Petice proti uvěznění Romana Týce


Nepřihlášený uživatel

#476

2012-03-01 10:02

Uvěznění umělce za jeho dílo je ostuda tohoto státu.

Nepřihlášený uživatel

#477

2012-03-01 10:20

POvažuji oba odsouzené, tedy R. Týce a řidiče z Olomouce za další "prezidentovy" vězně nové doby, tedy doby návratu ke kořenům bolševismu.

Nepřihlášený uživatel

#478

2012-03-01 12:10

S peticí plně souhlasím. Souhlasím v mnohém i s Romanem Týcem. To, co se stalo s naší zemí po 22. letech je smutné, zdrcující, zoufalé. Žiji teď na samotě na Vysočině se dvěma velmi malými dětmi. Zrušil jsem bankovní účet, mobilního operátora, snažím se od současného režimu distancovat co nejvíce. S malými dětmi nemohu činit více. Fandím všem, kteří mají volné ruce a odvahu změnit aktivně stav naší společnosti. Tedy i Týcovi. Ivo Mirošovský

Nepřihlášený uživatel

#479

2012-03-01 13:57

co já vím tak zvítězila litera zákona nad jeho duchem, ostatně jako vždycky, když se to zrovna hodí...

Nepřihlášený uživatel

#480

2012-03-01 14:44

Neobvyklí panďuláci na semaforu člověka probudí a donutí k úsměvu. Líbí se mi. Chtěla bych je všude, ve všech městech, na každém semaforu. Za pár let tam budou, uvidíte.

Nepřihlášený uživatel

#481

2012-03-01 17:21

Jsem hrdý na pana Týce a souhlasím s jeho otevřeným dopisem soudkyni Janě Miklové. Zdeněk Havlík

Nepřihlášený uživatel

#482

2012-03-01 17:37

Snad každý normální člověk v této zemi vidí uvězenění p. Týce (i řidiče z Ostravy) jako absurdnost a počátek jakéhosi Lukašenkování ze strany státní moci. Proč nemohou být veselé semafory pražskou a celosvětovou raritou?

Nepřihlášený uživatel

#483

2012-03-01 17:43

Až mě děsí, kam tento stát směřuje. V čele člověk podporující hospodářskou mafii a nacisty, o polsancích a senátorech ani nemluvě. Není den, kdy by zprávy nebyly policejní svodka. Probůh, co se to děje?

Nepřihlášený uživatel

#484

2012-03-01 23:09

nesouhlasim s trestem. myslim si ze každá i mala recese ktera poukaze na system ve kterem slepe zijeme ma smysl

Nepřihlášený uživatel

#485

2012-03-01 23:24

Naprosto souhlasim s Romanovym dopisem soudkyni. Ani ja nesouhlasim s rezimem v CR. Cim dal tim vic se mi hnusi. Proto ziju v zahranici. Komunisticko-mafiansky system vytvoreny komunisty, kteri byli po roce 1989 ponechani u moci, je treba zmenit. A protoze realita potvrzuje, ze se paraziti sami nepolepsi, bude treba pouzit nasili. Uz zadna sametovost!!!

Nepřihlášený uživatel

#486

2012-03-02 00:38

Celé je to absurdní. Vůbec myšlenka jít sedět za takovouhle blbost. Klukovinu, za kterou již několikrát finančně zaplatil.

Nepřihlášený uživatel

#487 porušil leda tak zákon "omerty" neupozorňovat na negativní jevy ve společnosti

2012-03-02 06:06

Jestli porušil nějaký zákon, jak tvrdí třeba pan Knížák na rozdíl od více skutečných osobností, tak snad jedině zákon "omerty" - nevyjadřovat se nijak k negativním jevům ve společnosti tak, že by bylo možné vykoledovat si zástupné obvinění. Ani oběšeným či beznohým panáčkem na semaforu, ani panáčkem nějak naznačujícím, že dnes jde mnoha lidem na odpovědných místech až v první řadě o sex, prachy a moc.
Jestli někoho ohrozil, tak leda nějakého notorického alkoholika, třeba i za volantem pod parou, který se mohl polekat, že vidí něco jako bílé myšky a v šoku z toho mohl něco vyvést...

Nepřihlášený uživatel

#488

2012-03-02 09:51

právě poslouchám Český rozhlas 2, debata k tomuto případu, jak se zachází s naším právem, vyjádřit se k věcem, se kterými nesouhlasíme. Tímto tvrdým rozsudkem porušuje soud práva člověka, který si myslel, že žije ve svobodné zemi.

