máme.POLIBTE MI PRDEL A DĚLEJTE RYCHLE DOKUD MÁM JEŠTĚ DOBROU NÁLADU!

Nepřihlášený uživatel

#4

2013-10-14 18:20

Nevolit, nevolit, nevolit!!! Volby jsou za dveřmi,
máme v ruce trumfy!!!! Ať jsou pak normálně makat třeba do dolů. Teď je jim hej, zavřou h.bu a mají uklizený stůl! Omyl, pání zatupitelé, nikdo vás tu nechce, jděte se živit rukama. Jednoduché jako facka.... že? Spoluobčané, co vy na to???

Nepřihlášený uživatel

#5 Zlaťák

2013-10-14 18:22

#2: -

Zlaťák, co to bylo za blba majitele, co ho nechal čipovat? Hned bych tomu blbovi dala čipy dva. Aby si také užil!!!!


Nepřihlášený uživatel

#6 Re:

2013-10-14 18:25

#3: -

JOJOJO, moje řeč. Pokud nebudou držet pejskaři při sobě, tak si za chvíli na nás vymyslí další chujovinu. Čipem to začne a kdo ví, co v těch urozených palicích ještě uzraje. Ony je ty volby zmrazí. ODS je v řiti, tak se zatáhnou do ulity, aby ještě nedostali nabančeno.


Nepřihlášený uživatel

#7

2013-10-15 09:18

Krátce z obsahu zprávy: "On-line vydání jednoho z nejčtenějších deníků Slovenské republiky - Pravda.sk - zveřejnilo reportáž o tvrdých dopadech povinného čipování na tamější občany. Neúměrné zvyšování cen za provedení implantace mikročipů včetně registrací do jednotné databáze vyžadované krutým zákonem způsobilo takový poprask, že se danou otázkou museli konečně zabývat poslanci. Navrhují nyní pro chovatele domácích zvířat výjimky a „generální čipovací pardon“ např. pro kočky, kterých by se již rizikové čipování netýkalo vůbec."

Odkaz na stránku zprávy zde: http://www.necipujtenas.cz/clanky-publikace-texty/poslanci-zrusme-povinne-cipovani-kocek-sk.aspx

http://www.necipujtenas.cz/Files/necipujtenas/etusho-miriam-m-fibrosarcoma-on-ch...

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-10-17 11:02



Nepřihlášený uživatel

#9 Re: #2: -

2013-10-17 11:03

#2: -

ten pes mohl být na čištění zubů nebo na jakýkoliv jiný zákrok, který se dělá v narkóze a využili toho a "vpravili" mu čip