Navrácení bývalého strážníka Jiřího Laštovky zpět do služby

Navrácení bývalého strážníka Jiřího Laštovky zpět do služby / Oznámení / Vyhrožování? NE! / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#51

2020-04-13 06:32

Nebezpečné vyhrožování je trestným činem a spáchat trestný čin ve stavu nouze? To nechceš, dal bych jim co proto a nahlásil je i když to znamená dost papírování a výslechy a podobně.

Nepřihlášený uživatel

#52 Re:

2020-04-13 06:35

#45: A.C.A.B. -  

Naopak uniforma chrání vás...moc dobře víte, že si k ní můžete dovolit hodně a ona to musí snést. To z vás dělá zbabělce.

podpora

#53 Podpora strážníkovi

2020-04-13 08:01

Smažky z Antify a podivíni LGBT nemají žádný respekt. Je dobře, že strážník dal facku té ženské.


Nepřihlášený uživatel

#54 Re:

2020-04-13 08:04

#49: -  

Zažil jsem třeba smažku z Antify, jen za to, že jsem se účastnil koncertu Ortel. Vyhrožovala mi zablokováním Facebooku, i přes moji výzvu aby se uklidnila si dál vyhrožovala. Prostě členka strany Zelených, veganka, bojovnice za lidská práva uprchlíků atd.

LFCFAN92

#55 Debilní fízlovská petice

2020-04-14 18:09

Tomu fízlovskému hajzlovi bych rozkopal rypák tak, že by ho vlastní matka nepoznala čuráka, kdyby na mě zkusil sáhnout jenom, šmejd jeden vyjebanej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A neserte mě tady s tou peticí nebo tady začnu postovat hiphopový klipy proti zasraným fízlům !!!!!! Hiphop je svobodná klutura, narozdíl, od zasraných náckovských fízlů vy kundy !!!!!!!!!!!!

Takže Fu*k Off vy košťata !!!!!!!!!!!!!!

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2020-04-18 17:47



Nepřihlášený uživatel

#57 Jak by se ti líbilo, kdybych dal přes držku někomu z tvé rodiny?

2020-05-14 05:38

Zastáváš se fízláckého zmrda, který mlátí mladé holky a ještě se  budeš divit, ty buzerante zasranej? Jen počkej!