Petice proti nepravidelnosti rodičovských příspěvků.


Nepřihlášený uživatel

#76 Re: Re: Re: #20

2013-02-20 23:31

#26: - Re: Re: #20

Ano ty peníze vám určitě stačí,pokud  máte manžela,který vydělává víc než chlap,který pracuje někde v továrně za 12 000,jenomže situaci těchto maminek a hlavně samoživitelek takový lidé jako jste vy NIKDY nedokáží pochopit.


Nepřihlášený uživatel

#77

2013-02-21 00:33

Dobře..vidím, že pokud jste studující matka..tak přepokládám, že nejste samoživitelka..protože..pochybuji, že zaplatíte ze 3800,- pleny, mléko, oblečení, kosmetiku, atd.. potřeby dítěte stojí rozhodně více...ano když se podíváme na jiné státy..tak samozřejmě matky chodí o dost dříve do práce..ale děláte si srandu, že chcete srovnávat např. NĚMECKO/ČR v tom, že matky chodí dříve do práce a u nás ne? A víte vlastně proč..např. na Mostecku..je jedna z největších nezaměstnaností u nás..na každé místo se hlásí několik desítek lidí..přijímají se hlavně lidé bez dětí a to bych mohla pokračovat donekonečna...zkrátka..u nás maminky nemají šanci nebo minimální....jít při malém dítěti na poloviční úvazek tak jak to je třeba v Německu...a co teprve školky...ty jsou přeplněné..atd atd...žijete si nejspíš trochu jinak..než maminky, které opustí chlap a např. jim neplatí ani výživné..takže ony se opravdu na stát spoléhat musí...a co teď mají dělat..když stát, který by měl podporovat když né rodiny, tak rodiče a děti..na ně se*e? No Mějte si svůj negativní názor..ale hlava mi to nebere...!


Nepřihlášený uživatel

#78

2013-02-21 01:01

Chci aby byla davky vyplaceny v urcitem datumu ktery bude dany stejne jako vyplata!!!!

Nepřihlášený uživatel

#79

2013-02-21 06:22

za tu aroganci co uredníci predvadejí, by si zaslouzili nakopat držky, oni mají, tem je to fuk, jenze tyto deti co jim nemají mamy co dat k jidlu, budou za par let, zivit pupky tech co se jim ted smeji do obliceje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#80

2013-02-21 10:08

Rodičovský příspěvek by měl mít pevný termín každý měsíc,musíme platit své učty taky včas.

Nepřihlášený uživatel

#81 Re:

2013-02-21 10:08

#35: -

Štětka? Hmmm... Evidentně žiješ ve světě snů, kde každý muž radostně plesá při zjištění, že se svou drahou polovičkou čeká dítě... Bohužel ne všichni jsou takoví... Nechci ti ovšem brát iluze...

Když vezmu do detailu všechny tvé komenty... Připadáš mi jako nedospělé dítě (myšleno psychicky) - děvče, které dodělává střední školu, popřípadě se nějakým nedopatřením dostalo na vysokou... Už podle vyjadřování, gramatických chyb a celkových postojů a názorů. Držím ti pěsti, aby ti ta idyla vydržela... Pokud to bereme ještě na tvou životní situaci - při jednom dítěti tyto finance asi stačí, chci tě vidět, až budete mít doma školáka a další mimčo či mimča... 12-15 tis.+tvých 3800,-... No při rostoucích cenách za energií, nájmů atd.... Držím pěsti!

