Odvolat ministra Daniela Hermana

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Odvolat ministra Daniela Hermana

ShabbaTot

#626 Re:

2016-10-29 15:49

#619: -  

 protože se ohradil proti tomu,že nedostal vyznamenání přeživší holokaustu,který celý život  bojuje proti nacizmu tak je nacista,hajzl a patří na šibenici ?

Jawohl kameraden !Führer hagel genosse!

Sie wie ein guter nationasozialist,weibt du,was richtig ist!

Der Führer ist unfehlbar,und wie ein guter patriot in Braun wierbeln kräftig mit,jeden feind des Imperius!!

Sie sind vorhut,du bist Rasse,du bist ein guter Soldat kämpft für das Imperium.Velkonemecká rise,Reich dank an euch,kämpft an allen Fronten für Europa.


Nepřihlášený uživatel

#627

2016-10-29 15:51

Pan Herman nemá podporu národa, je to zmanipulovaný zrádce. Je nepřijatelné, aby tento ministr dále pokračoval ve své funkci. Rozpoutal s pomocí cizích mocností zlobu a nenávist a je odpovědný za nynější špatnou politickou situaci v ČR.


Nepřihlášený uživatel

#628 Dopřejeme si klid

2016-10-29 16:01

 Dopřejeme si klid, nemáte nám co poroučet, pane krycí jméno Narccis

 

 

pan Vachmajstr

#629 Re:

2016-10-29 16:28

#3: -  Naučte se češtinu......když někomu nadáváte do hňupů, tak byste jako intelektuál měl vědět, jak napsat správně gramaticky slovo "smradlavých" a ne "smradlavích".... Vaše vyjadřování mluví za vše..... je mi Vás líto....

  

 


Nepřihlášený uživatel

#630

2016-10-29 16:30

Brilantní komentáře Lubomíra Kvapila a Libora Popovského ke kauze "Bradygate". Čtěte, přemýšlejte. Hezký večer.

pan Vachmajstr

#631 Re:

2016-10-29 16:35

#3: -  Naučte se češtinu......když někomu nadáváte do hňupů, tak byste jako intelektuál měl vědět, jak napsat správně gramaticky slovo "smradlavých" a ne "smradlavích".... Vaše vyjadřování mluví za vše..... je mi Vás líto....

  Pan Herman by si měl zamést před vlastním prahem...., Na jedné straně leze do zadku sudeťákům, díky kterým nás Hiter obsadil a není mu trpné šplhat po zádech svého strýce, který trpěl v koncentrácích a rozeštvávat lidi.... Jeho strýc asi vůbec neví o bratříčkování svého synovce se sudeťáky..... asi by mu nakopal do zadnoce.... možná by ho na to chtělo upozornit..... pana Herr mana....

 

 

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2016-10-29 16:40



Nepřihlášený uživatel

#633

2016-10-29 16:48

Vykopněte toho Hermana do některé arabské země, dík.

Nepřihlášený uživatel

#634 Dík

2016-10-29 16:53

#526: - Re: Re:  

 Hezky shrnuto . Dík. 


Nepřihlášený uživatel

#635

2016-10-29 16:53

Nechci ve vládě ministra který lže a snaží se rozeštvat lidi
Prostředník nahoru

#636 Re: Dopřejeme si klid

2016-10-29 16:58

#628: - Dopřejeme si klid 

 Týpkové jako jste Vy (Bartoško,Dyku, Horáčku,Brady,Halíku,Vlku a zbylých pár stovek pomatenců ze Staromáku) mi klid nevezmou . Hrajete jak starý cikáni  ,podle stejných,obehraných not . My Vám nedovolíme importovat čmoudy z EU - ať se třeba pose..te.

Pavel

#637

2016-10-29 16:58

:-D tyvole který debil tohle stvořil? To je taková prdel a nějaký další blbečkové si ještě myslí, že to je doopravdy :-D ...to se povedlo :-)))


Nepřihlášený uživatel

#638

2016-10-29 17:00

Včerejší události na Staroměstském a později i Hradčanském náměstí byly pokusem o státní převrat, za vydatné podpory veřejnoprávní televize. Byla to zkouška, na 17.11. Tam se jim to, díky našemu nezájmu, už povede. Nastane největší totalita - havlofašistická, od protektorátu, ba možná i Bílé hory. Ovce.

Pavel

#639 Re: Re: Dopřejeme si klid

2016-10-29 17:04

#636: Prostředník nahoru - Re: Dopřejeme si klid 

 co to tady melete člověče? vy jste uplně mimo, viďte :-) dejte si nějaký dobrý čaj, jeden či dva lexauriny, zalezte do postele a probůh internet už nechte plavat, nedělá vám to dobře ;-)

děkovat nemusíte, když můžu tak pomůžu ;-)


Nepřihlášený uživatel

#640

2016-10-29 17:06

Pan Herman už neměl co dělat ve vládě, když se spolčil s německým landsmanschaftem. A teď po extempore s panem Bradym (jeho vzdáleným příbuzným), a útokem na námi, ve svobodných volbách, zvoleného pana prezidenta, což já pokládám za rozvrácení republiky, by měl vypadnout z této funkce ihned.
Pavel

