Petice za vystoupení ČR z EU a NATO.

lidenedejmese

/ #145

2014-09-29 07:35

jen zde podotknu,ze nastesti vetsina nazoru se mi zda stejna s temi mymi.Jen nechapu "ty" asi nevzdelance ci egoisty-bez urazek,nebo jak je nazvat,co tu piši,prirovnavaji dnesni rusko k fašistum,respektive Putina.

Nemusim zadne Komunisty,natoz Fašouny,ani zadne jine mocenske usporadani "ale"

co se deje dnes,to je teda neco.

Takze,podle mne by se dnes mel oznacit za Fašos-ten krypl co sedi momentalne v bilem domne-dozil jsem se doby kdy v cele nejvetsi fasistivke organizace je černoch,no predtim to byl polozid.

staty jako je USA,NEMECKO,FRANCIE A VELAK BRITANIE,A SI JESTE PAR DALSICH SE DNES SNAZI OTO KDO SI ROZDELI ZBYTEK SVETA A OVLADNE ZBYLE ZEMNE A STATY KTERE JESTE TED NEMAJI PLNE POD SVOJI KONTRROLOU

a k tomu maji ty svoje organyzece v cele s NATO a OSN

Zni to šilene,nikdy bych tomu snad ani neuveril,ale je to bohuzel dnes tak,a bude hur.

Az obsadi a ovladnou arabske staty-viz momentalni vyhlazovani IRAKU

az to tam budou mit pripravene,kam pujdou dal,no jedine na rusko ,činu,mozna indii,cert vi,kazdopadne spolky-korporace-jejich majitele-jejich asi 86-lidi, co ovladaji nejmocnejsi politiky sveta,tak tihle nemocni a posedli magori se svejma priznivcema a prisluhovacema,tak ti chtej ovladnout tenhle svet a nastolit tren jejich SVETOVI RAD.

Bude to nejvetsi Fašisticke uskupeni tehle planety v dejinach lidstva

no v tomhle zit teda rozhodne nechci

spojene staty vedou nekolik valek po celem svete,ve jmenu miru samozrejmne a ta zasrana Nemecka Fašistycka EU,v tom jede od zacatku s nima,samozrejmne,bez silneho spojence by nic moc zde nedokazala.

at se kazdej podiva co se deje ve svete v ktrem zijeme,a udela si svuj nazor.

ja si ho udelal,a vim,za kterou stranu budu bojovat,za normalni zivot bez fašistu i komunistu,za svet pro lidi a ne pro korporace co je ridi mamonem ahlavne moci posedli lide

tahle diskuse by byla na velmi dlouho a je velmi rozsahla

Byval jsem elitni vojak,nasi armady,mam za sebou veci kter ani nejde vysvetlit,byl jsem na mnoha kontinentech,v mnoha konfliktech a trvalo mi nekolik let,nez jsem zjistil,ze tohle nic nezmeni,ze vojak je jen nastroj v politicke moci,a zvule.dnes uz jsem dospeli a vidim veci v jine -realne souvislosti.

A proto vim,kam se postavim,a zaco,budeli potreba BOJOVAT

no mame se naco tesit??!