Petice proti kácení aleje před Plaveckým areálem Rokycany (ul. Pod Husovými sady)

Petice proti kácení aleje před Plaveckým areálem Rokycany (ul. Pod Husovými sady) / Oznámení / Průběžná zpráva, poledne 18. září 2020: Předání petice, jednání s projektanty, natáčení TV Prima / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2020-09-18 11:19

Skvělé, že situaci sledujete, ale hlavně řešíte. Lidi jsou nyní ochromeni (někteří) strachem z korony a na přírodu se nehledí. Děkuji za Vaši práci Eva Javornická

Nepřihlášený uživatel

#2

2020-09-18 14:12

Náhodou jsem jel kolem, když byla kamera na mostě. Tam už teď nejde jen o stromy, ale i o to, že uzavřeli dvě parkovací místa pro autobusy a když vozím děti na plavání, neboť provoz bazénu je nepřerušen, není zde kde se s autobusem otočit, Včera jsem volal starostu, v době , kdy tam ještě bylo jedno parkkovací místo pro autobusy volné, aby posunuli plot dál, abychom se tam mohli s autobusem bezpečně otočit. Dnes jsem viděl, že už uzavřeli i to druhé parkovací místo. Takže místo pomoci úplný opak. A tak se obávám, že zo bude i se stromy :( Ferschmann

Nepřihlášený uživatel

#3

2020-09-18 15:42

Moc vám děkuji za vaše úsilí. ❤️



Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...