Petice proti nepravidelnosti rodičovských příspěvků.

Vybrat přezdívku

#176 Předmět

2013-02-21 20:55

Napsat komentář..chlape, ty fakt nemáš děti :-)

Nepřihlášený uživatel

#177 Re:

2013-02-21 20:59

#171: -

panáčku panáčku je to vidět...mmch,jsou lidé,kteří i na pravidelnou výplatu čekají i týden


Nepřihlášený uživatel

#178

2013-02-21 20:59

Sesticiferné příjmy a 300,- penzijní připojištění :-))))) promiň, moudřejší ustoupí.
zdena
Nepřihlášený uživatel

#179 Re: Nezodpovědnost

2013-02-21 21:00

#74: Lu. - Nezodpovědnost

ja jsem samozivitelka a momentalne na mateřske, docela se smeju co tady pišete, ja 15 let dřela jak blbec abych si dite pořidila ano bylo z čeho ale hold mi zamestnavatel platil pul rok krasnou mateřskou ale pak jsem spadla  na zaklad, že nemam rodiče nemam kam dat dite abych si vydělala a myslim je maminek vice co nemaji hlidani, jo jesle už nejsou a tak maminka tu možnost jako bejvavalo už nikdy nebude, mam prcka a ted nastupuju do prace jen dik tomu že mi misto v praci drži 3 roky hura za to, ale vaš nazor nebo vaš reakce je docela hnusná vudči ostatnim maminkam, myslim že se sem tohle tema ani nehodi asi bych to odstranila je to pr dobro maminek a ne někoho kdo umi jen žvanit a neumi se vžit do situace lidi, jo vy asi mate vyplatu včas že ano


Nepřihlášený uživatel

#180

2013-02-21 21:11

neni normalni abi penize posilali jak se jim zachce maminky pak cekaj a nic jim neprinde pak nemuzou nic diteti koupit neni spravny zeby penize chodili az koncem mesice nesouhlasim s nepravidelne rodicovskych prispevku
Lu.

#181 Re:

2013-02-21 21:16

#178: -

Z historických důvodů je to penzijko takové, jaké je, ale ve finále je absolutně zbytečné. Jen jsem jaksi neměl čas jej zrušit. Každopádně bych radši, abyste rejpal/a do jiných argumentů. Takhle to vypadá, že snad ty tři stovky závidíte, příp. máte takové ty názory, že když člověk více vydělává, musí více utrácet, musí mít snad lepší auto než ostatní, musí se lépe oblékat... Já nemám potřebu machrovat před sousedy a příbuznými, že na to mám:) Svoje peníze investuji ve smysluplnějších oblastech.


Nepřihlášený uživatel

#182

2013-02-21 21:19

Tobě stačí 12 000,- a jsi sám :-)

Nepřihlášený uživatel

#183 Re: #20

2013-02-21 21:23

#23: Paní Rozlobená - #20

Paní Rozlobená..jste normální??Co to tu melete??Dítě nás nestojí víc jak 3800 měsíčně??Tak počítejte..Pleny..jeden balík 400 kč..Potřebuju minimálně 3 na měsíc..sunar..250 Kč jedna krabice na cca 4-5 dní..spočítejte si to za měsíc..kde je jiné jídlo..oblečení..obutí??Léky a podobně??Vy nejste buď matka a nebo jste blázen..Kam mám dát 16 měsíčního prcka,abych mohla jít do práce..jsem z vesnice..nejbližší jesle jsou 20 km od nás a hlavně přeplněné..můžete mi to vysvětlit??Vy vysokoškolačko??Běžte zpět na základku a naučte se počítat a nebo nepiště nesmysli..tím jste mě teda nakrkla!!!


Nepřihlášený uživatel

#184 Re: Re:

2013-02-21 21:28

#48: - Re:

Vy jste fakt chudák! Je spousta otců, kteří na své děti neplatí, ač to mají soudně dané.


Nepřihlášený uživatel

#185 Re: Re:

2013-02-21 21:28

#175: Lu. - Re:

Tato diskuze mi přijde zcela zhovadilá. Mám pocit, že tato petice se týká nepravidelnosti v zasílání rodičovských nebo jiných sociálních příspěvků a ne kdo kolik  bere, platí a odvádí. To jestli někdo staví nebo nestaví baráky a kdo s kolika penězmi vyjde nebo nevyjde. To je každého věc. Podstata věci je, že když někdo počítá s výplatou (rodičákem) a ona nepřijde 5-10-15 dnů tak to může způsobit prostě problém .


Nepřihlášený uživatel

#186 Re:

2013-02-21 21:31

#182: -

12 000 x 3 = 36000,- To by bylo bájo s takovýma penězma hospodařit...to bych klidně také penzijko 300,-měsíčně platila a vůbec by mi nevdilo, že je hážu z okna :-D

socka

#187 Re: Re: Re: Nezodpovědnost

2013-02-21 21:50

#91: Lu. - Re: Re: Nezodpovědnost

tohle napíše jen debil

Lu.

