Odvolat ministra Daniela Hermana

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Odvolat ministra Daniela Hermana

Dagmar

#651

2016-10-29 17:43

Jsem zvědavá, kdy se vyjádří ČT 24 ke Kanadským zákonům o odměňování jejich občanů?V dotazu herr Hermanovi na internetu, zda je zná, byla jeho odpověď, že ne.Proto strýce těmi darovanými medailemi přivádí do problémů?Jak se zdá, je mu to jedno, hlavně že se zviditelní on.Stále jen plácají o telefonátu z Čech,až přijde výpis,já Herman mám pravdu, ale důkaz nikde.Ten výpis může mít hned , tak proč jen plácají nesmysly?A hrstka heérců a havloidů nehledá pravdu, jen papouškují Hermana a hledají jak poškodit presidenta.Ale to se jim nepovede.Většina národa si již na ně udělala názor a vězte, že ne dobrý.


Nepřihlášený uživatel

#652 Re:

2016-10-29 17:49

#3: - Už  na pravopisu věty je vidět vaše inteligence.

 

Dan Mach

#653 Re:

2016-10-29 17:57

#651: Dagmar -  

Vážená paní, nenechte se zmást. Kanadská vláda se k odměňování kohokoli nemusí vyjadřovat. Proč by to dělala? Je to snad Severní Korea? A z té diskuse tady si nic nedělejte. Zemanovi příznivci jsou frustrovaní, že jich na podporující demonstaci přišli sotva dvě stovky, zatímco na demonstraci na Staroměstském náměstí k výročí 28.října bylo min. dvacetinárobně víc. Já osobně, podle toho, co jsem viděl, bych to odhadl ještě na víc, protože ne všichni, co přicházeli Železnou ulicí, se na Staroměstské náměstí dostali.

Však ono i při koncertu symfonického orchestru na Václavském náměstí bylo několikanásobně více lidí než na zemanovském srazu pod sochou sv. Václava.


Nepřihlášený uživatel

#654 Re: Re: Re: Re: Re: Dopřejeme si klid

2016-10-29 17:57

#648: Pavel - Re: Re: Re: Re: Dopřejeme si klid 

 Á páníček přichází o nerva a je k tomu sprostej ... a k tomu i hloupej . Kdybych mohl tak Vás zabalím velkou mašlí a pošlu na Horáčkovu adresu s upřímnou gratulací , protože díky takovým týpkům , jako Vy, nemůže tu svoji kandidaturu nikdy vyhrát i kdyby se celá havlérka pokákla ---  AŤ CO NEJDÉLE ŽIJE NÁŠ PAN PREZIDENT ZEMAN .

Už si s Váma psát nebudu , protože dobře vím , že boj s hloupostí Vašeho typu se nedá vyhrát ...


Nepřihlášený uživatel

#655

2016-10-29 18:00

Škoda se rozčilovat s tímto fašistickým prasetem

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2016-10-29 18:00



Nepřihlášený uživatel

#657

2016-10-29 18:03

Herman je ten,který je podporován G.SOROSEM k rozvrácení našeho státu.....
Pavel

#658 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dopřejeme si klid

2016-10-29 18:04

#654: - Re: Re: Re: Re: Re: Dopřejeme si klid 

 :-))) zase dobrý, sice pořád jedno a to samý, ale neva. nebojte moje nervy jsou uplně v pohodě, já se jen upřímně bavím vaší blbostí a to velice dobře :-))) jsem moc rád, že aspoň něco "dobře víte" tak se mějte hezky a zase někdy... taky už jdu dělat něco jinšího, přeji hezký večer a neberte si to tak, ať vám nezaskočí slina...


Nepřihlášený uživatel

#659 Re: Re:

2016-10-29 18:05

#653: Dan Mach - Re:  r

 Milá paní Dan Mach , je "machr" na mezinárodní právo . Věřte mu a pokud bude kanadská vláda po návratu Bradyho řešit , ve smyslu svého práva , jeho medaile , tak tomu zase nevěřte - půjde o severokorejskou propagandu , která se k nám infiltrovala ...

