Otevřený dopis na podporu kardinála Dominika Duky


Nepřihlášený uživatel

#1

2015-12-10 13:21

Petici jsem podepsal. Jen zlí lidé a falešní křesťané mohou zpochybňovat význam mše svaté za našeho prezidenta a naši vlast. Jen nepřátelé Krista mohou zpochybňovat dobré úmysly našeho kardinála. Možná je to u něj také pokání za to, že vyznamenal generála lidu nepřátelské vojenské tlupy, generála Pavla.

Nepřihlášený uživatel

#2

2015-12-10 18:21

Tisíceré díky za váš podporující dopis panu kardinálovi Dukovi v jeho iniciativě.

Nepřihlášený uživatel

#3

2015-12-10 20:28

Ti, kdož se strefují do kardinála Duky, nechť si prve zametou před vlastním prahem.

OLDA.II
Nepřihlášený uživatel

#4

2015-12-11 09:05

Pan kardinál Dominik Duka podpořil hlavu státu přímluvou za jeho zdraví a moudrost, by jeho skutky byly v souladu se Zákony Božími a se spravedností a pravdou Božího Slova. Jsem pevně přesvědčen, že pan kardinál takto jednal proto, že mu záleží na tom, aby v ČR se respektovala spravedelnost a pravda, která vychází ze základních principů Božího Slova. Jsem hrdý na svého duchovního Božího pastýře za jeho nebojácný postoj a příklad pro věřící lid v ČR. JEHO POSTOJ JEDNOZNAČNĚ UKAZUJE, ŽE JE DOBRÝM DUCHOVNÍM PASTÝŘEM, KTERÝ SJEDNOCUJE VE JMÉNU ZÁKONŮ BOŽÍCH LID ČR. MILOVNÍKŮM OTCE LŽI, KTERÝCH JE V ČR TAKÉ VELMI MNOHO, SE TO NELÍBÍ, ALE DNES POTŘEBUJEME MNOHEM VÍCE NEŽ V MINULOSTI DOBRÉ DUCHOVNÍ PASTÝŘE, KTEŘÍ JSOU V ZÁJMU SPRAVEDLNOSTI A PRAVDY NA ZÁKLADĚ UČENÍ BOŽÍHO SLOVA SCHOPNI ROZLIŠIT DOBRO OD ZLA A NEVÁHAJÍ SMĚLE SE VYSLOVIT PROTI UČENÍ A PRAKTIKÁM Z ŘÍŠE ZLA, KTEROU ŘÍDÍ PŘÍMO OTEC LŽI.

Arres

#5

2015-12-11 11:21

Jsem ateista, ale to co se tu poslední dobou děje už fakt moc a aby někdo útočil na našeho kardinála a podporoval tu špínu co se sem valí... Nemám jinou možnost, než s chutí podpořit našeho kardinála...


Nepřihlášený uživatel

#6

2015-12-11 11:24

Zajímavé, že se tahle petice na podporu kardinála Duky netěší takové mediální pozornosti jako ta proti němu? Inu to j ta avizovaná nestrannost našich médií?


Nepřihlášený uživatel

#7

2015-12-11 11:24

Nelze pripustit, aby nam samozvani odbornici na pravdu dobro a moralku nutili jen a pouze tu svoji k tomu navic nicim nepodlozenou a jeste k tomu utocili na ty, kteri se nezapojuji do jejich totalitniho fasismu.

Nepřihlášený uživatel

#8

2015-12-11 12:27

Podepsal jsem tuto petici, protože se mi nelíbí to, co se dnes děje a chci podpořit Dominika Duku.. Jsem za něj rád !!!

Nepřihlášený uživatel

#9

2015-12-11 13:16

Jsem 90% ateista, přesvědčený odpůrce instituce jakékoli církve a zuřivý odpůrce Velkéhp Církevního tunelu eufemisticky zvaného restitucí. Přezto jsem podepsal, protože svou mší se pan kardinál Duka postavil na stranu pronásledovaného a mediálně lynčovaného člověka a naplnil tak poslání, na které církev pohříchu příliš často zapomíná. Takové rozhodnutí v našem prostředí jistě vyžadovalo i osobní odvahu a považuji proto za svou povinnost panu kardinálovi vyslovit podporu navzdory ideologickým neshodám. Bravo, jen tak dál, pane kardinále a možná donutíte mne i řadu dalších ateistů či poloateistů přehodnotit názor na církev jako vřed společnosti.

Nepřihlášený uživatel

#10 AŤ ŽIJE ZEMAN!

2015-12-11 13:42

            


Nepřihlášený uživatel

#11

2015-12-11 14:29

Svoboda, demokracie, dialog, ale ne DIKTATURA !!! To už jsme tu měli.