Krejzarová

#82 Re: Re: Re: #20

2013-02-21 10:09

#26: - Re: Re: #20

Musím taky něco napsat, nejsem zrovna máma co kupuje to nejdražší.. Kupuju pleny v albertu za 159,- na měsíc potřebujeme 3 balíky... Nekojím mého syna od narození... Takže mám krabici sunaru tak na 4 dny... jedna krabice stojí 200,- takže potřebuju na měsíc tak 8 krabic..... to už je 1600,- do toho nepočítám různé jiné věci které díte nezbytně potřebuje...!!!! Takže 3800 mi ani náhodou nestačí a ještě ke všemu když mám ty děti dvě!!!!!!!!! Tady jde hlavně o to že s námi zametají jak se jim zalíbí... proč oni si nestanoví termín, že výplata jim může přijít kdykoliv v měsíci - pak bych je chtěla vidět...!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#83

2013-02-21 10:13

podepsáno

Nepřihlášený uživatel

#84 Re: Nezodpovědnost

2013-02-21 10:21

#74: Lu. - Nezodpovědnost

V tom případě začněte dělat přednášky našim nepřizpůsobivým spoluobčanům, ano? Nejlépe těm, kteří jsou přistěhovalci. Mateřská dovolená je náhradou za plat, která neslouží pro potřeby dětí, pokud chcete být informována definicí mateřské na úřadech, to za prvé! Za druhé se mi nelíbí váš termín "nezodpovědný negramot" - ztratit práci v dnešní době není žádný problém a když se to stane před nástupem na mateřskou? Z čeho vám asi vypočítávají dávky? Děti se také stanou doménou "horních 10tisíc?"... Řeknu to slušně: JDĚTE DO ŘITI!


Nepřihlášený uživatel

#85

2013-02-21 10:28

Tuto petici podepisuju proto, že se chystám na mateřskou za dva měsíce. A když vidím, co řeší maminky okolo mě, ráda přispěju, byť i podpisem, aby to do budoucna bylo lepší..

Nepřihlášený uživatel

#86

2013-02-21 10:40

Petici jsem podepsala, jelikož si myslím, že psát o někom, že je rozmazelenej a zvyklej na určitou věc v tomto případě není vůbec na místě. Ať se naši zákonodárci chytnou za huby, psát o svých platech to je fakt super, ale to že maminky s dětmi nemají co do pusy a každá máme strach jestli peníze přijdu včas a budeme s dětmi moci fungovat to jaksi tady v té republice nikoho nezajímá...

Nepřihlášený uživatel

#87

2013-02-21 11:32

My musime cekat kazdy mesic na to malo co nam posilaj a jeste to posilaj jak se jim zachce a sami maji takovejch penez a pravidelne.A nase deti se budou asi chodit past.

Nepřihlášený uživatel

#88

2013-02-21 11:50

Sami ministři mají peněz jak šlupek, tak by jim asi bylo jedno, jestli peníze dostanou na začátku nebo na konci měsíce. A nám matkám samoživitelkám, když musíme počítat každou korunu to tedy rozhodně jedno není!!! Také musíme k nějakému datu platit bydlení, splátky atd....a nikoho nezajímá, že prostě peníze nemáte....Je to hnus, takhle vláda!!!
Šárka

#89

2013-02-21 11:57

Všem maminkám moc děkuji za podpisy!!!! Jsem ráda že to nikomu není lhostejné! Doufám že jich do neděle ještě přibude a v pondělí se začne jednat...
paní co je za socku

#90 Re: #20

2013-02-21 12:06

#23: Paní Rozlobená - #20

no tak to nejspíš máte boháte rodiče a hlídání pro malé tak proč sem lezete když to nechcete podepsat chytrý lidi co si na ně hrajou mám nejraději

Lu.

#91 Re: Re: Nezodpovědnost

2013-02-21 12:11

#84: - Re: Nezodpovědnost

Nikam nepůjdu. Pořád trvám na tom, že pořídit si dítě a nemít naspořené finance pro případ výpadku příjmu či ztráty zaměstnání je stejné jako žít na dluh a nemít na pár měsíců na splátky. Nicméně tato diskuze je o tom, že se tady rozmazlenci dušují, že jim příspěvky nechodí stále ve stejné datum. Místo aby bylo vítáno, že úřad si v minulých měsících pospíšil a poslal peníze i dříve než musel, tak jednou to nevyjde a lůza nadává. Ok, potom nechť tedy úřady zruší termín "v do konce měsíce následujícího", což je rozmezí třiceti dní, a vyplací "k poslednímu dni měsíce následujícího". Spokojeno? Pevný termín stanoven a zblázněte se.

