PETICE PROTI NESPRAVEDLIVÉMU ZRUŠENÍ PŘÍSPĚVKU INVALIDŮM


Nepřihlášený uživatel

#201

2013-06-03 06:49

kde zůstalo soucítění k problému a bolesti druhých? kdo má na svědomí změnu tohoto zákona by měl projít peripetiemi těchto lidí,názor by změnil v rychlosti blesku

Nepřihlášený uživatel

#202

2013-06-03 09:02

jen kdyby jeenoho politika dítko bylo tak postižené, hned by bylo jinak, myslí si že jim se to stát nemůže, zbohatli na pracujícím lidu a už neví kde by je obralim tak berou důchodcům, dětem,samoživitelům ,diskriminace prscujících lidí za účasti státu. proč těm co nikdy nepracovali nedají životní minimum , ten kdpo pracuje a dostane se do problému..příjde o práci, má sociální vypočítané z platu co pobíral a většinou z minimálního pár procent a jiní "udajně diskriminovaní"občané to majéí počítané z průměrného státního platu, takže nemakačenka berou víc než normální pracující člověk, plat 14000čistýho má tak asi 30-procent lidí,více méně v Praze a jinde kolem 8-10 tisíc čistého,, jak to má vše zvládat každý slušný ,co si platí inkaso, nájem, školy, jídlo, lékaře,,,jednoznačně ,kdo vstoupí do politiky okamžitě zapomene na slibvy a srdce strčí do....a hrabe jen pro sebe, SYTÝ HLADOVÉMU NEVĚŘÍ, a nepřízpůsobytelní spoluobčanéí se v našem státě mají ze všech světových států nejlíp,,,Proč??? nemakáš,,,,tak nic,, a ne celý život pracovat a pak nemít nárok na nic ani na řádný důchod nebo lékařskou pomoc.., když 35-40 let odvádí daně.

Nepřihlášený uživatel

#204

2013-06-03 18:42

Je to smutne a k nastvani,ze nasi zakonodarci rozprodali a rozkradli stat.Sami berou penize,ktere si vubec nezaslouzi,a lidem v obtiznych zivotnich situacich seberou co muzou...
Stat, ktery nedokaze se postarat o seniory, hendikepovane,lidi ktery se dostali do spatne zivotni situace ne svoji vinou,nemocne deti,atd. je spatny stat(politici).

Nepřihlášený uživatel

#205 Re:

2013-06-03 18:51

#202: -

postizene politikovo ditko nebude na tom spatne,on totiz pan politik zaplati mu lecbu, nejlepsi nemocnici a nejlepsi peci jen s uplatku...


Nepřihlášený uživatel

#206

2013-06-03 21:25

Vím, jaké jsou úřady vůči invalidům. Měla jsem otce po amputaci obou nohou a když mi řekl, že musí před komisi kvůli příspěvkům a já se ho zeptala proč, tak mi odpověděl, že se ho budou ptát jestli si ty amputace ,,nevymyslel,, a jestli mu náhodou třeba nohy nevyrostli znovu. Dnešní zákony jsou padlé na hlavu!

Nepřihlášený uživatel

#207

2013-06-04 02:00

O nevybíravém chování členů posudkových komisí jsem slyšela i zažila své.Fandím moc všem co se dají do boje proti nespravedlnostem provedených našimi zastupiteli!Je vidět,že nejsou z praxe a vidí určité skutečnosti pouze z papíru,jak je možné že takoví lidé rozhodují o životě lidí a netuší jak špatně rozhodují?Nechtělo by to tak 10 let praxe v terénu jako asistent,dobrovolník,či jiná pomáhající složka?Jak může vědět co rodina a postižený jedinec cítí a která pomoc je pro něj prioritní?Nechtělo by do té práce zahrnout lidskost,pokoru a úctu k člověku samému?
Veronika S.

#208 Re: Re: Upozornění pro ty kdo petici zastupují !

2013-06-04 08:12

#203: - Re: Upozornění pro ty kdo petici zastupují !

V příspěvcích (komentářích) již tato informace (výtka) byla.. Víme.. i když je adresována na pana Drábka, tak nyní automaticky přechází na stávající ministryni. Takže tato petiční listina je platná a bude předána na MPSV po nasbírání potřebného počtu podpisů.


Nepřihlášený uživatel

#209

2013-06-04 10:58

Není moc co dodávat, je dobře, že existují ještě lidé, kteří se snaží napravovat nespravedlnosti. Určitě je to stojí hodně sil a námahy, proto ANO snažme se i my ostatní to podpořit alespoň svým podpisem !!!

Nepřihlášený uživatel

#210

2013-06-04 14:31

Držím palce ....., ať vše dobře dopadne a Simonka je mezi dětma.

Nepřihlášený uživatel

#211

2013-06-04 15:11

Tato vláda je velmi zbabělá, dovoluje si jen na slabé, nemocné, staré a děti.

Nepřihlášený uživatel

#212

2013-06-04 20:05

Nesouhlasím s tím proti čemu petice bpjuje.

Nepřihlášený uživatel

#213

2013-06-04 20:20

Těm co udělali tyhle zákony bych uřezal obě nohy a nechal je chcípnou na ulici. Nechápu co si jako občané necháme ještě všechno líbit! Dávno jsme měli tohle jejich kradení a ožebračování lidí zastavit masivními stávkami!