Nepřihlášený uživatel

#12

2015-12-11 14:53

Ačkoli jsem Evangelik mám v úctě všechny církevní lodě tedy i Katolickou. Podporuji Ekumenizaci křestanství a plně souhlasím s postupem Jeho Eminence.

Nepřihlášený uživatel

#13

2015-12-11 16:03

Mne by jen zajímalo, kdo ty křiklouny vychoval, velmi bych se styděla kdyby mezi ně patřil můj syn nebo vnuk. Je slyšet, že si s výchovou moc práce nedali. Vám děkuji za dobrou práci.


Nepřihlášený uživatel

#14

2015-12-11 16:15

Nenávist ke kardinálovi a presidentovi je šokující a nepřijatelná.

Nepřihlášený uživatel

#15 Re:

2015-12-11 16:18

#9: -  

 Plně s Vámi souhlasím. Jsem 99% ateista a petici jsem podepsala.


Nepřihlášený uživatel

#16

2015-12-11 16:43

Podepisuji petici kvůli mši za Miloše Zemana

Nepřihlášený uživatel

#17

2015-12-11 17:15

Jediné, co mi vadí, jsou časté úlety pana presidenta Zemana /letošní Albertov např./,ale
to pro mě není důvod, abych petici nepodepsala. Modlit se máme za hříšníky a za všechny naše bližní, zvláště za ty, kteří nás vedou. Tím, že mají moc, jsou ve velkém pokušení. Ale to, jak se někteří chovají k panu kardinálovi Dukovi, je hlavní důvod, proč podepisuji. On se přece musí s presidentem o mnoha věcech domluvit. Vyčítat mu to, je nespravedlivé, tedy přinejmenším. Ani Mojžíš nebyl bez chyb. Rozbil např. vzteky desky s Desaterem. A taky mu to nikdo nepředhazoval, Izraelité ho poslouchali dál, dokonce vypili i roztavené zlato, které jim přikázal vypít, když si udělali zlaté tele. To nevím, co by dnes panu kardinálovi říkali na podobnou aktivitu, určitě by na něj někteří, ti stálí oponenti, vytáhli lidská práva. Těžko se vede neposlušný lid.
Stojím za panem kardinálem. Věra Eliášková
Adam

#18 Díky

2015-12-11 17:51

Nejsem Křesťan ale Duku mám rád a respekuji ho jako vzdělaného a lásky plného člověka, proto podepisuji.


Nepřihlášený uživatel

#19

2015-12-11 18:31

Vláda začíná diktovat co můžem a nemůžem od zabijaček doma přes kouření a za chvíli co můžem a nemůžeme říkat a jíst bacha na ně

Nepřihlášený uživatel

#20

2015-12-11 20:51

Petici jsem podepsal.Ač jako dítě jsem měl kdysi "svaté přijímání" v katolické církvi,dnes jsem následovník "Světlonoše"..
Nemusím samotného Duku,ale nikdo nemá právo mu přikazovat,nebo pranýřovat za to že někdo za někoho sloužil mši...
Sloužit mši si může za koho chce ikdyby to mělo být za smažený řízek se salátem...


Nepřihlášený uživatel

#21

2015-12-11 21:19

Pražská kavárna se ve svém honu proti Zemanovi neštítí ničeho a klidně do svých pletich zaplete i kardinála Duku. Že se nestydí fašisti! Za panem prezidentem stojí větršina národa, takže si neuvědomují, že nejdou jen proti němu, ale proti vlastnímu národu. Jsou to vlastizrádci!


Nepřihlášený uživatel

#22

2015-12-12 01:38

Slouzit msi svatou za kohokoliv je skutecne zasluzna vec ktera by se nemela kritizovat.
Otce Dominiku, dekujeme!

Nepřihlášený uživatel

#23

2015-12-12 09:33

Před mnoha lety jsem obdivoval Halíka zatímco Duku jsem z nějakého důvodu považoval za "nudného". Čas ukázal jací lidé to doopravdy jsou.

Nepřihlášený uživatel

#24

2015-12-12 13:20

Kdy už se sluníčka probudí!!!!

Nepřihlášený uživatel

#25

2015-12-12 13:45

obzvlášť tragická je situace kolem tzv katolického týdeníku, který by měl stát na straně církve a jejich představitelů  - v prvé řadě jejího nejvyššího představitele. Jeho prohlášení se však schovávají na páté, šesté straně psané drobným písmem. Celkově obsah a ideologické zabarvení tohoto periodika je otřesné. Nevím zda lze udělat v této věci nějakou nápravu, ale mám dojem že je to snad v moci církevních představených.