#188 Re: Re:

2013-02-21 21:51

#186: - Re:

Ale, ale... To jsou mi počty. V těch 12 tis. Kč je nájem, který určitě neplatí každá osoba, dále pak zmíněná nepovinný výdaj 2000 Kč. Dále nechám na vás, jak si s tím poradíte (pokud si ještě pamatujete počty z prvního stupně ZŠ):)


Nepřihlášený uživatel

#189

2013-02-21 21:55

Toto je opravdu velké selhání státu!!!!
Šárka

#190 Re: Re: Re:

2013-02-21 22:18

#185: - Re: Re:

Konečně to sem někdo napsal! Děkuji! Pro boha ženský vzpamatujte se! Hádáte se tady naprosto o blbostech a nic nevyřešíte... To že někdo vyjde z 3800,- je odbivuhodné a trošku i nemožné. Každá maminka ví co stojí potřeby pro to aby se naše dítka měli co nejlépe. Znovu opakuji, že ty co sem přišli jen provokovat a ne podpořit věc jakou je pravidelné vyplácení rodičáku tak ať si jdou raději jinam a nevysilují se tady dopisováním. A pokud se chcete mermocí hádat tak si vyměňte adresy a s chutí do toho. :)


Nepřihlášený uživatel

#191 Re: Re: Re: Re: #20

2013-02-21 22:30

#33: - Re: Re: Re: #20

Vy máte debilní keci..stát po ženách chce,aby rodili a pak jim nic nedá??Nikomu nic zlého nepřeji..ale vy by jste si měla zkusit žít jako samoživitelka..pak by jste si ty blbé řeči nechala leda tak pro sebe..


Nepřihlášený uživatel

#192 Re: Re: Re:

2013-02-21 22:34

#188: Lu. - Re: Re:

Milý pane, počítat umím. Jenže Vám nějak nedochází kolik stojí věci pro děti...je vidět, že žádné nemáte. Proto ani nechápu co v této debatě pohláváte za štěstí. Pravděpodobně se nudíte, protože s takovým egoistickým blbem nikdo osobně ztrácet čas nebude a tak zabíjíte čas takovými nesmyslnými komentáři. Běžte už raději spát, ať jste na tu Vaši 16ti hodinovou směnu svěží ;-) dobrou noc!!!


Nepřihlášený uživatel

#193 Re: Nezodpovědnost

2013-02-21 22:38

#74: Lu. - Nezodpovědnost

Já jsem na druhé dítě měla našetřeno..starší dítě mi onemocnělo a peníze šli na něho..je na tom něco špatného??nebo jsem ho měla nechat raději umřít,aby stát nemusel platit??Máte ale debilní keci..Nezodpovědnej člověk jste leda vy,,Přeji vám podobný osud jako mají některé matky tady...

Lu.

#194 Re: Re: Re: Re:

2013-02-21 22:40

#192: - Re: Re: Re:

Ale no tak:) Budete se divit, ale mám sestru s dvouletou dcerkou, mám kolegy s dětmi... A zajímavé je, že se na mnou zmíněných rozpočtech shodneme:) Evidentně je chyba jinde... Halt nesmíte dětem kupovat značkové, drahé atp. jen proto, abyste se mohli chlubit před vrstevnicemi... Egoista jsem proto, že se mám argumenty, kterými dokazuji, že se o sebe dokážu postarat, že? Bohužel zřejmě patříte k těm, které štve, že na tom svou vinou nejsou tak, jak by chtěli být, ale budou útočit na všechny okolo.

Děkuji za diskuzi.

Lu.

#195 Re: Re: Nezodpovědnost

2013-02-21 22:43

#193: - Re: Nezodpovědnost

Měla jste našetřeno, to je v pořádku. Dítě onemocnělo, v tomto případě je mi to líto a tady by stát samozřejmě měl vypomoci. Nicméně nemusíte si na sebe vztahovat onu nezodpovědnost, týká se těch, kteří/které takto nepřemýšlí. Já vám naopak přeji, aby se vám i potomkovi dařilo a svou situaci jste zvládala.


Nepřihlášený uživatel

#196 Re: Re: Re: Re: Re:

2013-02-21 22:44

#194: Lu. - Re: Re: Re: Re:

Naopak, já jsem zabezpečená, mám vlastní bydlení, při rodičáku od 1 roku dítěte chodím pracovat, ale vím co kolik na děti stojí a to nemluvím o značkovém. Až budete v kůži rodiče (pokud se Vám to tedy někdy povede) pochopíte.

 

Krásné snění v neznalosti :-)

Vytočená........

#197 Re: Re:

2013-02-21 22:46

#51: - Re:

vy porad resite fotry ale kdo doprdele vyjde s 3800 na cely mesic???to je mozna jen na dite a co ma kurva zrat matka?otec nenosi domu snad 50tisic ne?hlavne ze si ty kurvy na hore davaji premie 5tisic.....ale to ze si stezujou ze je mala porodnost kdyz zrusili i porodne...aspon an to prvni dite to mohli nechat....a kdyz vam maji dat zasryny prispevky tak na to maji casu....a jeste vam pry davaji moc.....ale kdyz mate neco zaplatit vy tak musite hned jinak skacou penale.....proc penale neskacou i jim?a nezamestnanym epenize prisli?a cikanum?maji toli penez na prispevkach a to ani nemakali....ale matka co maka a plati statu tak ta ma dostat uplne minimum.....a jinde ve statech jsou uplne jine podminky.....tam maji k matkam uctu....


Nepřihlášený uživatel

#198

2013-02-21 22:52

Příjde mi ubohe jak s nami matkamy vlada a urednici zachazi! hlavne ze jim kdyby se zpozdila vyplata tak by bylo velmi zle prala bych urednikum a vsem co za timhle slendrijanem stoji aby jim to taky nedoslo a aby musley zivorit aby nesmely sahnout na sve uspory! aby si taky ukusily jaky to je nemim pomalu ani korunu a zivit deti!

Nepřihlášený uživatel

#199

2013-02-21 22:57

Mám už dospělé děti,ale to jak vláda jedná s matkami tak je nehorázné a proto přidávám svůj hlas,nenechte se!!!!
Šárka

#200 Re: Re: Re:

2013-02-21 22:57