Chceme, aby měl Šumperk vlastní útulek pro zvířata


Nepřihlášený uživatel

#1

2013-10-21 17:05

Jsem pro psí útulek a věřím že v Šumperku je hodně pejskařů kteří budou ochotně a nezjištně pomáhat.

Nepřihlášený uživatel

#2

2013-10-22 08:42

Výborný nápad!

Nepřihlášený uživatel

#3

2013-10-25 16:44

Jsem určitě pro psí útulek.podporují se zde různé sporty ,zábavy pro místní lidi ,ale aby jse zde dělalo něco i pro opuštěné zvířata ,tak to se nic neděje .Maximálně to že se zaplatí odvoz psa jinam a tím odpovědnost padá,už by jsme se měli vzpamatovat a mělo by se stím něco dělat.Jsem moc ráda že jsou tu i lidé kterým to není jedno a hodlají stím něco dělat.Dělala jsem taky sport ,ale jsem i pejskař takže podporuji tuhle petici a doufám že se stím už něco bude dít.

Nepřihlášený uživatel

#4

2013-11-19 11:31

jak se chováme ke zvířatům - tak se chováme i k sobě, potažmo sami k sobě ...NEBUĎME LHOSTEJNÍ !
JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

#5 JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

2013-12-14 15:41

Jakékoliv týrání zvířat či ubližování zvířatům je třeba kategoricky odmítnout. Zvířata jsou němé tváře, které potřebují naši lásku a ochranu.

JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

Nepřihlášený uživatel

#6

2014-09-03 15:31

No konečně začal někdo bojovat o správnou věc. Já zatím zachraňuji kočičky. Pejsků mám jenom několik. Je to ostuda, že tak velké město se stále odmítá zuby nechty postarat o tyhle bezbranné zvířátka.V mém soukromém azylu Gaia jsem již zachránila přes deset pejsků. Jenomže nejhorší je to s penězi. Stále musím žebrat o každou korunu a provoz azylu něco stojí. Nikdo se s vámi nechce bavit o finanční pomoci. Peníze se vydávají na všechno možné, jenom zvířátka je nezajímají.


Nepřihlášený uživatel

#7

2015-01-23 08:05

jíme rádi psy <3

Nepřihlášený uživatel

#8

2015-11-11 18:30

Držím pěsti ať to tentokrát klapne. Uz za to bojovalo vice lidi a nikdy to nedopadlo. Jen tak dal. Šumperk to potrebuje! Kamila Valková


Nepřihlášený uživatel

#9

2015-11-12 11:19

Protože jsme okresní město a útulek zde je potěba.

Nepřihlášený uživatel

#10

2015-11-13 19:36

Město Šumperk by měl útulek pro vyhozená a zatoulaná zvířata mít samozřejmě!!! A dávno už mohl běžet, bylo dost dobrovolníků, kteří se o to chtěli postarat, ale nedostali od místní radnice požehnání - je to velká ostuda našeho města, napovídá to o celkové kultuře - o vztahu ke zvířatům, viděla jsem šílenou situaci v útulku v Červené Vodě, kterému se říkalo "KONCENTRÁK" a který byl po dlouhých peripetiích naštěstí uzavřen, ale v současné době se situace opakuje!!! Pejsci se vozí do zmíněných Slezských Pavlovic - tam dávají lišky dobrou noc - sem jsou vlastně uklizeni z očí , jsou zde naprosto šílené podmínky, mnohdy nemají ani boudu, takže ve špatném počasí trpí zimou, krčí se v blátě - Hrůza!! Jsem samozřejmě pro to, aby se v Šumperku útulek otevřel!!! VČERA UŽ JE POZDĚ!!! Určitě by byla návštěvnost velká a pejsci by měli větší šanci na adopci a také by se určitě našli dobrovolníci na pomoc při jejich uklízení a venčení!!!

Nepřihlášený uživatel

#11

2015-11-14 11:40

Som za,aby sa pomáhalo opusteným zvieratkam

Nepřihlášený uživatel

#12

2016-10-12 15:38

Je nutné, aby jsme všichni přestali být lhostejní a dali šanci zvířatům, které nikdo nechce nebo je mít už nemůže.

Nepřihlášený uživatel

#13

2016-10-13 16:49

Mohl by ten útulek posloužit i opuštěným kočičkám, kterých je tu také plno!!'