Věřte pan Dan Mach je machr na svém místě ...

Jiří Weiss

#660 Re: Dopřejeme si klid

2016-10-29 18:06

#628: - Dopřejeme si klid 

 Jen ať si komedianti stávkují. A spolu s nimi třeba i pracovníci České televize – nejlépe navždy:

http://www.petice24.com/kavarno_stavkuj_navzdy


Anonymous

#661

2016-10-29 18:06

Nelibi se mi toto davove šílenství.ktere vyvolal p.Herman...nelibi se mi.jak lidi mezi sebou bojuji a probouzí se v nich taková zast a zloba!!!Byl to od p.Hermana úmysl?Tak se mu to povedlo!!Nedovolme tohle rozdělování republiky na dvě půlky!!!Nejde mi do hlavy.jak může jedno nedane vyznamenání způsobit takovou válku mezi lidmi...


Nepřihlášený uživatel

#662 Re: souhlasim

2016-10-29 18:09

#651: Dagmar -  

 Souhlasím s Vami.jsem ráda.ze rozum ještě vítězí!!

Jiří Žurman

#663 Hloupost herců je od nepaměti známá

2016-10-29 18:13

#1: -  

 O co se snažíte? O nový sametový převrat? A co lidem nabízíte? Že se budou mít jako ve Švédsku, či Německu? Že budou za názor vyhazováni z práce? Že na ulicích bude krásně multikulturně nebezpečno? To vážně lidem nabízíte? Děláte si prdel? Hodně, opravdu hodně riskujete. Nemáte žádnou podporu, krom pár opravdu těžkých bezmozků, či zaslepenců.

 

Vám nevadí, že v této době je už prakticky dokázáno, že Herman od začátku lhal? Vám nevadí, že tato bytost označuje Čechy za další spolkovou republiku? Dejte si pozor, to by pro vás mohlo mít fakt těžké dopady.


Nepřihlášený uživatel

#664 Re: Hloupost herců je od nepaměti známá

2016-10-29 18:18

#663: Jiří Žurman - Hloupost herců je od nepaměti známá  

 Pane Žurman kandidujte a máte šanci vyhrát - mluvíte mi z duše .

Jiří Panda bílá
Nepřihlášený uživatel

#665

2016-10-29 18:28

podepisuji z principu, ne pro všechny zmíněné prohřešky ministra Hermana. Je to namyšlený člověk, sobec a také nesolidní člověk bez úcty, bez cti, bez slušnosti, bez moudra.
Prosazoval svého strýce, neznámého občana Kanady, do ocenění za něco, co podstoupily tisíce našich občanů za války, a nikdo je nepoctil medailí, i když možná byli i statečnější než dotčený strýček.


Nepřihlášený uživatel

#666 Re:

2016-10-29 18:31

#661: -  

 to rozhodně máte pravdu, Anoymusi.


Nepřihlášený uživatel

#667

2016-10-29 18:35

Ptám se, kde se bere drzost této směšné figury, která se dostala do parlamentu pouhou náhodou, díky znechucení lidí z naší politické scény??? Kdo si myslí, že je??? Je to jen další z řady zlatokopů, kteří se cítí byt zkutečnými vládci v naší zemi!!! Znevažovat a podkopávat hlavu státu je vrchol drzosti, kterou tento darmošlap už překročil všechny meze. A proto říkám: ODVOLAT A HNED!!!!!
Jiří Panda bílá

#668 Re: Re: Dopřejeme si klid

2016-10-29 18:38

#660: Jiří Weiss - Re: Dopřejeme si klid 

 Je to vtipné, ale základem je pravda. Za některé umělce se hodí uspořádat tryznu, protože pro část občanů ztratili to hlavní - popularitu i obdiv, dokonce i úctu. Pokládám je za zmanipulované a některé za koupené, bohužel o tom sami nemají tušení. O jejcih IQ jako občanů si lze podle některých příkladů udělat obrázek, stačí poslouchat jejich debaty s Lucií Výbornou v pořadu HOST  Radiožurnálu. (v 10 hod. každý den dopoledne). Děsivá byla debata například se zpěvačkou Barborou Polákovou (Nafrněná). Dá se to vyhledat na historii HOST, snad. Stojí to za to.


