Petice proti kácení aleje před Plaveckým areálem Rokycany (ul. Pod Husovými sady)

Petice proti kácení aleje před Plaveckým areálem Rokycany (ul. Pod Husovými sady) / Oznámení / Neúspěch - zastupitelstvo oslabené koronavirem nezabránilo starostovi a úředníkům kácet / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2020-10-12 17:09

Bohužel jsem neměl možnost se zasedání účastnit. Je možnost zjistit někde, jak do hlasoval? Rád bych toto věděl.

Nepřihlášený uživatel

#2

2020-10-12 18:44

To je škoda. Každý den si říkám, jak je tam ta alej hezká, hlavně teď na podzim. A představa, že místo na stromy budu koukat na narvaný parkoviště je hrozná. Jediný, co by se dalo dělat je asi demonstrace. Prostě si všichni lehneme před ty stromy a budeme tam ležet, dokud neodejdou. Kdo se přidá?

Nepřihlášený uživatel

#3

2020-10-12 18:56

Děkuji vám Ondřeji za projevenou aktivitu, v dnešní době neobvyklou. Věřím že jste zklamán, protože jste stromům věnoval mnoho času a energie. Pokud budete mít zájem mohu vás zplnomocnit k účasti ve správních řízeních města za zapsaný ekologický spolek, jemuž předsedám a podáme na město generální zadost podle par. 70 žák. 114/92 sb. aby se podobná událost neopakovala. Nejsem z Rokycan takže to nemohu sledovat včas. Vy byste mohl. Budete-li mít zájem ozvěte se mi. Ferschmann

Nepřihlášený uživatel

#4

2020-10-13 04:20

Přeji Vám hodně štěstí a sil. Prosadit dnes dobrou věc, nezištně, je neskutečně náročné. Máte můj respekt.

Nepřihlášený uživatel

#5

2020-10-15 11:30

Skutečně město znemožnilo zastupitelům hlasovat? Opravdu se vše dělalo tajně nebo už se o tom mluvilo před rokem a půl velmi nahlas uhledně lipové aleje? Co je a co není pravda?

Info zde




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...