Nepřihlášený uživatel

#489

2012-03-02 11:19

Chce to vyjit do ulic a dat najevo ze nejsme zadne ovce !!!!!

Nepřihlášený uživatel

#490

2012-03-02 17:38

O nesmyslnosti trestu nemá cenu se zmiňovat. Za obří rozkrádání ve státním sektoru není nikdo potrestán a i když se to o něm ví, tak nemusí nahrazovat vzniklou škodu, a ta bývá většinou v miliónech. Na plebejce platí jiné zákony, zaplatí i to co neudělali. To, kolik zaplatil pan Týc za skla semaforů je nesmyslná částka. Jestli to odpovídá skutečnosti, kolik si ELTODO účtuje za provoz VO a semaforů, tak tu máme další tunel, kudy se z Msgistrátu odvádí peníze. Ale tohle nikdo vyšetřovat nebude, určitě by narazil. Za peníze, které pan Týc zaplatil za těch pár skel se dá nasvítit kvalitním osvětlením celá velká výrobní hala na hodnotu 500 lx. Takže je jasné, kdo tu krade a působí škodu. A nejlepší jsou ujišťování Drábka a Dobeše, jak odstoupí. Drábkův nový systém nefunguje a ani přesčasy úředníků na tom nic nezmění, ale on vytrvale lže, že je vše bez problému. A co si vezmeme na nejlepším neschopném ministru Dobešovi až nedostaneme naše zaplacené dotacez EU. Část těch peněz do jeho projektů stát už zaplatil, a tak to i zůstane. My to zaplatime všechno a doporučuji se o Dobešovi projekty více zajímat. Budete se divit, kam ty peníze jsou směřovány, kolik jich je a hlavně za co. Je to pouze další tunel.

Nepřihlášený uživatel

#491

2012-03-03 10:06

Zavřít by měli Knížáka!!!!

Nepřihlášený uživatel

#492

2012-03-03 13:03

Justice by se měla zabývat jinými věcmi než uměním či recesí....

Nepřihlášený uživatel

#494

2012-03-03 22:38

Výzdoba semaforů panem Romanem Týcem mi připadá jak kanadský žertík. Taková prkotina mohla být vzata s humorem. U nás je to ale zločin. U nás se raději bere s humorem korupce, krádeže ve velkém pod rouškou imunity, podvody, vraždy, sadistické zacházení se slabšími, se zvířaty atd. atd. VZPAMATUJTE SE A TRESTEJTE PO PRÁVU RADĚJI TAM, KDE JE TO TŘEBA!!!

Nepřihlášený uživatel

#495 Jeste jedna mezinarodni petice za osvobozeni Romana Tyce

2012-03-04 07:24

prosim pripojte se i vy. Dekuji, Barbora Knobloch

http://www.change.org/petitions/free-conceptual-artist-roman-t%C3%BDc-osvobo%C4%8Fte-konceptu%C3%A1ln%C3%ADho-um%C4%9Blce-romana-t%C3%BDce

(umyslne delam ceskym mocnarum ostudu v zahranici, kdyz nejsou schopni se chovat lidsky k umelci)
Bibka

#496 Petici jsem podepsala dvakrat, ale muj podpis se neobjevil!

2012-03-04 07:30

Mate to cenzurovane!

Nepřihlášený uživatel

#497

2012-03-04 13:18

Sejdeme se 15.3.2012 na náměstích

Nepřihlášený uživatel

#498

2012-03-04 17:43

české debilní soudnictví co víc dodat?!!!

Nepřihlášený uživatel

#499 Diskuse mě potvrzuje, že žijeme v opravdovém Kocourkově...

2012-03-05 15:49

Nikomu nepřipadá nesmyslné, že si tzv. umělec změní dopravní semafory. To znamená, že zítra přijde jiný, který změní dopravní značky, závory, označení ulic, značení v metru, tramvaje, na nádraží. Státní symboly na veřejných budovách a třeba i označení policie...
Všichni diskutující s tím budou patrně souhlasit. Pozítří asi někdo pomaluje jejich registrační značku na autě anebo rovnou přetře celé auto. Na růžovo, třeba. Budeme tady pak nejen jako v Kocourkově, ale přímo jako v americkém Disneylandu. Ať žije svoboda uměleckého vyjádření!

Nepřihlášený uživatel

#500 Re:

2012-03-05 15:53

#480: -  

 Také toužím po tom mít na každém semaforu veselého opilce anebo kálejícího panáka...