Nepřihlášený uživatel

#669

2016-10-29 18:39

Obdivovatel klerofašismu už tam neměl být

Nepřihlášený uživatel

#670

2016-10-29 18:46

Už toho bylo dost! Bratření se sudetskými Němci, snaha o přiřazení našeho státu mezi spolkové země, podraz a dehonestace prezidenta! To je člen naší vlády?!!

Nepřihlášený uživatel

#671 Re: Hloupost herců je od nepaměti známá

2016-10-29 18:47

#663: Jiří Žurman - Hloupost herců je od nepaměti známá  

 Přesně o to se pseudoumělci snaží o naplnění vlastních koryt, když sami nevytváří žádnu hodnotu, musí jak pijavice někoho vycucávat, je to nejvíc prodejná sorta lidí s velkou hubou. Ani do řádných voleb nechtějí čekat a chtějí revoluci, pěkne vybarvenou ze západu podporovanou (made in USA).

On ten prostý lid tohle dobře chápe, že zpolitizovaným pseudoumělcům jde o vlastní koryta a o moc, že jim Horáček jako prezident nic nedá, ale že je uživí jen poctivá práce, půda a pěstování a je jedině dobře, že se obchoduje se zbožím na Východ i na Západ jak řídí mezinárodní spolupráci Zeman. Nůžky mezi chudými a bohatými jsou otevřené až dost.

A tak paradoxně show Krause a spol. + ten tyjátr s Horáčkem na Staromáku + lhaní fašouna Hermana udělaly  pro znovuzvolení prezidenta Zemana víc, než by dokázala ta nejlepší PR agentura. Po této trapné, ostudné, šikanozní akci proti Zemanovi se lidé o to více rozhodli volit Zemana.

 


Nepřihlášený uživatel

#672

2016-10-29 18:55

Hermane, jsi lhář a zlobou naplněný nekulturní zmetek. Větší hovado, než jsi ty, se hned tak nevidí. Stydím se za tebe, nepřeji si, aby jsi zůstal ve funkci.

Nepřihlášený uživatel

#673

2016-10-29 19:42

Neda sa zstat lahostajnym voci niekomu ,ktory sa vedome podujal k takej sialenej spravodajskej hre na zdehonestovanie demokraticky zvolenej hlavy statu.

Nepřihlášený uživatel

#674

2016-10-29 20:07

Je to manipulátor,který lže a to katolíci by neměli dělat i když to je o nich známé co jsou zač
Horal

#675 Že na mne bude reagovat tento Mach nejapný, věčný a placený to oponent, dalo se čekat.

2016-10-29 20:08

#617: Dan Mach - Re: Poznámka k vyznamenávání. Sledoval jsem Zemanův projev a musel jsem mu zatleskat.  

 Už se těším, až se s těmito zrádci a přisluhovači jakými je Dan Mach (Dane Machu - jsi ty vůbec Čech nebo jen trapná a směšná zrůdička, poskok nějaké zvrácené neziskovky či vlezdoprdelka všemu Bruselkému a Americkému?) budeme jednou po zásluze vypořádávat... To bude mela... :-) 

Za co? Za zrádcovství a za přisluhovačství při postupném odevzdávání státu středověké ideologii, těm primitivním parazitům, kteří sem táhnou za jediným účelem a tím je podmanění evropských národů. Tak jak o tom psal už před léty americký univerzitní profesor, historik a politolog Samuel Hantington. Ve své knize Střet civilizací to nádherně popisuje jak ten zvrácený islám má v plánu zaplnit tzv. bílá místa v Evropě a ve světě. Ještě že máme Zemana...

Tady v horách, jsou nám ale nějací pražští šašci, říkající si umělci či kavárna - stejně tak i Bruselští slouhové či vládní přisluhovači typu Sobotky u prdele... :-)  Viřiď jim to. A také jim vyřiď, že zde sympatizujeme a spolupracujeme a to velmi, s Pegidou a s AfD. Ano? Děkuji.  A už na mne prosím nereaguj...