Nepřihlášený uživatel

#214

2013-06-04 21:57

Ti co o tom rozhoduji by měli vše poznat na vlastni kuži,jinak jsou slepí,hluší a......NECHÁPU,že něco takového může projít.
Petromil

#215 ???

2013-06-05 08:50

Mám jednoduché řešení, jak přestat s šetřením na lidech, kteří to nejvíce potřebují. Postřílet všechny cikány (nebo alespoň ty, kteří vycucávají naši zem)!!! Oni jsou příčinou, proč stát nemá peníze na ostatní občany! Proč by oni měli mít všechny možné přídavky, které existují a handicapovaní bílí občané měli o své "výhody" přijít? Ať se na mě nikdo nezlobí, ale dokud v tomto státě bude upřednostňované etnikum problémových(musím přiznat nejen Romů) lidí, můžeme zapomenout na jakékoliv změny. Možná jen do doby, než přijde někdo, svrhne vládu a nastolí pořádek! Chce se mi z věcí, co se tu dějí zvracet! Aneb Kocourkov bylo městečko, kde to měli alespoň trochu srovnané!

Nepřihlášený uživatel

#216

2013-06-05 14:47

Snad jen faktická poznámka: pan Drábek již není ministrem....což nepochybně víte. Předpokládám, že dopis vznikl v době jeho úřadování a jsou už jen shromažďovány další podpisy.
Halba

#217 Re: I já jsem invalida a lid to nezajímá ! Podpořte prosím mou petici

2013-06-05 16:45


Nepřihlášený uživatel

#218

2013-06-05 16:55

Z některých skutečností v zákonech je člověku smutno!

Nepřihlášený uživatel

#219

2013-06-05 19:17

Dobrý den myslím si že by takové děti jako je Simonka neměli trpět jen k vůli nevoli některých orgánů a blbců kteří rozhodují jak bude člověk žít nemají na to právo tak že jeden vzkaz pro tyto lidi kokněte na sebe a pak na svou rodinu a řejněte jak byste postupovali kdyby se to týkalo vaší rodiny vašeho dítěte a zamyslete se myslím že pak bude rozhodnutí od srdce a né pro prachy myslím že rozhodování srdcem vám nejlépe vaše rozhodnutí vyváží štěstím dítěte a to zato určitě stojí.
lilie65

#220 Re: Re: I já jsem invalida a lid to nezajímá ! Podpořte prosím mou petici

2013-06-05 19:21

#217: Halba - Re: I já jsem invalida a lid to nezajímá ! Podpořte prosím mou petici

Chápu vaši situaci ale děti by rozhodně neměli trpět  vaše trpkost mě bolí ale taky zaráží chcete dítěti sebrat radost života .

lilie65

#221 Re: I já jsem invalida a lid to nezajímá ! Podpořte prosím mou petici

2013-06-05 19:34

#7: Requiem13 - I já jsem invalida a lid to nezajímá ! Podpořte prosím mou petici

Raději zpět totalitu než lidí bez zkrupulí  .jsem více jak čtyři roky bez práce a to sice nejsem invalida možná bych aspoň měla možnost práce jelikož dnešní firmy zaměstnávají jak jsem zjistila invalidy a důchodce  nemusí jim tolik platit a ještě dostanou hodně peněz za zaměstnání takového člověka  od státu já nedostávám nic a přesto bych dítěti nikdy neodmítla pomoc ,nejsem pro žádnou politickou stranu tak že to není politický tah jsem matka která má dvě děti a kdyby se dostali do takové situace a potřebovali takovou pomoc a já ji nemohla zajistit byla bych moc ráda kdyby se našel někdo kdo by pomohl a já bych pomoc mohla nějak oplatit.


Nepřihlášený uživatel

#222

2013-06-06 08:32

práce drábka a prosazené změny jsou dokonale okleštěny.NA BEZ BRANÉM ČLOVĚKOVI SE ŠETŘÍ.,ALE MILONY PROŠUSTROVANÉ TÍMTO RESORTEM,ZA KTERÝ NESE ODPOVĚDNOST TOP09 V ČELE KNÍŽETEM A HLAVNĚ VRCHNÍM ÚČETNÍM,KTERÝ NEVIDÍ JAK ZA HRANICI ÚČETNÍHO MĚSÍCE,JAK ŘÍKÁ SVAZÁK TOLJAN ALIAS PÉTA NAGY
Veronika

#223 Re: Ano...

2013-06-07 08:21

#216: -

Ano petice vznikla v době působnosti ministra Drábka, nyní automaticky přechází na paní Mullerovou a jen hmotně získáváme podpisy, abychom mohli petiční archy předat na MPSV na petiční výbor.

Je platná .. děkujeme za komentáře


Nepřihlášený uživatel

#224 Re: Re: Irena Schonweitzová

2013-06-25 10:24

#4: Irena Schonweitzová - Re: Irena Schonweitzová

Bude to tu za chvilku jako na ukrajině, je to velice smutné!

Schonweitzová Irena

#225 Lidé vyhrávají žaloby na MPSV!

2013-06-27 16:39