Petice za vystoupení ČR z EU a NATO.

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice za vystoupení ČR z EU a NATO.


Nepřihlášený uživatel

#126

2014-09-15 16:43

Kdo dal svolení  ke vstupu do NATO??! MĚ konkrétně se nikdo neptal ani mnou volení zástupci nic takového neměli v programu. Jestli existuje nějaká elementární spravedlnost a jasně daný mezinárodní metr kterým se měří tak musí masový vrah Obama stanout po dalším útoku na Sýrii před soudním dvorem v Haagu kde měl stát už dávno!


Nepřihlášený uživatel

#127

2014-09-16 16:48

Svým postojem k tzv. ukrajinské krizi (kterou navíc tyto dvě organizace vw spolupráci s USA pomíhaly vytvořit) se EU/NATO naprosto vybarvily. Jsou to fašistické organizace, kterým promálo záleží i na vůli vlastního lidu.

Nepřihlášený uživatel

#128

2014-09-16 19:24

Naši zákonodárci orvaly náš stát o vše a ukrajinci to dokončí
Putler

#129 1968

2014-09-17 10:41

tento rok vas nicemu nenaucil

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-09-17 16:39


Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-09-17 17:23


Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-09-17 18:34



Nepřihlášený uživatel

#133

2014-09-18 05:14

EU nás okrádá o naši státnost,likviduje naši ekonomiku i hospodářství,které bylo na světové úrovni a za NATO a jejich neonacistické cíle ovládnout svět naši vojáci umírají jako nájemní žoldáci!

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-09-18 07:55



Nepřihlášený uživatel

#135

2014-09-18 14:21

Media jsou uplne k hovnu ti nam nic nepomuzou a Internetova petice se nikde pravne neuznava tadze je vse zbytecne ale takovy zakon jsi komunisti nebo byvali jak je libo udelali aby proste nic neslo avse jsi udelali posvem

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-09-20 16:50



Nepřihlášený uživatel

#137

2014-09-20 19:30

Dnes asi nejpotřebnější krok k osvobození Československa od fašistické ideologie šířené EU.

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-09-20 23:01



Nepřihlášený uživatel

#139

2014-09-21 16:31

Jen do nich!

Nepřihlášený uživatel

#140

2014-09-22 04:37

Nechci se podilet na nezakonnem vrazdeni a valceni provadene v soucasnosti zido-iluminaty na Ukrajine, ale i jinde po celem svete.

Nepřihlášený uživatel

#141

2014-09-22 04:48

Máme spoustu elit a chybí nám selský rozum

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-09-22 15:05


Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-09-22 15:10


Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-09-22 20:43


lidenedejmese

#145

2014-09-29 07:35

jen zde podotknu,ze nastesti vetsina nazoru se mi zda stejna s temi mymi.Jen nechapu "ty" asi nevzdelance ci egoisty-bez urazek,nebo jak je nazvat,co tu piši,prirovnavaji dnesni rusko k fašistum,respektive Putina.

Nemusim zadne Komunisty,natoz Fašouny,ani zadne jine mocenske usporadani "ale"

co se deje dnes,to je teda neco.

Takze,podle mne by se dnes mel oznacit za Fašos-ten krypl co sedi momentalne v bilem domne-dozil jsem se doby kdy v cele nejvetsi fasistivke organizace je černoch,no predtim to byl polozid.

staty jako je USA,NEMECKO,FRANCIE A VELAK BRITANIE,A SI JESTE PAR DALSICH SE DNES SNAZI OTO KDO SI ROZDELI ZBYTEK SVETA A OVLADNE ZBYLE ZEMNE A STATY KTERE JESTE TED NEMAJI PLNE POD SVOJI KONTRROLOU

a k tomu maji ty svoje organyzece v cele s NATO a OSN

Zni to šilene,nikdy bych tomu snad ani neuveril,ale je to bohuzel dnes tak,a bude hur.

Az obsadi a ovladnou arabske staty-viz momentalni vyhlazovani IRAKU

az to tam budou mit pripravene,kam pujdou dal,no jedine na rusko ,činu,mozna indii,cert vi,kazdopadne spolky-korporace-jejich majitele-jejich asi 86-lidi, co ovladaji nejmocnejsi politiky sveta,tak tihle nemocni a posedli magori se svejma priznivcema a prisluhovacema,tak ti chtej ovladnout tenhle svet a nastolit tren jejich SVETOVI RAD.

Bude to nejvetsi Fašisticke uskupeni tehle planety v dejinach lidstva

no v tomhle zit teda rozhodne nechci

spojene staty vedou nekolik valek po celem svete,ve jmenu miru samozrejmne a ta zasrana Nemecka Fašistycka EU,v tom jede od zacatku s nima,samozrejmne,bez silneho spojence by nic moc zde nedokazala.

at se kazdej podiva co se deje ve svete v ktrem zijeme,a udela si svuj nazor.

ja si ho udelal,a vim,za kterou stranu budu bojovat,za normalni zivot bez fašistu i komunistu,za svet pro lidi a ne pro korporace co je ridi mamonem ahlavne moci posedli lide

tahle diskuse by byla na velmi dlouho a je velmi rozsahla

Byval jsem elitni vojak,nasi armady,mam za sebou veci kter ani nejde vysvetlit,byl jsem na mnoha kontinentech,v mnoha konfliktech a trvalo mi nekolik let,nez jsem zjistil,ze tohle nic nezmeni,ze vojak je jen nastroj v politicke moci,a zvule.dnes uz jsem dospeli a vidim veci v jine -realne souvislosti.

A proto vim,kam se postavim,a zaco,budeli potreba BOJOVAT

no mame se naco tesit??!

 

 

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-09-30 06:59


Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-09-30 22:47



Nepřihlášený uživatel

#148 #147 "Pražský Majdan"

2014-10-02 13:03

Pokusy zfašizované EU, která je ve vleku iniciátora ukrajinského násilného puče USA, zatáhnout do občanské války na Ukrajině Rusko neuspěly, díky státnickému postoji Vladimíra Vladimiroviče Putina, lidsky i odborně muže na svém místě.

Ruskému prezidentovi Putinovi je nutno poděkovat za to, že v Evropě nevzplál ničivý požár, na který byli natěšeni predátoři ze zámoří, s cílem udržet svou hegemonii a dolar. Jim nešlo o prosté Ukrajince, jim šlo o příležitost vysosat do morku kostí další zemi a obkličováni Ruska.

Bohužel, pražští kavárenští rozumbradové naskočili do vlaku fašismu a štěkají. Štětinové, Bursíci, korupční restituent bildelbergský vlastizrádce Schwarzenberg, hlupáci z řad komediantů, domnívajících se, že jsou umělci (s nataženou rukou).   

Ruská prokuratora zahájila právní kroky ve věci válečných zločinů páchaných současnými držiteli moci na Ukrajině. Jejich zločiny genocidy jsou nepopiratelné. Porošenko, Tymošenková, Jaceňuk, Jaroš, Kolomojský, Heledej a řada dalších fašistů mají důvod nemít klidné spaní.

Klidné spaní by neměli mít ani fašisté v naší republice, kteří se scházejí v hlavním městě.

Dojde i na vás.

 

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-10-02 22:53


Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-10-02 23:05