Osobní názor: snížit odvody na soc. pojištění a zrušit jakoukoliv mateřskou i jiné dávky, ať se každý stará sám. A věčné téma sociální nespravedlnosti ustane.


Nepřihlášený uživatel

#92

2013-02-21 12:12

Nejsme rozmazlené,ale chceme s nečeho žít

Nepřihlášený uživatel

#93 Re: RADKA

2013-02-21 12:12

no panecku a mohu se optat kdopak za vas plati najem a studia?slecinko ja mit za prdeli rodice kteri mi ten luxus dopreji,tak taky vyziju z nejnizsi materskou.jeste mi reknete ,kdyz jste sezrala moudrost sveta,jak to maji delat matky ktere maji podnajem bez trvaleho pobytu?pac ten vam dnes jentak nikdo neda.a bez trvalaku nemate narok na prispevek na bydleni.a dal to rozepisovat nebudu pac bych tu stravila mladi.takze mila slecinko koukejte se do ucebnic,nechte se dotovat rodici a starejte se o miminko a debaty pro dospely nechte dospelym.


 


Nepřihlášený uživatel

#94 RADKA

2013-02-21 12:17

Mám dvě malé děti pobírám 4800kč a na nic jiného nemám nárok.Manžel chodí do práce za almužnu a dávku na živobytí nemám nárok jelikož to ji přesahujeme o 50kč, takže mi řekněte kde jsme zaplatíme nájem poplatky co máme koupím jídlo pleny a tím jsem skončila a ještě jsem každý měsíc v mínusu.Tohle je život co jsem vládo chtěli dát v tomhle vychovávat děti? Jste ubohý zmrdi.Hlavně že vy máte,ale matky s dětma naco, proč. Vždyť oni to jsou JENOM MATKY S DĚTMA ŽE JO.Celej život do státu dádáme a když jednou potřebuji aby stát dal mým dětem,tak se na nás vykašlou a ještě tu směšnou částku pošlou pozdě? Posuntě si termíny plateb atd atd a dětem řeknu co.No děti tak si posuneme jídelníček o týden protože takhle zkurvená vláda nám ještě nepustila peníze,tak Vás nafouknu jak balonek a s tím si musíte vystačit než ty kreténi uráčí poslat peníze.JSTE BANDA ZLODĚJŮ,ROZKRADAČŮ A DEMENTŮ.Že musím být sprostá.
lucka taborikova

#95 Re: #20

2013-02-21 12:29

#23: Paní Rozlobená - #20

umě jste opravdouvá kráva fakt bych vas chtela videt jak vyzije s nejmensi materskou pokud nemate rodicě za zady a nebo nejste lixusni stetka


Nepřihlášený uživatel

#96 Re: pro ten anonym co sem píše ty super chytré věci

2013-02-21 12:38

Ty čubko jedna zasraná kdo si že tady budeš někoho soudit.Děvče buď ráda,že se pod anonymem.Bože něco tak strašně tupýho by se nemělo ano rozmnožovat.Zamysli se nad tím co píšeš ne vždy to je tak,že matka neví kdo je její otec.Stavají se situace kdy ten chlap odejde nebo žeská od něj nebo se taky může něco stát.Běž si vyláchnout hubu a strč si tam mýdlo ty střevo jedno

 


Nepřihlášený uživatel

#97 Re: Re: Re: Nezodpovědnost

2013-02-21 12:40

#91: Lu. - Re: Re: Nezodpovědnost

ty si fakt hloupoučká viď.

 


Nepřihlášený uživatel

#98

2013-02-21 12:40

Je to hnus.Přála bych jim to at si to vyzkouší....
Lu.

#99 Re: Re: Re: Re: Nezodpovědnost

2013-02-21 12:46


Nepřihlášený uživatel

#100

2013-02-21 12:48

Je to nehoráznost a drzost co se tady děje.Maminy dostanou almužny a ještě se nikdo neobtěžuje poslat příspěvek pro děti včas???? Hamba.