#641 Re:

2016-10-29 17:07

#638: -  

 :-))) vy máte taky dost, "bílá hora" aby to nebylo ještě horší, pamatujete jak umřeli všichni dinosauři? to bylo taky strašný... :-))) vy jste ale blb :-)))


Nepřihlášený uživatel

#642 Re: Re: Re: Dopřejeme si klid

2016-10-29 17:11

#639: Pavel - Re: Re: Dopřejeme si klid 

 Mě se zdá , že neumíte číst . TV a nejlépe ČT24 si pusťe Vy a (spolu)onanujte se tam sdělovanými názory . Jo a oprašte tu fotku Horáčka ,co Vám visí nad hlavou - mouchy ho posraly dřív , než se prohlásil kandidátem na prezidenta ...


Nepřihlášený uživatel

#643 Re:

2016-10-29 17:13

#630: -  Brilantní komentáře Lubomíra Kvapila a Libora Popovského 

Děkuji, tohle by si každý měl přečíst. Umělě vyvolaná hysterie pod záminkou neudělení medaile starému pánovi ukazuje, kolik nenávisti v sobě nosí zpolitizovaní umělci, kterým jde jen o vlastní koryta.  Pan Herman mě přímo děsí, jak je možné, že člověk, který má velice kontroverzní náklonnost nejen k sudetským Němcům, ale i k islamistické teroristické organizaci Lidoví Mudžahedíni,  se vůbec mohl stát českým ministrem. Důvodů k jeho odvolání kromě "bradygate" je hodně.


Nepřihlášený uživatel

#644 Re: Re:

2016-10-29 17:16

#643: - Re:  

 Naprostý souhlas se vším , co jste napsal !

Antonius
Nepřihlášený uživatel

#645 Re:

2016-10-29 17:17

#638: -  

 Neustále zde píše o převratu, Majdanu a podobně. Ale když je demonstrace nebo volby téměř nikdo nepřijde . Tak jak to chcete měnit. Píši sem příspěvky ve víře že přesvědčím aspoň část lidí aby za rok u voleb byla. Jinak mi zbývá pouze emigrace.Já již jinou cestu nemám. Již mám dost kriminálu a teroru.


Nepřihlášený uživatel

#646

2016-10-29 17:26

Petici jsem podepsal i v reakci na to divadlo s panem Bradym.

Nepřihlášený uživatel

#647 Re:

2016-10-29 17:35

#15: -  

 ... a právě jsi se vrátil z Bundestágu , že jo ?

Pavel

#648 Re: Re: Re: Re: Dopřejeme si klid

2016-10-29 17:36

#642: - Re: Re: Re: Dopřejeme si klid 

 Vy jste mě neposlechl, co?! Ale teď si myslím, že by to bylo škoda, s váma je totiž ohromná sranda. Moc se mi líbí, jak když vám někdo šáhne na hradního šaška, tak je hned kavárník, všude mu visí nějací Horáčci nebo pažouti, je to fašista, ve sklepě mučí děti apod. :-)))

Vy hňupe, vy si neuvědomujete, že ti strašliví neřádi, co si dovolují nesouhlasit jsou v drtivé většině normální inteligentní lidé, co nejsou líní přemýšlet a nehltají jen haló noviny a parlamentní listy.

Já vím, teď mi to zase natřete vaším omračujícím ostrovtipem, viďte...? :-))) ...no tak šup


Nepřihlášený uživatel

#649 Re:

2016-10-29 17:42

#638: -  Včerejší události na Staroměstském a později i Hradčanském náměstí byly pokusem o státní převrat, za vydatné podpory veřejnoprávní televize. Byla to zkouška, na 17.11. Tam se jim to, díky našemu nezájmu, už povede. 

 Ba právě, tohle by se mohlo vymstít, pátá kolona čeká na záminku a media to rozmáznou. Den 17.11. bude rizikový, chtějí pražský majdan. Teď když se odkopali, budou chtít pokračovat, jenže jak doufám, lidi na ně hodí bobek. Jen pár pitomců na to skočí, půjdou se vyřvat a uvolnit adrenalin. Ono by se mohlo skutečně stát, že teprve pak by zavládla totalita havlofašistická, protože je vidět, že o demokracii jim nejde, jinak by ji ctili.


Nepřihlášený uživatel

#650

2016-10-29 17:42

K Bradymu , který se nechá vodit jak medvěd po poutích a vozejk mu nestačí na medajle . Jde o člověka , který žil desetiletí mimo republiku a její osudy mu byly u análu kdyby ... kdyby si ho nenašel jeho podařenej synoveček a spolu se svými kamaráten nevymysleli celou frašku . Vím o něm delší čas a setkal jsem se s osobou , která za ním byla i v Torontu , kde podnikal jako instalatér (s touhle činností začal už za války v Terezíně , následně v Osvětimi , což mu , prý, pomohlo přežít) Jistě bohulibá činnost , ale na státní vyznamenání to fakt nevidím i kdyby se celá havlérka posr...